BYTOSTI A SVĚTLONOŠE

Naslouchej stvoření, skrze tvoření.

V roce 2018 jsem se rozhodla tvořit šperky. Kdysi před lety jsem to zkoušela, ale moc mi to nešlo a tak to vše muselo uzrát. Jako šperk ho můžete nosit, je to jen přidaná hodnota bytosti, která přichází. Někdy to chce čas než je připravena jít na krk. 

Bytosti jsou pro mě nová vášeň, to co nestíhám přenést na plátno, přenáším do šperků. Nebo jsou i bytosti, které jdou společně s obrazem. Je to zase něco nového vzrušujícího, a je to velká výzva modelovat určité věci, které jsem nikdy nedělala. 

Jsou doplněny vždy kameny, které pečlivě vybírám a vždy se snažím vědět jejich původ. Kameny jsou zde jako zesilovače energie, jsou to úžasní pomocníci. 

 

 

 

Z čeho jsou vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je přímo na šperky a je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám podle svého pocitu, který do šperku chce jít. Kupuji je ze zdrojů, které se mnou ladí a kde je možné dohledat odkud kámen pochází. Ve šperku i kameny kombinuji a můžete tak mít ve svém šperku více kamenů najednou.

Tvoříte na zakázku?

Zatím to není v mých silách a chci tvořit jen to co přijde ve vizi či k obrazu. Nebráním se ničemu, ale nyní to cítím tvořit to co přichází. Sledujte mě a určitě ten svůj objevíte.


NA PRODEJ

Bytost Světlo a stín 

1.700 Kč 

Měsíční kámen a Sagenit (Venušiny vlasy) 

Další bytost, která je úžasná hlavně ve chvílích kdy potřebujete oporu, kdy se cítíte nejistí a situace ve kterých jste jsou pro Vás nekomfortní. 

Já jsem tuto bytost vynesla když jsme měla vernisáž a přitahovala nejen pozornost ale moc mi pomohla se víc uklidnit a dostat se k sobě a nevěřit tolik myšlenkám. Bytosti není možné úplně přesně zacílit, jsou to úžasní parťáci, když jim dáte důvěru dokážou Vám ukázat věci, které nevidíme. Jen je třeba si to dovolit, že něco takového je možné. 

Je k ní samozřejmě kranička z dílny mého muže na 3D tiskárně. 

 


Otevři se své zranitelnosti

1.500 Kč 

Měsíční kámen a černý kyanit - celý tento skvost je o emocích o naší zranitelnosti. Celý je zavěšen na Růžovém obsidiánu a korálu. Celá tato bytost je v živu vody a tedy emocí - ukázat i ty zranitelná místa, zranitelnost není slabost je to ta nejvyšší forma síly, kterou můžeme prožívat, jen jsme to vzali za špatný konec - bojíme se reakce okolí, ale zapomínáme na sebe, je čas si dovolit být zranitelní.

Je k ní samozřejmě kranička z dílny mého muže na 3D tiskárně. 

 


BOHYŇKA

1.500 Kč 

S krásným Labradoritem, který září temně červenou až žlutou barvou podle světla. 

Labradority jsou vždy pro mě tajemstvím. Tato bohyňka vznikla v noci, stahuje svou energií do vnitřních procesů, kterých se občas bojíme, které odmítáme a prosvětuje je v oblasti ženství. 

Úžasný amulet na rituály i na běžné nošení, zavěšena na šňůrce.

Je k ní samozřejmě kranička z dílny mého muže na 3D tiskárně. 

 


SVĚTLOZÁŘ

1.500 Kč 

Úžasný “laser” křišťál zasazen do polymerové hmoty, zavěšen na šňůrce. ❤️
Světlo do našeho života, světlo do našich situací, světlo do míst kde nevidíme a jsme v ní slepí.
Laser cílí přesně do míst, která jsou nepřijatá a ve kterých bloudíme. Nechte do života vnést více světla a uvolněte se v něm.

Mnohdy umíme se pohybovat ve tmě než světle. Umíme se pohybovat ve stínu a kam ena nej zvyklí. Světlo nám pomůže uvolnit se tam kde máme pocit ze to jinak být nemůže.

Světlo není nepřítel, není nereálné ani příliš duchovní ani příliš létací ani příliš naivní odhoďme tyto přesvědčeni a nechme si pomoci.


KRYSTALKA, LABRADORITKA

1.700 Kč 

Zavěšena na Fluoritu. Je v ni vložen krásný Labradorit, malý Olivín a Safír asterický.

Tato bytost posiluje a pomáhá nám více důvěřovat sami sobě. Fluorit uvolňuje naši mysl a učí nás stát se pozorovatelem v našem životě.
Učí nás pokoře, učí nás jak být vděčni i v procesech, které nejsou jednoduché a vedeme proti nim boj.
Učí nás přijímat náš život jako mystérium z kterého si nelze vzít dovolenou 😁 učí nás změnit úhel pohledu učí nás nahlédnout do možnosti které nás děsí.

