VOLNÉ MALBY, KTERÉ HLEDAJÍ PRÁVĚ TEBE

Pokud Tě zaujal malba, neváhej mi napsat o bližsí informace. 

Vše jsou pouze originály, nic nemaluji dvakrát, ani netvořím reprodukce. 

MANDALA PROPOJENÍ

3070  cm, plátno na rámu 

 

Vše v našich životech je propojené naše minulost, přítomnost a budoucnost.
Je to vše propojené v jeden obrovský celek a vše se děje souběžně. Učíme-li se ze své minulosti a jsme schopni neprojektovat minulost do své budoucnosti je naše teď a tady bytí, které má hodnotu pro naše všechny možnosti realit.
Propojeni mužské i ženské části. Propojeni našeho vnitřního dítěte a všech možných možnosti našeho těla jsou zde také. Popsat něco tak propojeneho je až srandovni.

Proto se netrapme minulosti ani budoucností. Učme se ze svého života a uchovejme si vše v lásce a vděčnosti v naši přítomnosti.

Ve svém srdci, ve své duši v našem životě vždy s přijetím a povolením veškerého tlaku na cokoliv. 🙏


MANDALA - DOMOV - Strážce portálu

70x70  cm, plátno na rámu - kulaté

 

VIZE K OBRAZU

Jednou za čas přijde zlomový okamžik, který změní běh dosavadních událostí. Zlomovým okamžikem v tuto chvíli je tento obraz.
Snažila jsem se texty k obrazům překládat do pochopitelných slov, neboť jsem měla pocit, že to mnoho lidí nedá, nepochopí anebo jako já budou si myslet, že je to úplně mimo.

DOMOV: Pochybuješ o sobě co?

Jistě, že o sobě pochybuju, jsem prostě jen člověk, že jo. Občas mě přepadá depka, jestli tohle vše, co dělám je fakt skutečné. Jestli i tohle teď co píšu je skutečné?

DOMOV: Skutečné? Proč? Jde jen o to sdělit skutečnou podstatu skutečnosti, poté je možné ji skutečně vidět, ztvárnit, ukázat.

Hm, dík za lehkou odpověď. Pro mě by bylo ideální, aby člověk přišel k obrazu na-cítil ho a věděl.

DOMOV: Ty jsi úžasná
(smích – hodně dlouhý smích …..)
Neutečeš před tím, ani tímhle – jen piš co vidíš – TEĎ
---------------------------------------------------
Točí se mi hlava, tak jako vždy při malování toho obrazu, táhne mě to dovnitř, je to zase otisk toho mého nejsilnějšího tématu, který v malbách otisknu a tou je DOMOV, nedá mi to prostě spát, nedá mi to pokoj, musím pořád a znovu tahat další a další energie a dávat je na plátno, abych uviděla DOMOV.
DOMOV je pro mě nejen pojem místa, je to spíš energie, která je plná mě samotné. Chytám tu energii a dávám na plátno a s každým obrazem narůstá větší a větší touha a chuť malovat další a další dokud – nevím co dokud ….

Toto, co nyní vidíte je portál DOMOVA pradávná, daleká, dávná energie, která se navrací v tyto časy, aby léčila, aby Vás propojila s domovem a nasměrovala Vás, léčí a mění, propojuje. Je to jako by se do Vašeho srdce dostal celý vesmír, celá struktura neskutečného propojeného vesmíru, bytosti, která žije, mění, tvoří.

Malby jsou portály do dimenzí, z kterých proudí velmi silné energie a jak už mi to také potvrdila další má blízká duše, majitelé jsou strážci, těchto portálů a jsou schopni unést tyto velmi silné energie, nejen pro sebe ale i své okolí, umožňují těmto energiím být i jinde než u mě doma. Pomalu a jistě se tyto energie rozšiřují dál a dál do dalších míst a jejich strážci jsou nedílnou součástí, neboť skrz ně mohou obrazy pracovat pro všechny. Není proto náhoda, že mnoho mých klientů, má více obrazů – otevírají se těmto energiím a umožňují jím proudit u nich a tím léčit dané místo, lidi kolem sebe. Majitelé obrazů procházejí velkými procesy s obrazy, ale jsou na toto připraveni, proto není ani možné obrazy kopírovat, protože každý malba má toho svého jedinečného strážce.

Tento obraz mi ukázal, že je potřeba vystoupit ze strachu toho sdílení a nebát se sdílet i takové informace.

