VIZE – Kutná Hora 29.01.2017 – Strach, hranice, propojení

Nořím se do mediace, od Terky Kramerové, v programu Miluj své tělo – je to super nástroj i na vnitřní stavy a vše co „neladí“.

Poslední dny se zaměřuji na dělohu, ženství je moje téma pro rok 2017 a s tím jde ruku v ruce uzemnění (tedy aspoň jsem se domnívala) – život na ZEMI.  Dnešní karty byli opravdu podivné – samé napojení, vize, sny ale blokovala to nějaká hranice, na straně druhé karty spodních čaker. Ani jsem netušila, že z toho bude vize.

V meditaci slyším, jak někdo klepe – otevřu oči. Asi se mi to zdálo. Zavírá oči, nořím se do meditace a zase někdo klepe. Pomyslím si v duchu, no tak pojď dál.

Přestávám vnímat meditaci, jdu hlouběji, jdu do svého srdce. Cítím karty, které se mi ukazují zas a znovu a já se ptám, tak o čem je ta hranice? Kde je ten strach?

„Athelaj? Jsi tam?“

(Tady bych jen dodala, že poslední moje vize, kterou jsem však neuveřejnila, byla o mém domovu, kde jsem byla nucena pustit bytost Domova, které jsem si držela víc, než bylo nutné – nakonec se tam ukázala spojitost s minulostí – velice opatrně jsem vlastně čekala, zda se někdy ještě setkáme v téhle podobě, nevěděla jsem však, že mi vše vize ukáže, jak to mám)

Ano jsem, a tajil se mi dech, když jsem ho slyšela.

Víte, nedá se to popsat, ta myšlenka, že bych to neměla dělat, ta myšlenka o uzemnění mě ničí – TO JE TA HRANICE – AHA.  To je ten strach, strach ze ztráty milované bytosti Domova – pořád tu něco chybí – cítím, že to pořád není kompletní.

„Vidím zeď, kde jsi?“ řekl trošku smutně Domov

Postavila jsem si zeď ze strachu, strach, který mě blokuje a zároveň i napojení, ten strach s uzemněním mě úplně pohltil, že bych tohle neměla – zajímavé.

„Strach, tě odpojil, já jsem přeci součást, jak můžeš žít dole bez horního a naopak? A jak můžeš tvořit něco tak krásného tady dole bez toho horního? Neboj se, zboř tu zeď – tu hranici. Provedu tě vizí, pojď ke mně.“

No, strach je velký, je ukrytý v břiše, užírá mi energii. Sedí tam žena a klepe se – slyším meditaci a jak Terka říká – přijímám Tě – povoluji vše, co jsem schopna – přijímám Tě, ženo co se bojíš.

Hned jsem cítila, jak padla zeď strachu a vidím domov – velké shledání. Ukazuje mi, abych si sedla a koukáme do vody a tam se odráží minulost.

„Nedívej se na to jako na pravdu, dívej se na to jako na emoční proud a ten prožij, nech ho, ať tě pohltí. Dýchej.“

 

Vidím ženu, schovanou za zdí, něco drží v ruce a je nutné to ochránit, před zlobou tady dole – na zemi.  Má luk a šíp a střílí, brání a chrání něco moc důležitého – jede tu hrozně silně energie přežití.  Nakonec umírá a to co chrání, ji seberou.  Pak je mnoho obrazů z jiných minulostí a scénář je podobný – chrání něco co je světlem, bohem a je ji to sebráno a je zavražděna. Prožívám silně emoci přežití a strachu. Strach, že přijdu o světlo.

„Athelaj. co si chráníš tady a teď?

Tají se mi dech, ale vím, že pravda musí ven – TEBE. Bráním TEBE, raději tě zavrhnu, raději tě nevidět, než o tebe přijít ve smyslu, že mi seberou naději na to být spojená, že mi seberou tu možnost být tebou, být s tebou, být já. Bojím se, že nás rozdělí, že pokud chci žít tady, musím se toho vzdát, TEBE.

