BYTOSTI A SVĚTLONOŠE

Naslouchej stvoření, skrze tvoření.

V roce 2018 jsem se rozhodla tvořit šperky. Kdysi před lety jsem to zkoušela, ale moc mi to nešlo a tak to vše muselo uzrát. Jako šperk ho můžete nosit, je to jen přidaná hodnota bytosti, která přichází. Někdy to chce čas než je připravena jít na krk. 

Bytosti jsou pro mě nová vášeň, to co nestíhám přenést na plátno, přenáším do šperků. Nebo jsou i bytosti, které jdou společně s obrazem. Je to zase něco nového vzrušujícího, a je to velká výzva modelovat určité věci, které jsem nikdy nedělala. 

Jsou doplněny vždy kameny, které pečlivě vybírám a vždy se snažím vědět jejich původ. Kameny jsou zde jako zesilovače energie, jsou to úžasní pomocníci. 

 

 

 

Z čeho jsou vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je přímo na šperky a je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám podle svého pocitu, který do šperku chce jít. Kupuji je ze zdrojů, které se mnou ladí a kde je možné dohledat odkud kámen pochází. Ve šperku i kameny kombinuji a můžete tak mít ve svém šperku více kamenů najednou.

Tvoříte na zakázku?

Zatím to není v mých silách a chci tvořit jen to co přijde ve vizi či k obrazu. Nebráním se ničemu, ale nyní to cítím tvlřit to co přichází. Sledujte mě a určitě ten svůj objevíte.


NA PRODEJ

DOMOV 

1.600 Kč

Úžasný Labradorit zavěšený na Sodalitu a Fluoritu, plus korálky bižu 🙃

Je nádherný a je to kusanec. Baví mě se na něj dívat jak mění barvy jak s každým úhlem světla je jiný ❤️❤️❤️

Co k tomu dodat úhel pohledu je to co v tomto tématu Domova je zásadní. Změnit pohled na sebe, na to čím jsme a čím ne. ❤️🙏


Světlo a stín

1.500 Kč 

Botryoidalní chalcedon tzv. Hroznový Achát
Dendrický opál
Zavěšená na růženínu a růžovém obsidiánu.

Vše co už ve svém životě nepotřebujete odtéká pryč. Dovolte si to. Dovolte vstoupit světlu. ❤️


BOHYNĚ

1.500 Kč 

Labradorit se spirálou
Tři menší labradority 
Chryzokol - nádherná zelená proměnlivá barva. 
Úplně dole je malý rubín
Korálky jsou vytvořené pro tuto bytost.

Bohyně, která je zahalena do červené barvy a spodní čakry. 
Je spojena se zrozením, rody, žití ve hmotě a přijetí života. Působí někdy až těžce, její témata jsou obklopena mnohdy mnoha tajemstvím, stíny a strachy a je pro připravenou ženu.

Krásná krabička od mého muže. 🙏 vše doladí


SVĚTLONOŠE

Magické předměty, které přenášejí, přinášejí SVĚTLO

 

Když si trošku zavzpomínám, kde to vlastně začalo, tak v roce 2017 jak našel Vojta v lese parůžek, já ho ozdobila a kuriózně se dostal někam kde bych to nečekala.

Hůlky a co jako říkám si? Vždyť o tom nic nevím, jenže vnitřní hlas je silnější než hlas kritika. Žádné hůlky, kdepak.

Dovolte, abych s Vámi sdílela prvního SVĚTLONOŠE, ano tak jim říkám. Neboť jsou to nositelé světla - což je vše ve vysoké vibraci, vše co přenáší informace všeho druhu a jeho využití je nekonečné.

Se Světlonošem je možné pracovat přímo na těle nebo v auře. Není nic omezeno, vše je na naší intuici. Mě stačilo ho mít u sebe a vše bylo tak jasné, tak hladké, tak milující.

Dotkni se světla, dotkni se Světlonoše

 

Ke každé hůlce je také speciální krabička, vyrobená v dílně mého muže na 3D tiskárně. Je to neobyčejný a velmi úžasný nástroj a jen na nás jak s ním budeme pracovat. 

Z čeho jsou světlonoše vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám do Světlonoše velmi pečlivě, většinou pokud není udělaný z jiného kamene se jedná o Křišťály - tzv. LASERY.

Tvoříte na zakázku?

Je to jako u šperků, zatím na zakázku tvořit nebudu, on si Vás ten pravý brzy najde.


NA PRODEJ

SVĚTLO-NOŠ

2.500 Kč 

Selenitová hůlka na vrcholku Ametyst. ❤️🙏
Druhý krasavec co jel na hory aby se nechal vyfotit.

Jedinečný předmět pro otevření se jemného světa energií. ❤️🙏
Jeho tělo se naklonilo, já furt, že bude rovný a on že určitě ne 😁 takže se naklonil jak potřeboval a je spokojený 😍

Selenit je úžasný očistný přítel, mě velmi uklidní a ukotví v přítomnosti. Má takové jemné světlo a Ametyst je jak anténa vzhůru.