VOLNÉ MALBY, KTERÉ HLEDAJÍ PRÁVĚ TEBE

MANDALA VĚDOMÍ

16.000 Kč

60x60 cm, plátno na rámu 

Vědomí prostor kde je vše, tolik energie, tolik odpočinku, klidu, lásky i tato malba je tématem Domova, návratu k sobě kdy si uvědomujeme, že uvnitř nás je celý vesmír a je pouze na nás jak ho prožíváme. Můžeme být oběti, můžeme být chudáci, můžeme být podvedeni a nebo můžeme každou zprávu brát jako možnost růst a jít k sobě do svého vnitřního světa.
Tato cesta je občas fakt těžká, občas to nezvladneme a jedeme v emocích, obětích ale pokud si to pak uvědomíme a jdeme zpět k sobě časem to bude lepší a lepší.

Tato mandala prezentuje ten prostor v nás. Je v něm vše. Není už nutné hledat venku, teď je čas být si vědomi toho kdo jsme a co už opravdu nechceme a co jsou jen nánosy, které už chtějí být viděny.

🙏❤️


MANDALA LÁSKY

3.000 Kč

30 cm, plátno na rámu - kulaté

Otevřít se dobru, uznání, přijetí sama a sám sebe je někdy pro nás to nejtěžší a přitom je to místo od kterého se odráží vše. Jsme spíš zvyklý reagovat vůči sobě přísně, jsme schopni jít na sebe až destruktivně.
Tato energie nás vede k přijetí sama sebe. ❤️🙏


MEDVĚDÍ ŽENA - Velká medvědice

15.000 Kč

40x60 cm, plátno na rámu

Medvěda můžeme vnímat jako neobratné, těžké, lenivé zvíře. Pro indiány byl ale symbolem rychlosti, síly a neohroženosti.
Tady v té malbě je ukrytá i jako souhvězdí - velká medvědice.

Otvírá se tu velmi srdeční čakra. Je to vytvořena opět iluzí, která nás vede více do středu.

Medvěd je velmi zemský symbol, otvírá srdce i v tom vesmírném prostoru. Otevřít se těžkosti, zastavením se, pomalosti protože tak jako symbol medvěda nás mylně vede k tomu, že je těžkopádný tak nás mylně vede představa o tom že nás pomalé tempo zpomaluje nebo nám překáží.

Jinými slovy - ZPOMAL a v tom najdi svou rychlost a sílu. Pokud budeš utíkat není to síla, není to otevřené srdce. ❤️❤️❤️❤️🙏


DUŠE

3.000 Kč

30 cm, plátno na rámu - kulaté

DUŠE

Ty jsi hvězda svého života, záříš si na svou cestu ikdyž jsi v úplné tmě. Nikdy nejsme sami, vždy nad námi bdí naše hvězda, místo kam se navracíme, když nevíme kudy kam.


AYAHUASCA

NA DOTAZ

70x70 cm, plátno na rámu, akryl

 

V portálech, je tohle nejvíc co dokážu nyní sem přivést, aby jsme to mohli také vidět, cítit z obrazového hlediska a uvidět a ucítit spojení s touto posvátnou medicínou aniž bychom ji fyzicky přijmuli.
Mnohdy přijímáme mnoho věci ho našich těl, aniž bychom si byli vědomi, že napojeni s tím prostě a jednoduše JSME a máme.

Byl to proces, do toho já jedu od začátku tvorby detox, do toho úplněk a cyklus jak jinak. Bylo a je to celé o očištění, zahodit ten balast a odlehčit. Uvidět prastarou energii, která boří hranice ale ne proto, abychom se jich všech zbavili ale proto, abychom uviděli to co nám neslouží to co už žít nechceme a posunout se dál.

Tohle není o nesmyslném létání a řečičkách, tohle je chvíle, kdy se postavíte nazí před sami sebe a uvidíte SE. Před tím soudcem co drží hranice, před stínem co vás drží ve strachu, před manipulací a destrukcí sebe sama.

