MALBY na míru

Pokud hledáte jedinečnou cestu, pak je pro vás malba na míru to pravé. Každá malba je velmi specifická a nabízí vám nejen vizuální zážitek, ale také možnost se zapojit do procesu již od samého začátku. Získejte umělecký dílo, které  vám bude radostí a inspirací. Objednejte si svou vlastní malbu a vstupte na cestu plnou poznání, radosti a kreativity na své cestě. 

 • Kolik stojí obraz na míru?
  Investice představuje základní kámen vašeho obrazu. Je to jako energetické síto, podle kterého se vše skládá dohromady - velikost plátna, množství energie, vybrané téma, barvy a motiv. Každá investice do uměleckého díla je investicí do vašeho osobního projevu a způsobu vyjádření vašich emocí. Naučte se investovat nejen finančně, ale také svou energii a lásku do tvorby, a vytvořime unikátní obraz, který bude mít hluboký význam pro vás.
 • Mohu si určit téma, barvy a provedení?
  Při tvorbě těchto maleb se plně spoléháme na intuitivní proces. Každá malba vzniká v přítomném okamžiku, kdy se otevíráme vlastní kreativitě a vnímání. Je důležité si uvědomit, že barvy, téma a provedení se rodí z intuice a nemohou být předem přesně určeny nebo diktovány. Intuitivní tvorba malby znamená, že se neřídíme předem danými představami či plány, ale posloucháme a reagujeme na impulzy, které vznikají v našem nitru. Je to cesta propojení s vlastním vnitřním světem a přijímání toho, co právě vzniká a vyvstává v přítomném okamžiku. Barvy, téma a provedení se tedy utváří samy od sebe, jako odpověď na to, co v daném okamžiku přinášíme do tvůrčího procesu. Intuitivní tvorba nám umožňuje objevovat nové možnosti, vyjadřovat naše emoce a prožitky a posunovat se mimo rámce konvenčního myšlení. Tím, že se otevíráme a dovolíme si přijmout, co právě vzniká, můžeme se nechat překvapit vlastní kreativitou a objevit v sobě skryté potenciály. Je to cesta objevování a prozkoumávání vlastního nitra prostřednictvím uměleckého vyjádření.
 • Jak probíhá postup malby na míru?
  Prvním krokem je společná konzultace, během které se dohodneme na investici do vašeho obrazu. Tato částka by měla být v souladu s vašimi finančními možnostmi a hodnotou, kterou vložíte do tvorby. Po dohodě na investici se domluvíme na začátku tvorby. Budu vás pravidelně informovat a posílat fotografie z procesu vaší malby, abyste měli přehled o jejím vývoji. Tímto způsobem můžete sledovat postup a být aktivně zapojeni do celého procesu tvorby. Budu vám k dispozici jak během samotného tvůrčího procesu, tak i poté, kdy budete mít obraz u sebe. Pokud budete mít jakékoli otázky nebo potřebujete podporu, ráda vám pomohu a odpovím na vaše dotazy. Cílem je vytvořit pro vás unikátní a osobní umělecké dílo, které vám přinese radost, naplnění a poznání.
 • Jaké procesy mohu čekat?
  Proces spojený s tvorbou obrazu je jedinečný a každý jednotlivý proces se může lišit. Předem nelze přesně předvídat, jak bude probíhat. Někteří lidé procházejí procesem hladce a přijímají všechny emoce a myšlenky, které se objevují, a jdou s nimi ve vznikajícím obrazu. Během procesu se mohou vyplavit různé emoce a mohou se ukázat i myšlenky a programy, které vás brzdí. Někteří lidé mohou prožít fyzické projevy, jako jsou bolesti svalů, bolesti hlavy nebo změny v menstruačním cyklu u žen. Energie pracují na uzdravení a přijetí a často začínají tím, že situaci zhorší, aby ji vyplavily na povrch a následně se přesunuly k uzdravování. Pokud jste otevření a sledujete proces vědomě, může to být velmi obohacující a krásná cesta pro vás.

Odhalte krásu malby na míru v tomto poutavém videu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Objednávkový formulář

dotazníček 

Chcete svou malbu na míru? Nebo máte nějaký dotaz? Napište mi...

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Jak si se dostala k malování?

Dostala jsem se k tomu skrze osobní rozvoj. Pokud Tě zajímá můj příběh. Najdeš ho v hlavním menu - O mě

Co používáš za barvy?

Kombinuji barvy - akrylové, watercolor, inkousty, pastelové barvy

Jakou malířskou techniku používáš?

Moc mě teď baví mixmedia - je to metoda, kde se mixují různé techniky, barvy, koláže. Tvořím také metodou dottpainting - tečka vedle tečky. Vše propojuji v jednu metodu, to mě baví nejvíce.

Děláš reprodukce?

Obrazy, které vznikají na míru nereprodukuji. Cítím, že každý z nás, má svou jedinečnou cestu, příběh a energii. Pokud vznikne něco, co budu kopírovat, bude to už vznikat se záměrem, že to bude pro větší počet lidí. Tvořím autorské tisky z některých mých děl, které jsou k tomu přímo malované, koupit si je můžete na kvalitním papíře. Prodej plánuji během roku 2022.

Maluješ obrazy na míru?

Ano, malby na míru tvořím moc ráda, je to úžasná cesta, kde mohu na chvilku nakouknout do vnitřního světa mých klientů a přenést ho do obrazu.

Kolik stojí obraz na míru?

Malby na míru, jsou velmi specifické. Pokud půjdeš touto cestou, je důležité promyslet si investici, kterou chceš vložit do obrazu. Vše ostatní se poskládá samo - téma, velikost a množství energie. Tolik kolik vložíš, se navrátí v podobě malby. Doporučuji se podívat v menu na záložku ART, kde je video o malbách na míru.

Co tě inspiruje při tvorbě?

Moje největší inspirace je můj vnitřní svět a moje vlastní cesta k poznání. To mě velmi inspiruje, vždy jsem měla velkou fantazii, skryté světy, které nikdo neviděl a ty jsou mi také inspirací.

Jsou to energetické malby?

Vše co tvoříme je energie. Já své obrazy maluji ve stavu propojení s proudem v přítomnosti. V mé tvorbě nelze vymyslet barvy, co bude na obraze, vše vzniká jako skládanka, samo, bez lpění a posuzování. Proto působí velmi silně až magicky. Vznikají totiž v magický čas - TADY a TEĎ.

Máš nějaké vzdělání, nebo jsi samouk?

Uměleckou školu nemám, jsem samouk.

Tvoříš online kurzy?

Ano, tvořím a pracuji na online workshopech, kde bude mít každý možnost si tvořit sám, inspirovat se, nalézt cestu k sobě, nebo jen tak pro radost a potěchu oka.

Děláš i kurzy na živo?

Zatím ne, ale v roce 2022, se k této myšlence kloním a jsem připravena něco vytvořit.

CESTA JEDINEČNOSTI

vydej se na svou cestu

Jedinečnost, je cesta plná dobrodružství, otevřenosti ke své zranitelnosti a jinakosti. 

Moje tvorba  je pro každého, kdo je ochotný se otevřít procesu s obrazem. Jít s ním cestou vnitřního světa.  Je to cesta plná poznání a dobrodružství.  

Půjdu cestou malby na míru
Půjdu cestou online kurzů
Půjdu cestou přes tvůj e-shop
Půjdu cestou tarotového výkladu
Půjdu cestou inspirace a sledování

Sleduj mou tvorbu, ať ti nic neuteče

Volné malby k prodeji 

Ukázky mé tvorby