„Jak ti někdo může sebrat něco, co jsi sama?

Vidím Tě odděleně – jsi tak moudrý, jsi tak …

„Athelaj. ale já jsem TY. Ta karta sebe-hodnoty to je ono, hodnota sebe sama, vidět sebe jako DOMOV jako Světlo, vidět sebe tak láskyplně, tak moudře.  Napojení, vize a sny tam jsou – je to pecka – ale teď pracuješ na spodní části a tam to vylézá – musíš to propojit – nerozděluj sebe – já jsem tu jen jako DOMOV, pojmenování pro jednu část Tebe – tu lásku co cítíš, tak cítíš k sobě, moje milá. Miluješ se tak, až se ti tají dech, já to cítím, ty to cítíš – víme to oba. Hranici si stavíš sama, ta žena, která umírá pro něco cenného, je ale venku, nikdy to nehlídá v sobě – to je úkol pro Tebe. “

Nemám slov, upřímně, to vím, ale přiznat to, je nějak těžké, že …

„Propojuj DOMOV (vesmír, lásku, světlu) až dolů do dělohy, do Země – propoj se. Propoj to, nerozděluj to za myšlenky, že nejsi uzemněná, je to blbost, ty uzemněná jsi, jinak by si tu nebyla – jen nejsi propojená.  Až to přijde to napojení a spojení – stahuj energii dolů a bude se léčit vše – zatím se zastaví v srdci a neprojde – teď už víš proč“.

„Vždy když se cítíš MIMO – propojuj tyto dvě energie, bez kterých bys nebyla na živu – propoj podstatu ZEMĚ a NEBE v sobě. Pamatuji si, jak jsi psala o Athelaj. jako o někom venku a to samé přijde i s domovem, jsi to TY, já jsem TY“.

Potřebuji to pro sebe shrnout:

Hranice – žena za zdí co chrání něco, co si myslí, že je venku a je schopná bojovat o holý život. A nakonec je schopná proto i zemřít, pro ochranu něčeho co představuje lásku, vesmír, Domov.

Uzemnění – myšlenka o tom, že nejsem uzemněná, vede ještě k větší oddělenosti, je třeba zahodit tuhle hodně blbou myšlenku a změnit ji na propojení – země a nebe. Vrchní a spodní čakry a ukotvit se.  Ukotvit v sobě to, že jsem DOMOV – že já jsem ta moudrá bytost, že to co cítím, je láska ke mně – že miluji sebe, miluji všechno a vším čím jsem. Je jedno kolik tam těch bytostí je, jsem vším tím nádherným.  Ufff jak je to někdy těžké, věřit tak krásným věcem, jak se uchylujeme věřit, že je to venku.

Je snadné uvěřit, že nejsem dost dobrá, dost napojená, dost uzemněná – taková blbost.  Tahle myšlenka mě pohltila a už ji vidím ( to strach držel myšlenku o oddělenosti), konečně se  na ni dívám s odstupem.  Proto mi přinesl můj syn kartu, na které byla MYSL, jak trefné.

„Athelaj. jsem tu, budu tu,  neboť jsem Tebou, jsem TY – neodmítej mě, neodmítej část sebe samé. Dostala jsi strach jen z té lásky, z toho, že miluješ tolik sebe a ctíš – už se neboj, nikdy o to nepřijdeš.“

„Neodděluj žádnou část, i když z ní jde strach, nebo se lidi kolem starají o tvé zdraví, o tvou psychiku a nakonec i o uzemnění. Jak říká moudrá Shumavanka, to čeho se nejvíce bojíme, to také nejvíce chceme a naopak – to co nejvíce chceme, toho se také nejvíce bojíme. Není to vtipné?“

 

Athelaj.

nesmírná, vesmírná bytost

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů