Co je nového v Athelaj. ART?

Mnoho lidí mi píše, kde jsou vize, kde jsou výklady. Já vím, byli jste na to 2 roky zvyklý, každý měsíc, jenže když cítíte tlak, že to fakt už nechcete dělat, je čas od toho odejít. Vše má svůj smysl a hodnotu jen tehdy, pokud to děláte rádi a nejlépe jak umíte, jakmile to přestává mít tu energii a nutíte se do toho a jste tam jen na půl, tak to ztrácí to hlavní – pozornost a srdce – v nejlepším se má přestat, nic nemůže trvat věčně a tak je to semnou i v jiných oblastech.

Pokud sledujete mou tvorbu, můžete na ní jasně vidět, že každý rok se ta tvorba rapidně mění a to co bylo už není a nelpím na tom. Pořád se to vyvíjí jako život sám.

Vize jako takové přicházejí, ale jsou většinou k obrazu nebo jsou velmi osobní.

Jediné co zůstává zatím ještě pořád budu tvořit Velké osobní výklady – uvidíme zatím to cítím do konce roku 2018, uvidíme co bude v dalším roce.

A protože, se vše mění a rozvíjí, řekla jsem si, že začnu víc natáčet, víc ukazovat to pozadí tvorby. Videa o obrazech bych ráda tvořila jen není moc čas a doufám, že až syn bude ve školce bude to právě ten prostor mít chvíli soukromí na to, abych něco natočila jak z procesu tak i nějaké povídací video.

Měsíční výklady tvořit již nechci a nebudu, plánuji pouze výklad na konec roku s poselstvím na rok 2019, na to se moc těším.

Začala jsem také na svém facebooku prodávat obrazy pomocí aukcí, zatím je tam ta starší tvorba. ALE máte jedinečnou možnost pořídi si obraz za úžasnou hodnotu. Budu v tom dál pokračovat, protože mě to baví a někdy je to fakt napínavé, tak sledujte a zapojte se.

Začala jsem také tvořit kulaté mandaly a obrázky, které jsou na kulatém plátně, zatím se mi povedlo sehnat jen velikost 30 cm, ale mám v plánu dělat i větší kruhové malby až seženu zdroj těchto pláten na rámu.

Mnoho lidí se mě ptá na hodnotu obrazů, pokud je to na Vás v té energii moc, nejlepší cesta je obraz na míru, protože to co vložíte za investici se odrazí v energii a přesně takový obraz potřebujete – je to jako odraz v zrcadle. Kolik vložím a investuji – tolik se mi vrátí a většinou to bývá tak, že se vrátí tolik, že nejsme ani schopni to měřit penězi. Každý z nás je na jiné úrovni a je třeba to přijmout. Ne vždy, to co se Vám líbí je pro Vás vhodné. Já si pro své obrazy majitele vybírám – hlavně u těch větších projektů, proto píši vždy, že malba je na prodej pouze na dotaz.

Dejte mi trošku času, koupím techniku a začnu se více věnovat tomu, abych Vám odkryla proces tvorby – a nejen samotný proces, ale opět se dostala k tomu tvořit videa k daným obrazům. Chci Vám ukázat i tu technickou stránku, ikdyž vím, že ta technika na tom je to poslední – je to hlavně energetická práce a to je na tom nejvíc zásadní, ta technika tomu dodává už jen konečný důraz a šmrnc, ale mnohé z Vás to zajímá a tak Vám to odkryju.

Koupila jsem si také skicáky neboť mě to nutí malovat a trénovat a jít úplně proti myšlenkovému proudu, že to neumím, že to nemám vystudované a že jsem nikdy nic nenamalovala, natož reálné oko atd.

Nakoupila jsem i akvarel, neboť cítím velkou potřebu ty techniky propojovat, jsem si však vědoma toho, že nové techniky obrazů, jsou zase energeticky o level výš a že to vše má nějaký smysl – dva mám doma a je to teda mazec, vždy si říkám, že už víc to jít nemůže, ale může – jo může a vůbec nechápu kam až to zajde. Takže už se to i rozděluje ta hodnota na tečkované a kombinované – v tomhle procesu jsem ale už plně odevzdaná – už neřeším hodnoty, nebojuju s tím nemá to cenu, přijmám to jak to chodí a už nemám nápady to podhodnotit, neboť už jsem si plně vědoma hodnoty sebe sama a za to děkuji jedné lekci, kterou jsem si před nedávnem prožila. Jednou Vám o ní povím.

Nyní mě čeká malba 70×70 cm a bude to napojení na medicínu rostlin. Několik mých klientů nezávisle na sobě mi řekli, že některé obrazce jsou přesně tím, co viděli při působení – ÁJI (Ayahuasca) a vzhledem k tomu, že já nemám žádné zkušenosti s těmito látkmi na vlastní kůži, je tedy jasné, že jsem na to napojená, přesně tak, jak mě to poselství předal obraz ŠAMAN – jeho příběh si můžete pustit zde v sekci – příběhy obrazů, je to velmi zajímavé.

Užijte si zbytek prázdnin a v září se těším, že to rozjedu zas o kus více a budete moci vidět jak vznikají některé části obrazů a jejich příběhy.

 

Athelaj. ART

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů