BYTOSTI A SVĚTLONOŠE

Naslouchej stvoření, skrze tvoření.

V roce 2018 jsem se rozhodla tvořit šperky. Kdysi před lety jsem to zkoušela, ale moc mi to nešlo a tak to vše muselo uzrát. Jako šperk ho můžete nosit, je to jen přidaná hodnota bytosti, která přichází. Někdy to chce čas než je připravena jít na krk. 

Bytosti jsou pro mě nová vášeň, to co nestíhám přenést na plátno, přenáším do šperků. Nebo jsou i bytosti, které jdou společně s obrazem. Je to zase něco nového vzrušujícího, a je to velká výzva modelovat určité věci, které jsem nikdy nedělala. 

Jsou doplněny vždy kameny, které pečlivě vybírám a vždy se snažím vědět jejich původ. Kameny jsou zde jako zesilovače energie, jsou to úžasní pomocníci. 

 

 

 

Z čeho jsou vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je přímo na šperky a je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám podle svého pocitu, který do šperku chce jít. Kupuji je ze zdrojů, které se mnou ladí a kde je možné dohledat odkud kámen pochází. Ve šperku i kameny kombinuji a můžete tak mít ve svém šperku více kamenů najednou.

Tvoříte na zakázku?

Zatím to není v mých silách a chci tvořit jen to co přijde ve vizi či k obrazu. Nebráním se ničemu, ale nyní to cítím tvořit to co přichází. Sledujte mě a určitě ten svůj objevíte.


NA PRODEJ

SVĚTLOZÁŘ

1.500 Kč 

Úžasný “laser” křišťál zasazen do polymerové hmoty, zavěšen na šňůrce. ❤️
Světlo do našeho života, světlo do našich situací, světlo do míst kde nevidíme a jsme v ní slepí.
Laser cílí přesně do míst, která jsou nepřijatá a ve kterých bloudíme. Nechte do života vnést více světla a uvolněte se v něm.

Mnohdy umíme se pohybovat ve tmě než světle. Umíme se pohybovat ve stínu a kam ena nej zvyklí. Světlo nám pomůže uvolnit se tam kde máme pocit ze to jinak být nemůže.

Světlo není nepřítel, není nereálné ani příliš duchovní ani příliš létací ani příliš naivní odhoďme tyto přesvědčeni a nechme si pomoci.


DO TAJŮ TAJEMSTVÍ

1.500 Kč 

 Je zavěšen na černé šňůrce s posuvnými uzly. Můžete ho mít dlouhý jak chcete.

Labradorit je pro mě vždy úžasná podívaná jak je plný barev a tajemství.
A co ty chceš taky nasát tajemství a jít cestou na které je možné úplně vše. ❤️


BOHYŇKA

1.500 Kč 

 
Je v ní vložen kaktusový křemen (spirit quartz).
Úžasný křemen plný krystalů, které z něho vychází. Je úžasně třpytivý.

Tato bohyně je plná lásky, odpuštění a čisté přítomnosti.
Měli bychom vědomě pracovat na odpuštění ale ne druhým ale měli bychom začít u sebe. Odpustit je také o vypuštění toho co v sobě nosíme jako křivdu nebo nepravdu. Je třeba vypustit staré přesvědčeni a lpění na své pravdě a odpustit sami sobě. Pokud jsme schopni odpustit sobě pak už se nám lépe odpouští i směrem ven 🙏❤️

Je zavěšena na šňůrce s posuvným uzlem.
Bude k ni i krabička z dílny mého muže ❤️


BOHYŇKA

1.500 Kč 

Druhá kráska s měsíčním kamenem.
Tentokrát v barvě druhé čakry. Otevírá nás pro přijetí našeho těla a pobytu v něm.

Mnoho víme, mnoho známe ale aplikovat to do života občas máme problém a nevíme přesně jak to aplikovat. Tato bytost uvolňuje tlak na to být jinde než jsme, uvolňuje boj, který vedeme proti sobě a tomu co se děje.

Bohyně jsou úžasné pro vědomou práci s našimi emocemi které jsou jako voda a občas chceme klid a ticho a mnohdy cítíme pravý opak. Je třeba vše co cítíme přijmout. Nebojovat, povolit se v nich a dýchat.

Zavěšena na jemné šňůrce se zapínánim.
Bude k ni krabička z dílny mého muže.

SVĚTLONOŠE

Magické předměty, které přenášejí, přinášejí SVĚTLO

 

Když si trošku zavzpomínám, kde to vlastně začalo, tak v roce 2017 jak našel Vojta v lese parůžek, já ho ozdobila a kuriózně se dostal někam kde bych to nečekala.

Hůlky a co jako říkám si? Vždyť o tom nic nevím, jenže vnitřní hlas je silnější než hlas kritika. Žádné hůlky, kdepak.

Dovolte, abych s Vámi sdílela prvního SVĚTLONOŠE, ano tak jim říkám. Neboť jsou to nositelé světla - což je vše ve vysoké vibraci, vše co přenáší informace všeho druhu a jeho využití je nekonečné.

Se Světlonošem je možné pracovat přímo na těle nebo v auře. Není nic omezeno, vše je na naší intuici. Mě stačilo ho mít u sebe a vše bylo tak jasné, tak hladké, tak milující.

Dotkni se světla, dotkni se Světlonoše

 

Ke každé hůlce je také speciální krabička, vyrobená v dílně mého muže na 3D tiskárně. Je to neobyčejný a velmi úžasný nástroj a jen na nás jak s ním budeme pracovat. 

Z čeho jsou světlonoše vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám do Světlonoše velmi pečlivě, většinou pokud není udělaný z jiného kamene se jedná o Křišťály - tzv. LASERY.

Tvoříte na zakázku?

Je to jako u šperků, zatím na zakázku tvořit nebudu, on si Vás ten pravý brzy najde.


NA PRODEJ

momentálně není žádný na prodej