BYTOST UVOLNĚNÍ je mezi námi

Poslední měsíc byl náročný. Měla jsem pocit, že stojím zas v nějakém energetickém bahně no možná to byl beton. Rok 2018 končí a je to tedy velmi znát.
Emoce jsem měla někde hluboko v sobě zavřené a cítila jsem se ten měsíc divně.
V den, kdy byl první den prodávání kalendáře se to začalo povolovat, strach, že nikdo nepřijde. Strach, že vše dělám špatně a pocit, že je vše absolutně zbytečné. Vše ze mě spadlo, když do dveří přicházeli Ti kteří jsou se mnou a jsou mými přáteli. Moc jsem si uvědomila, že je to víc než cokoliv jiného a taky Ti, kteří přišli poprvé se setkat byli úžasní a moc jim za to děkuji, protože to pro mě bylo hodně důležité.

V ten den jsem pustila emoce, což je pro mysl velmi nevhodná doba, brečet na takové události, ale zranitelnost se ukázala jako jediná cesta k tomu vše povolit. Ukázat to své slabé místo a ukázat emoce bylo pro mě zásadní.

Před nějakým časem jsme si chteli pořídit pozemek, bohužel to nevyšlo a to mě totálně otevřelo, protože jsem si tolik přála trávit čas mimo centrum, no a dnes?

Dnes bylo mým cílem nic nedělat no a od rána se otevřela energie a už to jelo. Bytost chtěla být dokončena, po takové době, kdy mě k sobě nepustila se otevřela a vrhla se na mě jako uragán. Celý den jsem u toho byla a tady je výsledek.

Tato malba je o zranitelností, která je největší silou. Je o uvolnění energií o rovnováze mezi nebem a zemi. Je o těle, kde dve ženy zrcadlově se opírají a drží planetu a zároveň jsou vzhůru nohama a balancují na planetě.
Vlčice a noc a Orlice a den. Mnoho vrstev, mnoho symbolů.
Čakry, které září na tělech žen, energie ve hmotě. Nezapomínejte v tom světě duchovním na obyčejné a krásné zemské radosti a starosti. Žijte. ❤️ ve zranitelnosti ❤️ v opravdovosti, protože ukázat a otevřít se bolesti je ten krok k uvolnění energií, které vám připadají těžké jako beton.

Co víc k tomu dodat než ten můj proces.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů