BYTOSTI A SVĚTLONOŠE

Naslouchej stvoření, skrze tvoření.

BYTOSTI

Bytosti a energie ve šperku

V roce 2018 jsem se rozhodla tvořit šperky. Kdysi před lety jsem to zkoušela, ale moc mi to nešlo a tak to vše muselo uzrát. Jako šperk ho můžete nosit, je to jen přidaná hodnota bytosti, která přichází. Někdy to chce čas než je připravena jít na krk. 

Bytosti jsou pro mě nová vášeň, to co nestíhám přenést na plátno, přenáším do šperků. Nebo jsou i bytosti, které jdou společně s obrazem. Je to zase něco nového vzrušujícího, a je to velká výzva modelovat určité věci, které jsem nikdy nedělala. 

Jsou doplněny vždy kameny, které pečlivě vybírám a vždy se snažím vědět jejich původ. Kameny jsou zde jako zesilovače energie, jsou to úžasní pomocníci. 

 

 

 

Z čeho jsou vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je přímo na šperky a je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám podle svého pocitu, který do šperku chce jít. Kupuji je ze zdrojů, které se mnou ladí a kde je možné dohledat odkud kámen pochází. Ve šperku i kameny kombinuji a můžete tak mít ve svém šperku více kamenů najednou.

Tvoříte na zakázku?

Zatím to není v mých silách a chci tvořit jen to co přijde ve vizi či k obrazu. Nebráním se ničemu, ale nyní to cítím tvlřit to co přichází. Sledujte mě a určitě ten svůj objevíte.


NA PRODEJ

BOHYNĚ PROPOJENÍ

2.400 Kč 

Bohyně PROPOJENÍ
Slunce a měsíc - setkávají v jedinečném Mesíčním kameni, propojení mezi mužem a ženou. Propojení mezi vnitřním pólem muže a ženy. 
Jemně propojen mezi dvěma Kyanity, které objímají úžasný Labradorit se spirálou.

Propojení mezi nebem a zemí v takové aktivnější energii ohně. 
Propojení vědomě a aktivně.

Zavěšen je na Fluoritu, Labradoritu a Křišťálu.

Úžasná krabička pro tuto úžasnou aktivní a propojující bytost z dílny mého muže. 🙏🙏🙏 děkuji

 

 

 

 

 

 

 


BOHYNĚ

2.200 Kč 

Labradorit se spirálou
Tři menší labradority 
Chryzokol - nádherná zelená proměnlivá barva. 
Úplně dole je malý rubín
Korálky jsou vytvořené pro tuto bytost.

Bohyně, která je zahalena do červené barvy a spodní čakry. 
Je spojena se zrozením, rody, žití ve hmotě a přijetí života. Působí někdy až těžce, její témata jsou obklopena mnohdy mnoha tajemstvím, stíny a strachy a je pro připravenou ženu.

Krásná krabička od mého muže. 🙏 vše doladí

 

 

 


Ta, která přichází z hvězd

1.800 Kč 

Bytost k obrazu Totemová zvířata - horní svět. 
Ta, která přichází z hvězd. 
Na hlavě má krásný Fluorit a je to více o energie uvolnění mysli. Nechat k sobě přicházet vize a energie, uvolnit mysl a vše co považujeme za nemožné a dovolit to přijít do našeho prostoru. 
Bytost ukončuje nádherný Ametyst a dva malé Olivíny. 

Nemá zavěšení - pokud majitel  bude chtít sám si ho časem na to upraví, tato bytost chce ale být spíše jako amulet, předmět s kterým se pracuje. 

 

 

 

 

Ta, která přichází z hvězd

1.900 Kč 

Bytost doplňující obraz Totemová zvířata. 
Ta, které přicházejí z hvězd. Bytosti portálu. Horní svět. 
Ne nebudu uvádět velikost a váhu, za tyhle šperky se prostě neschováte. Tohle velmi chytá pozornost - to musí člověk už maličko ustát. 😉🙏

Ametyst plátek je úžasný je v kombinaci s malým Labradoritem, Olivínem na čele a tygří dendrický opál ve tvaru srpečku měsíce.

Nebojte se nechat se unášet vlnami spiritu, vlnami horních energií a nechat na sebe působit vize, které pak můžete zde ukotvit.

Nemá zavěšení - pokud majitel  bude chtít sám si ho časem na to upraví, tato bytost chce ale být spíše jako amulet, předmět s kterým se pracuje. 

 

 

 


HLUBINA

1.400 Kč 

Buď prostorem kde hlubina a stín je pouhým odrazem světla. Buď prostorem, který dovoluje všemu a všem být. 
Ve šperku je usazen Amonit a měsíční kámen. 

Délka 7 Cm 
Šířka 4,5 Cm

 

 

 


FREYA
1600 Kč 

Freya 
Tento šperk vznikl z energie malby vikinga Thorolfa. 
Šperk je hlavně o dávné magii, ze které vzejde slunce. Je to stín a světlo ve své naprosté harmoniii.

Trošku z mytologie
Freya je označována jako bohyně plodnosti a úrody, lásky, krásy, války, čarodějnictví a také jako dísa Vanů. Literární zdroje ji zmiňují jako kněžku bohů, která nejlépe ovládá seid, magii Vanů.

Ve šperku je Kalcit a nahoře je Turmalín. 
Světlo a stín, moudrost vědění je moudrostí stínu, který přesahuje do světla.

Šířka 5,5 Cm 
Délka 8,5 Cm
Váha 49g

 

 


SVĚTLONOŠE

Magické předměty, které přenášejí, přinášejí SVĚTLO

 

Když si trošku zavzpomínám, kde to vlastně začalo, tak v roce 2017 jak našel Vojta v lese parůžek, já ho ozdobila a kuriózně se dostal někam kde bych to nečekala.

Hůlky a co jako říkám si? Vždyť o tom nic nevím, jenže vnitřní hlas je silnější než hlas kritika. Žádné hůlky, kdepak.

Dovolte, abych s Vámi sdílela prvního SVĚTLONOŠE, ano tak jim říkám. Neboť jsou to nositelé světla - což je vše ve vysoké vibraci, vše co přenáší informace všeho druhu a jeho využití je nekonečné.

Se Světlonošem je možné pracovat přímo na těle nebo v auře. Není nic omezeno, vše je na naší intuici. Mě stačilo ho mít u sebe a vše bylo tak jasné, tak hladké, tak milující.

Dotkni se světla, dotkni se Světlonoše

 

Ke každé hůlce je také speciální krabička, vyrobená v dílně mého muže na 3D tiskárně. Je to neobyčejný a velmi úžasný nástroj a jen na nás jak s ním budeme pracovat. 

Z čeho jsou světlonoše vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám do Světlonoše velmi pečlivě, většinou pokud není udělaný z jiného kamene se jedná o Křišťály - tzv. LASERY.

Tvoříte na zakázku?

Je to jako u šperků, zatím na zakázku tvořit nebudu, on si Vás ten pravý brzy najde.


Ukázka jednoho ze světlonošů - prodaný