BYTOSTI A SVĚTLONOŠE

Naslouchej stvoření, skrze tvoření.

BYTOSTI

Bytosti a energie ve šperku

V roce 2018 jsem se rozhodla tvořit šperky. Kdysi před lety jsem to zkoušela, ale moc mi to nešlo a tak to vše muselo uzrát. Jako šperk ho můžete nosit, je to jen přidaná hodnota bytosti, která přichází. Někdy to chce čas než je připravena jít na krk. 

Bytosti jsou pro mě nová vášeň, to co nestíhám přenést na plátno, přenáším do šperků. Nebo jsou i bytosti, které jdou společně s obrazem. Je to zase něco nového vzrušujícího, a je to velká výzva modelovat určité věci, které jsem nikdy nedělala. 

Jsou doplněny vždy kameny, které pečlivě vybírám a vždy se snažím vědět jejich původ. Kameny jsou zde jako zesilovače energie, jsou to úžasní pomocníci. 

 

 

 

Z čeho jsou vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je přímo na šperky a je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám podle svého pocitu, který do šperku chce jít. Kupuji je ze zdrojů, které se mnou ladí a kde je možné dohledat odkud kámen pochází. Ve šperku i kameny kombinuji a můžete tak mít ve svém šperku více kamenů najednou.

Tvoříte na zakázku?

Zatím to není v mých silách a chci tvořit jen to co přijde ve vizi či k obrazu. Nebráním se ničemu, ale nyní to cítím tvlřit to co přichází. Sledujte mě a určitě ten svůj objevíte.


NA PRODEJ

MADONA

1.100 Kč

Malá Madonka je v ní uložen Labradorit a Kyanit.
Zavěšena na kouskách perleti, Křišťálu a růžovém Obsidiánu doplněné červenými dřevěnými korálky.

Vznikla velmi jemná a silná bytost. Kyanit pracuje v oblasti čaker, tento krásný kousek pracuje s krční čakrou je posazen do spodní části právě proto, že velmi jemně a důsledně uvolňuje naše vyjadřování a tím nenápadně otvírá i naše ženství, neboť tyto oblasti jsou velmi propojené.
Sexualita a krční čakra jsou spojené kanály které je třeba uvolnit tím co potřebujeme sdělit ale také zvukem, který je důležitý. Pokud máme problém se vyjadřovat, otevřít se a uvolnit, aby vše procházelo skrze náš krk svobodně je to propojené i s uvolněním v sexuální oblasti a naopak. Proto je i celá zahalena do modré až tyrkysové barvy s jemným zavěšením pro podporu a jemné otevření ženství.

Bude k ni i krabička z dílny mého muže vyrobené na 3D tiskárně.


BOHYŇKA

1.500 Kč

Život v barvě lásky a srdeční čakry v níž se odráží v měsíčním kamenu hladina emocí. Ponořuje nás, samotný život do všech situaci a lekci a s láskou nám pomáhá vidět, cítit a prožívat.
Labradorit, tak tajemný, jen úhel pohledu změní jeho barvu a zářivé barvy. Buď otevřená a schopna měnit úhly pohledu na to co tě provází na to co život naděluje.

Sagenit na hrudi dřímajici ❤️ do tvého srdce poušti sluneční paprsky, zlatou energii. Dodává ti odvahu jít dál.

Bohyňka je ukončena kouskem Ametystu, fialovou nádhernou barvu, která dodává našemu životu hlubší smysl.

Dýchej, náplň své tělo až po okraj a ŽIJ.
Zavěšen na modré šňůrce se 6ti fluority a 2mi korálky. na konci zapíná je květ slunce.

Ponořte se do života s pravdivostí ❤️ dýchejte, žijte.

Bude k ni i krabička z dílny mého muže.


DOMOV 

1.900 Kč

Vytvořila jsem 3 šperky s tématem DOMOV
Toto je první z nich.

Měsíční kamen, je zavěšen na Křišťálu a malé korálky lávové.

Téma domov se otevřelo plně na začátku roku 2019, je to o vědomé práci kým opravdu jsme a čím nikoliv. Je to cesta srdce a lásky, přijetí a puštění odporů. Být jako nekonečný prostor a naučit se vše pozorovat mysl i emoce.