Mnoho lidi potřebuje zážitky tzv. mimo tělo neboť si potřebují prožít, že fakt jako něco tam je, někdo si prožije naplno to tělo, aby se cítil ale to léčení je v tom, že se vrátíte bez balastu a chtění čehokoliv jinak než je TEĎ. Jsme vším už teď to jen hranice mysli otupuje naše smysli. Jsme pořád v tom veškerým vědomí.

Vědomi této rostliny přišlo mezi nás a to co si odnesete je jen na Vás. 🙏❤️


BYTOST VIZE

NA DOTAZ

70x50 cm, plátno na rámu, akryl

Doslova multidimenzionální 🙌
Chcete po mě texty, chcete po mě příběhy jenže co když tady končí veškeré informace zvenčí.

Tady není co dodat, není co říct.
Prošla jsem si za svůj vývoj zatím mnoho vizemi s bylo to vždy naprosto nepopsatelné, neuvěřitelné. Nelze tomu rozumět tady už musíte být v určité úrovni vědomí.

❤️🙏 byl to velký proces opět. Začíná se to stupňovat. Pro mě teda zase o kus postoupit dál co je možné ikdyz jsem nikdy nemalovala.
Děkuji, za to, že mohu tvořit, že ke mě přichází tolik úžasných energii které chtějí být viděny.

 


SPIRITUALITA

NA DOTAZ

70x50 cm, plátno na rámu, akryl

Ráda bych Vám napsala, jak to celé probíhalo. Když mi přišla vize skal a krajiny, bylo to pro mě teda dost nereálné, nemám žádné vzdělání, nikdy jsem vlastně nemalovala a poslední roky teda ty hranice docela překračuji, ale namalovat reálně aspoň trošku hory, no ehm.
Začala jsem tedy nasávat energie, které chodily. Dávala jsem si záměry, abych viděla více z té vize a v noci se mi kolikrát ukazoval ten samý obraz – nasála jsem ho co nejvíc, abych ho mohla přenést – trvalo mi to asi 14 dní. Pak nastala další fáze a to bylo jak to technicky provést, takže jsem studovala jak to nejreálněji namalovat, to mi moc pomohlo a studovala jsem různé techniky. To mi zabralo taky asi 14 dní no a pak jsem se do toho pustila.
Viděla jsem pouze obraz té krajiny ve vizi, takže když vznikla, věděla jsem, že je to pozadí, ale netušila jsem, co přijde. Pak byla na řadě mandala, která to geometricky krásně rozzářila. Pak se tam ukazovala žena, velká žena, která kráčí krajinou ale je ohromná, takže mě pak přišlo krásné namalovat ji za hory, no a ten zbytek vznikl skoro sám ❤️Vesmír, ta bylina dole – ano je to rostlina, medicína, Spirit – duch v rostlinách, ve všem co nás obklopuje.
Pro mě jedna ze zásadních maleb, ukončit v sobě pochybnosti, že něco fakt neumím. Velmi mi dal zabrat i energeticky, ale po dokončení, mě odměnil úžasnou energií.

„Neboj se, jsi v bezpečí, v náručí své síly a přirozenosti. Obklopuje Tě síla a láska veškerého spiritu, je všude, vším. Jediný úkol je zažehnout své světlo – kus toho spiritu – kus celku a tvé světlo se spojí s tím ohromným celkem, s tím duchem všeho, budeš propojena, spojena. Spirit je tam kde ho nejméně hledáš, je to místo bez velkých gest, bez velkého křiku, je to něco co tvoříš pořád.“

Spiritualita je vlastně příroda, vesmír, stvoření a život, je to to nejvíc co asi můžeme pozorovat a být propojeni, jsme s tím v neustálém kontaktu, ale tím, že to někdy bereme jako samozřejmost a jsme zahleděni do těch denních starostí, nevidíme jak jednoduché to vlastně všechno je – máme to přímo u nosu – je to před námi.
Vůbec nelze popsat slovy tu energii, propojení a toho jak je to vlastně primitivní a jak moc si to děláme složité, věřím, že to ucítíte z té malby, z té fotky.

