BYTOST PROCESU ve spojení s VLČÍ ŽENOU

70x50 cm

21.000 Kč 

Jak už jste mohli jistě poznat tak první text k téhle malbě byl trošku jiný než jste zvyklý.
Připomeneme si ho:

⚫️Začíná to tmou, temnou barvou v pozadí.
Sklepem, zabouchnutými dveřmi bez klíče a kliky, vyhozenými pojistkami. V místě kde nevidíš se začíná tříbit sluch - kroky, zvuky. Tvé srdce jede jako o závod a tvůj život ovládne strach.
Hned Tě napadne nůž, sekera možná i motorovka a jde o život. A v TOM.....

Někdo, něco - rozsvítí .... NIC strach je pryč.
Nikdo tu není, ohrožení je pryč - reálně tu nic není ,ALE uvnitř ....

V další části přišlo pokračování poselství:

⚪️V procesu se vše zdá jaksi nepříjemné, s odstupem, ale zjistíme, že to bylo to nejlepší co nás potkalo.

Fascinují mě vlci, fascinuje mě proces a fascinují mě cesty, které nejsou snadné a vyrvou z nás to nejlepší - co ve vás je, i za cenu nekomfortu, který je v procesu věc, které se nelze zbavit, které nelze utéct, která nejde přeskočit.

Od dubna prochazím velkým procesem a tento obraz by nikdy nevznikl pokud by část toho všeho nebyla prožita a uvědoměna. Tak totiž fungují tyhle malby přicházejí až když je možné do nich vložit cestu jak VEN a tady je cesta jak ven vykoupená teda velkou dávkou nekomfortu ale jo jsme tím fascinována a tak to žiju a tak to je. Nemohli by být ani obrazy kdyby to tak nebylo tohle chce hold magora a to já jsme 😆

Jedete si 2,5 roku na hodně velký vlně po 3 letém masakru ⚫️ a pomalu zapomenete co bylo před tou vlnou a jak zapomenete vesmír vám připomene, že teď je čas zabrzdit z rychlosti 300km/h na NULU tak je to nejlepší aby to bylo vidět aby to bylo viděno - zhasnou se světla, někdo zahodí klíče a zavře vás do sklepa mno a co teď ....

Ta cesta ven je prostá a přesto komplikovaná. Protkaná bojem, obětí a nakonec vzdání se a upadnutí do energií, které se litují, která nechce pokračovat.

Vize v procesu před obrazem:
Budím se pokaždé se stejným snem. LEŽÍM ve tmě a někdo mě nabádá abych vstala. Seru na tebe, jdi někam já vstávat nebudu - padej vesmire padej životě já tě už tady nechci.

Po nějaké době - nooo dobře, tak co je, asi vstanu už mě to nebaví....

Ozve se- Ty nemáš žádný vliv na NIC vše je dopředu naplánované.

Moje odpověď ? Jdi s tím někam 💩

Probudim se, někdo totiž rozsvítil .... jak tohle sdílet jak sdílet přes veškeré knihy a názory něco tak absolutně ....
Ale jo bojovala jsme, hadala se sama se sebou, nenáviděla vesmír prošla jsme všemi formami procesu až sem ven ze sklepa, do kterého mě hodily abych odhodila další myšlenku o tom jak věci zvladám a jakou mám kontrolu a jak si to vše řídím. Ne teď už ne... učila jsme se a stále učím a tak přišel čas naučit se přijmout i to že jsme jen figurka někoho, mé staré dobré téma, které se ukázalo už v roce 2012 a určité vrstvy toho jsme uvolnila ale ta prasíla ta podstata to jsme nechtěla dovolit ale když vás něco zabrzdi urve vám to 4 nehty na noze tak začnete cítit, že tady něco nehraje 🤣 někdo až po těch nehtech jako já, ale to je tou fascinací procesu až za hranu možnosti.

Ne nemusí ti to dávat smysl, ne nemusíš to vnímat stejně, ne nemusíš souhlasit, ne nemusí se ti líbit obraz, který ukazuje půlroční cestu plnou strachu, bolesti, beznaděje která přešla v pochopení a odevzdání se toho všeho řízení a myšlenky že snad já něco jako .....

Nejde o pasivitu jde o to být si vědom toho kdo jste, pochopit že ať se děje cokoliv jediná cesta je se uvolnit ale zkuste se uvolnit uprostřed bouře kde se není čeho chytit já to dala já to pustila a to je v tomhle obraze.

V úctě k procesu
Hledím na vás s úctou vy, kteří jste měli a máte cestu fakt mega těžkou a jste schopni to zvednout do nebeských výšin.

🙏❤️ život je dar v každé podobě
Více pozornosti a lásky směrem k tomu co se divá a pozoruje více k tomu, že není třeba strachu, není třeba paniky je třeba jen důvěřovat a povolit všechno i v tom nejtěžším bodě procesu.

Dívám se na tu Lenku a dávám pozornost tomu kdo je za tím, a musím říct klobouk dolů před touhle prasílou která sní Lenku ... je to sen a já si zas užívám a raduji se, že si v této realitě užívám tvořit.