Děkuji


DIVOŽENKA

60 cm, plátno na rámu - kulaté

Mé kroky vedou skrze vlčí stezku, strach prostupoval celé mé tělo i duši, projít mezi vlky, projít mezi šelmami.
Našlapovala jsem opatrně jak to šlo, jak jsem uměla, jak nejlépe jsem dokázala.
Vidím je, jak jdou ke mě. První co mě napadlo, že jejich kroky jsou naprosto tiché a to mi nahánělo ještě větší strach. Jediná věc se mi honila hlavou buď tu zůstanu stát nebo začnu utíkat.

Byla hluboká noc a nad mou hlavou byl měsíc jasnější než den, cítila jsem jak jeho energie mi dodává odvahu postavit se strachu a stát.
Být v tom největším strachu a jen být pro mě bylo tak těžké a zároveň to nešlo jinak.

Přišli ke mě a jen se dívali, jejich oči byli jak rentgen a já jsem věděla, že nesmím uhnout, teď je čas čelit strachu čelem.

Má mysl se uvolnila, a zářila mnoha barvami na celou krajinu, to vlky uklidnilo a přišli blíž. Sedli si a jen byli. Došlo mi, že prožívali jako já velký strach a ohrožení.

Ten den jsem s nimi srostla, ten den jsem se se stala strachem a zároveň klidem a přesto nejsem nic z toho.

Vlci jsou mi vždy velkými učiteli zda stojím tiše a pokorně hledím na strach nebo zda utikám. Pokud chci utéct moji průvodci začnou být ohrožení tak jako já a měsíc přestane mít lesk a já se propadák hlouběji do míst kde vládne strach.

🙏


BYTOST POSLÁNÍ - SANORIA

70x50 cm, plátno na rámu - kulaté

 

Ta, která přichází z hvězd se dotkne tvého poslání.
Cest je mnoho, možností je mnoho ale jen ta naše vlastní, vnitřní nám dá smysl a je věčným a cenným rádcem.
Poslání to není nic vnějšího, nic co nás staví do určité role, je to vnitřní stav, který je tak samozřejmý, že o něm ani není třeba pochybovat.

Poselství a dary jsou velkým tématem pro někoho kdo hledá smysl bytí, proč se mu to a to děje, proč zrovna JÁ? Atd.
Tato bytost nás ale dostává ZA tyhle vnější okolnosti, lpět a hledat poslání je jako jít na houby na poušť - nejde to najít, nejde to okoukat.

“ponořit se do sebe bez lpění a nech se vést a dovol si nemít poslání ani dar to je jedna z nejdůležitějších věcí, které Ti tu předávám”

SANORIA bytost z DOMOVA, která Ti jemně šeptá tajemství která Tě brzdí ve tvém naplněném životě.

❤️


MEDVĚDÍ ŽENA - Velká medvědice

40x60 cm, plátno na rámu

Medvěda můžeme vnímat jako neobratné, těžké, lenivé zvíře. Pro indiány byl ale symbolem rychlosti, síly a neohroženosti.
Tady v té malbě je ukrytá i jako souhvězdí - velká medvědice.

Otvírá se tu velmi srdeční čakra. Je to vytvořena opět iluzí, která nás vede více do středu.

Medvěd je velmi zemský symbol, otvírá srdce i v tom vesmírném prostoru. Otevřít se těžkosti, zastavením se, pomalosti protože tak jako symbol medvěda nás mylně vede k tomu, že je těžkopádný tak nás mylně vede představa o tom že nás pomalé tempo zpomaluje nebo nám překáží.

Jinými slovy - ZPOMAL a v tom najdi svou rychlost a sílu. Pokud budeš utíkat není to síla, není to otevřené srdce. ❤️❤️❤️❤️🙏


AYAHUASCA

70x70 cm, plátno na rámu, akryl

 

V portálech, je tohle nejvíc co dokážu nyní sem přivést, aby jsme to mohli také vidět, cítit z obrazového hlediska a uvidět a ucítit spojení s touto posvátnou medicínou aniž bychom ji fyzicky přijmuli.
Mnohdy přijímáme mnoho věci ho našich těl, aniž bychom si byli vědomi, že napojeni s tím prostě a jednoduše JSME a máme.