Tyto energie jsou jako obrazy jako bytosti v obraze jdou s vámi a je krásné s nimi vědomě pracovat. ❤️


DO TAJŮ TAJEMSTVÍ

1.500 Kč 

 Je zavěšen na černé šňůrce s posuvnými uzly. Můžete ho mít dlouhý jak chcete.

Labradorit je pro mě vždy úžasná podívaná jak je plný barev a tajemství.
A co ty chceš taky nasát tajemství a jít cestou na které je možné úplně vše. ❤️


BOHYŇKA

1.500 Kč 

 
Je v ní vložen kaktusový křemen (spirit quartz).
Úžasný křemen plný krystalů, které z něho vychází. Je úžasně třpytivý.

Tato bohyně je plná lásky, odpuštění a čisté přítomnosti.
Měli bychom vědomě pracovat na odpuštění ale ne druhým ale měli bychom začít u sebe. Odpustit je také o vypuštění toho co v sobě nosíme jako křivdu nebo nepravdu. Je třeba vypustit staré přesvědčeni a lpění na své pravdě a odpustit sami sobě. Pokud jsme schopni odpustit sobě pak už se nám lépe odpouští i směrem ven 🙏❤️

Je zavěšena na šňůrce s posuvným uzlem.
Bude k ni i krabička z dílny mého muže ❤️


BOHYŇKA

1.500 Kč 

Druhá kráska s měsíčním kamenem.
Tentokrát v barvě druhé čakry. Otevírá nás pro přijetí našeho těla a pobytu v něm.

Mnoho víme, mnoho známe ale aplikovat to do života občas máme problém a nevíme přesně jak to aplikovat. Tato bytost uvolňuje tlak na to být jinde než jsme, uvolňuje boj, který vedeme proti sobě a tomu co se děje.

Bohyně jsou úžasné pro vědomou práci s našimi emocemi které jsou jako voda a občas chceme klid a ticho a mnohdy cítíme pravý opak. Je třeba vše co cítíme přijmout. Nebojovat, povolit se v nich a dýchat.

Zavěšena na jemné šňůrce se zapínánim.
Bude k ni krabička z dílny mého muže.


ŽENSTVÍ - PRVNÍ ČAKRA

1.500 Kč 

Labradorit se spirálou
Tři menší labradority 
Chryzokol - nádherná zelená proměnlivá barva. 
Úplně dole je malý rubín
Korálky jsou vytvořené pro tuto bytost.

Bohyně, která je zahalena do červené barvy a spodní čakry. 
Je spojena se zrozením, rody, žití ve hmotě a přijetí života. Působí někdy až těžce, její témata jsou obklopena mnohdy mnoha tajemstvím, stíny a strachy a je pro připravenou ženu.

Krásná krabička od mého muže. 🙏 vše doladí


SVĚTLONOŠE

Magické předměty, které přenášejí, přinášejí SVĚTLO

 

Když si trošku zavzpomínám, kde to vlastně začalo, tak v roce 2017 jak našel Vojta v lese parůžek, já ho ozdobila a kuriózně se dostal někam kde bych to nečekala.

Hůlky a co jako říkám si? Vždyť o tom nic nevím, jenže vnitřní hlas je silnější než hlas kritika. Žádné hůlky, kdepak.

Dovolte, abych s Vámi sdílela prvního SVĚTLONOŠE, ano tak jim říkám. Neboť jsou to nositelé světla - což je vše ve vysoké vibraci, vše co přenáší informace všeho druhu a jeho využití je nekonečné.

Se Světlonošem je možné pracovat přímo na těle nebo v auře. Není nic omezeno, vše je na naší intuici. Mě stačilo ho mít u sebe a vše bylo tak jasné, tak hladké, tak milující.

Dotkni se světla, dotkni se Světlonoše

 

Ke každé hůlce je také speciální krabička, vyrobená v dílně mého muže na 3D tiskárně. Je to neobyčejný a velmi úžasný nástroj a jen na nás jak s ním budeme pracovat. 

Z čeho jsou světlonoše vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám do Světlonoše velmi pečlivě, většinou pokud není udělaný z jiného kamene se jedná o Křišťály - tzv. LASERY.

Tvoříte na zakázku?

Je to jako u šperků, zatím na zakázku tvořit nebudu, on si Vás ten pravý brzy najde.


NA PRODEJ

SVĚTLO-NOŠ

2.500 Kč 

Selenitová hůlka na vrcholku Ametyst. ❤️🙏
Druhý krasavec co jel na hory aby se nechal vyfotit.

Jedinečný předmět pro otevření se jemného světa energií. ❤️🙏
Jeho tělo se naklonilo, já furt, že bude rovný a on že určitě ne 😁 takže se naklonil jak potřeboval a je spokojený 😍

Selenit je úžasný očistný přítel, mě velmi uklidní a ukotví v přítomnosti. Má takové jemné světlo a Ametyst je jak anténa vzhůru.