Bude k němu samozřejmě krabička z dílny mého muže.


DOMOV 

1.800 Kč

Labradorit se Sagenitem( Venušiny vlasy) je zavěšen na Flouritu a Sagenitu.
Návrat do srdce je návratem k sobě.

Vědomě vidět hlubiny a vše co Tě omezuje a bráni Ti jít tomu všemu naproti. Strach není problém, je to odpor k danému tématu. Strach sám o sobě nic neznamená. ❤️🙏

 

 

 

 

 

 


DOMOV 

2.200 Kč

Úžasný Labradorit zavěšený na Sodalitu a Fluoritu, plus korálky bižu 🙃

Je nádherný a je to kusanec. Baví mě se na něj dívat jak mění barvy jak s každým úhlem světla je jiný ❤️❤️❤️

Co k tomu dodat úhel pohledu je to co v tomto tématu Domova je zásadní. Změnit pohled na sebe, na to čím jsme a čím ne. ❤️🙏

 

 

 

 

 

 


Světlo a stín

1.900 Kč 

Botryoidalní chalcedon tzv. Hroznový Achát
Dendrický opál
Zavěšená na růženínu a růžovém obsidiánu.

Vše co už ve svém životě nepotřebujete odtéká pryč. Dovolte si to. Dovolte vstoupit světlu. ❤️

 

 

 

 

 


BOHYNĚ

2.200 Kč 

Labradorit se spirálou
Tři menší labradority 
Chryzokol - nádherná zelená proměnlivá barva. 
Úplně dole je malý rubín
Korálky jsou vytvořené pro tuto bytost.

Bohyně, která je zahalena do červené barvy a spodní čakry. 
Je spojena se zrozením, rody, žití ve hmotě a přijetí života. Působí někdy až těžce, její témata jsou obklopena mnohdy mnoha tajemstvím, stíny a strachy a je pro připravenou ženu.

Krásná krabička od mého muže. 🙏 vše doladí

 

 

 


SVĚTLONOŠE

Magické předměty, které přenášejí, přinášejí SVĚTLO

 

Když si trošku zavzpomínám, kde to vlastně začalo, tak v roce 2017 jak našel Vojta v lese parůžek, já ho ozdobila a kuriózně se dostal někam kde bych to nečekala.

Hůlky a co jako říkám si? Vždyť o tom nic nevím, jenže vnitřní hlas je silnější než hlas kritika. Žádné hůlky, kdepak.

Dovolte, abych s Vámi sdílela prvního SVĚTLONOŠE, ano tak jim říkám. Neboť jsou to nositelé světla - což je vše ve vysoké vibraci, vše co přenáší informace všeho druhu a jeho využití je nekonečné.

Se Světlonošem je možné pracovat přímo na těle nebo v auře. Není nic omezeno, vše je na naší intuici. Mě stačilo ho mít u sebe a vše bylo tak jasné, tak hladké, tak milující.

Dotkni se světla, dotkni se Světlonoše

 

Ke každé hůlce je také speciální krabička, vyrobená v dílně mého muže na 3D tiskárně. Je to neobyčejný a velmi úžasný nástroj a jen na nás jak s ním budeme pracovat. 

Z čeho jsou světlonoše vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám do Světlonoše velmi pečlivě, většinou pokud není udělaný z jiného kamene se jedná o Křišťály - tzv. LASERY.

Tvoříte na zakázku?

Je to jako u šperků, zatím na zakázku tvořit nebudu, on si Vás ten pravý brzy najde.


NA PRODEJ

SVĚTLO-NOŠ

2.500 Kč 

Selenitová hůlka na vrcholku Ametyst. ❤️🙏
Druhý krasavec co jel na hory aby se nechal vyfotit.

Jedinečný předmět pro otevření se jemného světa energií. ❤️🙏
Jeho tělo se naklonilo, já furt, že bude rovný a on že určitě ne 😁 takže se naklonil jak potřeboval a je spokojený 😍

Selenit je úžasný očistný přítel, mě velmi uklidní a ukotví v přítomnosti. Má takové jemné světlo a Ametyst je jak anténa vzhůru.