Byl to proces, do toho já jedu od začátku tvorby detox, do toho úplněk a cyklus jak jinak. Bylo a je to celé o očištění, zahodit ten balast a odlehčit. Uvidět prastarou energii, která boří hranice ale ne proto, abychom se jich všech zbavili ale proto, abychom uviděli to co nám neslouží to co už žít nechceme a posunout se dál.

Tohle není o nesmyslném létání a řečičkách, tohle je chvíle, kdy se postavíte nazí před sami sebe a uvidíte SE. Před tím soudcem co drží hranice, před stínem co vás drží ve strachu, před manipulací a destrukcí sebe sama.

Mnoho lidi potřebuje zážitky tzv. mimo tělo neboť si potřebují prožít, že fakt jako něco tam je, někdo si prožije naplno to tělo, aby se cítil ale to léčení je v tom, že se vrátíte bez balastu a chtění čehokoliv jinak než je TEĎ. Jsme vším už teď to jen hranice mysli otupuje naše smysli. Jsme pořád v tom veškerým vědomí.

Vědomi této rostliny přišlo mezi nás a to co si odnesete je jen na Vás. 🙏❤️


BYTOST VIZE

70x50 cm, plátno na rámu, akryl

Doslova multidimenzionální 🙌
Chcete po mě texty, chcete po mě příběhy jenže co když tady končí veškeré informace zvenčí.

Tady není co dodat, není co říct.
Prošla jsem si za svůj vývoj zatím mnoho vizemi s bylo to vždy naprosto nepopsatelné, neuvěřitelné. Nelze tomu rozumět tady už musíte být v určité úrovni vědomí.

❤️🙏 byl to velký proces opět. Začíná se to stupňovat. Pro mě teda zase o kus postoupit dál co je možné ikdyz jsem nikdy nemalovala.
Děkuji, za to, že mohu tvořit, že ke mě přichází tolik úžasných energii které chtějí být viděny.

 


SOVÍ ŽENA

70x50 cm, plátno na rámu, akryl

 

Průvodce naším vnitřním světem, bytost, která přináší do našeho stínu jasnost.  

Jako když se zhasne všechen ruch kolem a my jsme teprve schopni plně vnímat  podstatu věci. 

 

 

 


DRAKARIA

70x50 cm, plátno na rámu, akryl

 

Třetí obraz z projektu DRACI
První byl o prvním setkání, druhý byl o zrození dračí energie v nás a tento je už v energii, kdy žena je spojena s touto enegií a nachází ji sama v sobě.

Drak je tu síla a žena se o ni opírá a zároveň vychází z ní. Pojďte do své síly skrze vše co přichází. 
🙏 
Uvolněn k prodeji 
Další foto delail šatů a energetické koule. Krásně se třpytí. 

 

 

 


VSTUP DO VNITŘNÍHO SVĚTA

Soutěžní neprodejná - bude se o ni soutěžit na FB

60 x 60, plátno na dřevěném rámu, akryl

 

Malba nás dovede k tématu vnitřní a vnější svět. Jemně posouvá naše vědomí do hlubší podstaty než je jen vnější pohled, vnější vzhled věcí a situací. 
Pojďme do vnitřního světa, který když utvoříme s láskou, venku bude zářit stejně jako uvnitř. Naopak to však moc dlouho nefunguje. 🙏

 

 

 


PROBUZENÁ

70 x 50, plátno na dřevěném rámu, akryl

 

Tato malba je plná probuzení a energie, plná jara. Plná života. 
Je propojena s malbu vlčí žena, která ji dodává téma dosycení dotyku a lásky skrze vlastní poznání svého těla a své hranice lásky k sobě sama. 
🙏❤️

Athelaj. ART 
Cesta z hvězd je posláním ukotvit pro Vás energie, které přicházejí z hvězd 🌌👩🏻‍🎨🙏 
DĚKUJI, že jsi přišla.

 


Moudrost těla, skrze tělo až ke své mysli

70 x 50, plátno na dřevěném rámu, akryl

 

Buď ohebná, buď volná a svobodná ve svém pohybu i mysli. Buď dechem, buď jako strom, který se jednoho dne nebojí vše zahodit a nechat narůst nové. 

🙏

 


BUDHA

100 x 100, plátno na dřevěném rámu, akryl

Bude k vidění v Kutné Hoře v nové bezobalovém obchodě 🙂 

Tento obraz začal vznikat už v roce 2017. Pak se zastavil a čekal. Kolikrát jsem chtěla, ale nikdy mě k sobě nepustil. 
Teď rozkvetl, ano, on navzdory tomu, že zůstal bez barvy a jeho okolí je samá nádhera.

