MALBY na míru

Pokud hledáš jedinečnou cestu, pak je pro Tebe malba na míru to pravé. Jsou velmi specifické, nejen jak vznikají, ale také do jaké procesu nastoupíš hned na začátku.  

 • Kolik stojí obraz na míru?
  Investice tvoří základní kámen, Vašeho obrazu. Investice je energetické síto, podle kterého se poskládá - velikost plátna, množství energie, téma, barvy a motiv.
 • Mohu si určit téma, barvy a provedení?
  Malby vznikají zcela intuitivně, jejich proces se tvoří v přítomnosti. Není zde prostor pro představy a lpění, ale je zde otevřený prostor k tomu, co POTŘEBUJETE, tady a teď.
 • Jak probíhá postup malby na míru?
  Základní krok je, znát investici do svého obrazu, tedy částku, která s vámi ladí a je ve Vašich finančních možnostech. Domluvíme se, kdy začnu tvořit. V době tvorby, Vám posílám informace a fotky z procesu Vaší malby. Jsem tu pro Vás v době, kdy se obraz tvoří, ale i v době, kdy máte obraz u sebe.
 • Jaké procesy mohu čekat?
  Proces je stejně jedinečný , jako obraz sám. Nikdy předem nevím, jak bude proces probíhat. Někdo tím projde poměrně hladce, vše přijímá - emoce, myšlenky a jde s tím co vzniká. Mohou se vyplavovat emoce, mohou se ukazovat myšlenky a programy, které Vás brzdí. Můžete také projít procesem na fyzickém těle, který netrvá dlouho. Může to být bolest svalů, bolest hlavy, občas to u žen změní jejich cyklus, že mohou mít MS dříve. Energie pracují opačným směrem, nejdříve mohou situaci zhoršit, tím ji vyplaví na povrch a pak jdou do uzdravení, povolení a přijetí. Pokud budete v procesu otevřeni, budete ho sledovat vědomě, pak to pro Vás bude velmi obohacující, krásná cesta.

Pokud Vás zajímají malby na míru, doporučuji toto video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Objednávkový formulář

dotazníček 

Chcete svou malbu na míru? Nebo máte nějaký dotaz? Napište mi...

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Jak si se dostala k malování?

Dostala jsem se k tomu skrze osobní rozvoj. Pokud Tě zajímá můj příběh. Najdeš ho v hlavním menu - O mě

Co používáš za barvy?

Kombinuji barvy - akrylové, watercolor, inkousty, pastelové barvy

Jakou malířskou techniku používáš?

Moc mě teď baví mixmedia - je to metoda, kde se mixují různé techniky, barvy, koláže. Tvořím také metodou dottpainting - tečka vedle tečky. Vše propojuji v jednu metodu, to mě baví nejvíce.

Děláš reprodukce?

Obrazy, které vznikají na míru nereprodukuji. Cítím, že každý z nás, má svou jedinečnou cestu, příběh a energii. Pokud vznikne něco, co budu kopírovat, bude to už vznikat se záměrem, že to bude pro větší počet lidí. Tvořím autorské tisky z některých mých děl, které jsou k tomu přímo malované, koupit si je můžete na kvalitním papíře. Prodej plánuji během roku 2022.

Maluješ obrazy na míru?

Ano, malby na míru tvořím moc ráda, je to úžasná cesta, kde mohu na chvilku nakouknout do vnitřního světa mých klientů a přenést ho do obrazu.

Kolik stojí obraz na míru?

Malby na míru, jsou velmi specifické. Pokud půjdeš touto cestou, je důležité promyslet si investici, kterou chceš vložit do obrazu. Vše ostatní se poskládá samo - téma, velikost a množství energie. Tolik kolik vložíš, se navrátí v podobě malby. Doporučuji se podívat v menu na záložku ART, kde je video o malbách na míru.

Co tě inspiruje při tvorbě?

Moje největší inspirace je můj vnitřní svět a moje vlastní cesta k poznání. To mě velmi inspiruje, vždy jsem měla velkou fantazii, skryté světy, které nikdo neviděl a ty jsou mi také inspirací.

Jsou to energetické malby?

Vše co tvoříme je energie. Já své obrazy maluji ve stavu propojení s proudem v přítomnosti. V mé tvorbě nelze vymyslet barvy, co bude na obraze, vše vzniká jako skládanka, samo, bez lpění a posuzování. Proto působí velmi silně až magicky. Vznikají totiž v magický čas - TADY a TEĎ.

Máš nějaké vzdělání, nebo jsi samouk?

Uměleckou školu nemám, jsem samouk.

Tvoříš online kurzy?

Ano, tvořím a pracuji na online workshopech, kde bude mít každý možnost si tvořit sám, inspirovat se, nalézt cestu k sobě, nebo jen tak pro radost a potěchu oka.

Děláš i kurzy na živo?

Zatím ne, ale v roce 2022, se k této myšlence kloním a jsem připravena něco vytvořit.

CESTA JEDINEČNOSTI

vydej se na svou cestu

Jedinečnost, je cesta plná dobrodružství, otevřenosti ke své zranitelnosti a jinakosti. 

Moje tvorba  je pro každého, kdo je ochotný se otevřít procesu s obrazem. Jít s ním cestou vnitřního světa.  Je to cesta plná poznání a dobrodružství.  

Půjdu cestou malby na míru
Půjdu cestou online kurzů
Půjdu cestou přes tvůj e-shop
Půjdu cestou tarotového výkladu
Půjdu cestou inspirace a sledování

Sleduj mou tvorbu, ať ti nic neuteče

Volné malby k prodeji 

Domov, přístav klidu a bezpečí. Mužská polarita srdeční čakry. Hranice a jasná cesta je pro naše srdce také důležitá.
Jemnost a laskavost vychází z našeho srdečního centra. Ženská polarita srdeční čakry.
Moje síla je zbraň, buď ji používám pro dobro a růst, nebo ji obracím proti sobě
Stojím na vrcholku a rozhlížím se - abych našla rovnováhu
Neodporuj, uvolni se do toho co JE.
Tvá cesta je o poznání sebe sama život.
Nahlédni do svého vnitřního světa. Malba Tvé DUŠE.

Ukázky mé tvorby