Malba má mnoho vrstev tématu ale jen tohle se otvírá i ven pro Vás. Jsem hodně zvědavá kam tato malba půjde nebo zda nějaký čas zůstane. 🙏🙏🙏

 

 

 


SOVÍ ŽENA

20.000 Kč 

70x50 cm, plátno na rámu, akryl

 

Průvodce naším vnitřním světem, bytost, která přináší do našeho stínu jasnost.  

Jako když se zhasne všechen ruch kolem a my jsme teprve schopni plně vnímat  podstatu věci. 

 

 

 


DRAKARIA

25.000 Kč 

70x50 cm, plátno na rámu, akryl

 

Třetí obraz z projektu DRACI
První byl o prvním setkání, druhý byl o zrození dračí energie v nás a tento je už v energii, kdy žena je spojena s touto enegií a nachází ji sama v sobě.

Drak je tu síla a žena se o ni opírá a zároveň vychází z ní. Pojďte do své síly skrze vše co přichází. 
🙏 
Uvolněn k prodeji 
Další foto delail šatů a energetické koule. Krásně se třpytí. 

 

 

 


VSTUP DO VNITŘNÍHO SVĚTA

Soutěžní neprodejná - bude se o ni soutěžit na FB

60 x 60, plátno na dřevěném rámu, akryl

 

Malba nás dovede k tématu vnitřní a vnější svět. Jemně posouvá naše vědomí do hlubší podstaty než je jen vnější pohled, vnější vzhled věcí a situací. 
Pojďme do vnitřního světa, který když utvoříme s láskou, venku bude zářit stejně jako uvnitř. Naopak to však moc dlouho nefunguje. 🙏

 

 

 


PROBUZENÁ

18.000 Kč 

70 x 50, plátno na dřevěném rámu, akryl

 

Tato malba je plná probuzení a energie, plná jara. Plná života. 
Je propojena s malbu vlčí žena, která ji dodává téma dosycení dotyku a lásky skrze vlastní poznání svého těla a své hranice lásky k sobě sama. 
🙏❤️

Athelaj. ART 
Cesta z hvězd je posláním ukotvit pro Vás energie, které přicházejí z hvězd 🌌👩🏻‍🎨🙏 
DĚKUJI, že jsi přišla.

 


Moudrost těla, skrze tělo až ke své mysli

17.000 Kč 

70 x 50, plátno na dřevěném rámu, akryl

 

Buď ohebná, buď volná a svobodná ve svém pohybu i mysli. Buď dechem, buď jako strom, který se jednoho dne nebojí vše zahodit a nechat narůst nové. 

🙏

 


BUDHA

75.000 Kč 

100 x 100, plátno na dřevěném rámu, akryl

Tento obraz začal vznikat už v roce 2017. Pak se zastavil a čekal. Kolikrát jsem chtěla, ale nikdy mě k sobě nepustil. 
Teď rozkvetl, ano, on navzdory tomu, že zůstal bez barvy a jeho okolí je samá nádhera.

On zůstal “prázdný” a přesto, to co je kolem kvete, neboť on je zároveň naplněný.
Má úžasnou energie a byl by ideální do prostor, kde bude dělat radost a předávat toto poselství mnoha lidem a duší. 
Pro jednotlivce však je také. Jeho přítomnost je úžasná hlavně v době kdy tu jedou velmi silně energie z obrazů a procesů a taky v období cyklu, kdy jsem více v hlavě.

Naprosto jedinečná malba a je mi velkou ctí, že v tento jarní čas ho konečně mohu ukázat. 
Přinášel sebou i mnoho vizí a ty s vámi budu sdílet v podobě výkladu na duben.

Co k tomu dodat je to úžasná energie, která ukazuje tu část, která potřebuje jít k tomu NIC a z toho čerpat VŠE.

🙏🙏🙏🙏🙏

 


THOROLF

22.000 Kč 

50 x 70, plátno na dřevěném rámu, akryl

"Stojíš- li ve vodách a nevíš kudy kam, ukážu Ti cestu."

"Máš - li na své cestě bouři a nevíš jak z ní, pomohu Ti."