On zůstal “prázdný” a přesto, to co je kolem kvete, neboť on je zároveň naplněný.
Má úžasnou energie a byl by ideální do prostor, kde bude dělat radost a předávat toto poselství mnoha lidem a duší. 
Pro jednotlivce však je také. Jeho přítomnost je úžasná hlavně v době kdy tu jedou velmi silně energie z obrazů a procesů a taky v období cyklu, kdy jsem více v hlavě.

Naprosto jedinečná malba a je mi velkou ctí, že v tento jarní čas ho konečně mohu ukázat. 
Přinášel sebou i mnoho vizí a ty s vámi budu sdílet v podobě výkladu na duben.

Co k tomu dodat je to úžasná energie, která ukazuje tu část, která potřebuje jít k tomu NIC a z toho čerpat VŠE.

🙏🙏🙏🙏🙏

 


THOROLF

50 x 70, plátno na dřevěném rámu, akryl

"Stojíš- li ve vodách a nevíš kudy kam, ukážu Ti cestu."

"Máš - li na své cestě bouři a nevíš jak z ní, pomohu Ti."

 

Inspirováno Vikingy, celá tato malba je ponořená do pradávné energie živlů a tím spojena s Bohy, kteří v té době znázorňovali energii a její působení. Proto je to velmi silně propojeno s živly. Nejvíce je tu zastoupena voda a vzduch.

Trochu mytologie
Njörd, bůh moře, byl v severské mytologii hodně důležitý, protože Vikingové byli, jak je dobře známo, horlivými mořeplavci. Lidé ho tedy prosili, aby požehnal jejich lodím

Wotan byl uctíván všemi germánskými kmeny. Vikingové na severu mu říkali Odin. Přestože byl Wotan také bohem válečníkem vztahuje se jeho jméno spíše k jeho básnické ,prorocké a vizionářské stránce osobnosti. Odin však nebyl pouze válečník ,ale také mudrc ,který byl často ponořený do svých myšlenek. Občas upadal do prorockého vytržení a přinášel z jiných světů mystická poselství v básních. V osobě boha Wotana vidím mnoho společných prvků s šamany a také s keltskými bardy a ovaty.

Tato malba nám také přináší poselství, vyplout do cizích vod. To znamená, jít a poznávat jiné kouty, cestovat a poznávat skrze jiná místa a energie. 
Já jsem si díky malbě uvědomila jak je pro mě bytostně důležité jednou za čas odjet z těch všech energií a načerpat energii jinde. Nebát se vyjít z komfortní zóny. Nebát se poznávat i jiné vody 


SILVARIANA

50 x 70, plátno na dřevěném rámu, akryl

První malba roku 2018, velmi silný průvodcem se stala SILVARIANA, přichází z našeho domova, odkud nám přináší poselství SVĚTLA. 

KDE JE SVĚTLO, SE VŠE STÁVÁ SVĚTLEM. 


ŽENA VŠECH TVÁŘÍ - KÁLÍ

100 x 100, plátno na dřevěném rámu, akryl

 

KÁLÍ promlouvá k ženám otevřeným a připraveným plně a vědomě na sobě pracovat - strach tu nemá své místo - strach se vědomě transformuje, strach je maska, kterou si nasazujeme, když máme jít do akce nebo setkat se s vlastním stínem, minulosti.

Veškeré informace o malbě jsou ve videu. 
https://youtu.be/O-jyBlclAEc
Ve videu jsou popsané tři takové témata, které se s obrazem otvírají - rodové zátěže a co to vlastně je, čas a zaměření pozornosti a sebe-hodnota.
Kálí je velice transformující obraz, nic podobného jsem zatím nezažila. 

Obrazu jsem věnovala šperk vyrobený Terezkou. Je vložen v obraze v koruně na hlavě. Info od Terezky:
TEREZA STROPNICKÁ 
Crystal Grid Design
Uroboros je prastarý symbol nekonečného běhu života. Nemá začátek ani konec, jen požírá sám sebe. Připomíná nám cyklickou povahu věcí, toho, co prožíváme. Ukazuje nám, že život je kontinuum, jehož součástí je tvoření i destrukce. Když se naučíme stát ve svém středu, tvoření i destrukci budeme vnímat, ale přestaneme s jedné nebo druhé polaritě bránit.