 

Inspirováno Vikingy, celá tato malba je ponořená do pradávné energie živlů a tím spojena s Bohy, kteří v té době znázorňovali energii a její působení. Proto je to velmi silně propojeno s živly. Nejvíce je tu zastoupena voda a vzduch.

Trochu mytologie
Njörd, bůh moře, byl v severské mytologii hodně důležitý, protože Vikingové byli, jak je dobře známo, horlivými mořeplavci. Lidé ho tedy prosili, aby požehnal jejich lodím

Wotan byl uctíván všemi germánskými kmeny. Vikingové na severu mu říkali Odin. Přestože byl Wotan také bohem válečníkem vztahuje se jeho jméno spíše k jeho básnické ,prorocké a vizionářské stránce osobnosti. Odin však nebyl pouze válečník ,ale také mudrc ,který byl často ponořený do svých myšlenek. Občas upadal do prorockého vytržení a přinášel z jiných světů mystická poselství v básních. V osobě boha Wotana vidím mnoho společných prvků s šamany a také s keltskými bardy a ovaty.

Tato malba nám také přináší poselství, vyplout do cizích vod. To znamená, jít a poznávat jiné kouty, cestovat a poznávat skrze jiná místa a energie. 
Já jsem si díky malbě uvědomila jak je pro mě bytostně důležité jednou za čas odjet z těch všech energií a načerpat energii jinde. Nebát se vyjít z komfortní zóny. Nebát se poznávat i jiné vody 


VELEKNĚŽKA

22.000 Kč 

50 x 70, plátno na dřevěném rámu, akryl

Velmi osobitý obraz zachycující energie této průvodkyně. 
Je v ní toho tolik i mnoho tajemství. 
Vede nás k intuici, vede nás za naši mysl a ukazuje nám naše hranice, které si tak rádi stavíme. 

Obraz je spojen s modelovaným půlměsícem ve kterém jsou usazeny dva malé fluority a na cele má překrásný měsíční kamen. 

Mandaly všude kolem ní jsou plné energií. Tato malba má ohromný rozsah a nelze jej pojmout příliš slovy. 

Je svým způsobem taková v mlze a přesto mate pocit, že odchází z plátna. 
Do kalichu který drží v rukách stéká veškerá energie. 


SILVARIANA

20.000 Kč 

50 x 70, plátno na dřevěném rámu, akryl

První malba roku 2018, velmi silný průvodcem se stala SILVARIANA, přichází z našeho domova, odkud nám přináší poselství SVĚTLA. 

KDE JE SVĚTLO, SE VŠE STÁVÁ SVĚTLEM. 


ŽENA VŠECH TVÁŘÍ - KÁLÍ

60.000 Kč 

100 x 100, plátno na dřevěném rámu, akryl

 

KÁLÍ promlouvá k ženám otevřeným a připraveným plně a vědomě na sobě pracovat - strach tu nemá své místo - strach se vědomě transformuje, strach je maska, kterou si nasazujeme, když máme jít do akce nebo setkat se s vlastním stínem, minulosti.

Veškeré informace o malbě jsou ve videu. 
https://youtu.be/O-jyBlclAEc
Ve videu jsou popsané tři takové témata, které se s obrazem otvírají - rodové zátěže a co to vlastně je, čas a zaměření pozornosti a sebe-hodnota.
Kálí je velice transformující obraz, nic podobného jsem zatím nezažila. 

Obrazu jsem věnovala šperk vyrobený Terezkou. Je vložen v obraze v koruně na hlavě. Info od Terezky:
TEREZA STROPNICKÁ 
Crystal Grid Design
Uroboros je prastarý symbol nekonečného běhu života. Nemá začátek ani konec, jen požírá sám sebe. Připomíná nám cyklickou povahu věcí, toho, co prožíváme. Ukazuje nám, že život je kontinuum, jehož součástí je tvoření i destrukce. Když se naučíme stát ve svém středu, tvoření i destrukci budeme vnímat, ale přestaneme s jedné nebo druhé polaritě bránit.