MANDALA - DOMOV - Strážce portálu

 

35.000 Kč

70x70  cm, plátno na rámu 

VIZE K OBRAZU

Jednou za čas přijde zlomový okamžik, který změní běh dosavadních událostí. Zlomovým okamžikem v tuto chvíli je tento obraz.
Snažila jsem se texty k obrazům překládat do pochopitelných slov, neboť jsem měla pocit, že to mnoho lidí nedá, nepochopí anebo jako já budou si myslet, že je to úplně mimo.

DOMOV: Pochybuješ o sobě co?

Jistě, že o sobě pochybuju, jsem prostě jen člověk, že jo. Občas mě přepadá depka, jestli tohle vše, co dělám je fakt skutečné. Jestli i tohle teď co píšu je skutečné?

DOMOV: Skutečné? Proč? Jde jen o to sdělit skutečnou podstatu skutečnosti, poté je možné ji skutečně vidět, ztvárnit, ukázat.

Hm, dík za lehkou odpověď. Pro mě by bylo ideální, aby člověk přišel k obrazu na-cítil ho a věděl.

DOMOV: Ty jsi úžasná
(smích – hodně dlouhý smích …..)
Neutečeš před tím, ani tímhle – jen piš co vidíš – TEĎ
---------------------------------------------------
Točí se mi hlava, tak jako vždy při malování toho obrazu, táhne mě to dovnitř, je to zase otisk toho mého nejsilnějšího tématu, který v malbách otisknu a tou je DOMOV, nedá mi to prostě spát, nedá mi to pokoj, musím pořád a znovu tahat další a další energie a dávat je na plátno, abych uviděla DOMOV.
DOMOV je pro mě nejen pojem místa, je to spíš energie, která je plná mě samotné. Chytám tu energii a dávám na plátno a s každým obrazem narůstá větší a větší touha a chuť malovat další a další dokud – nevím co dokud ….

Toto, co nyní vidíte je portál DOMOVA pradávná, daleká, dávná energie, která se navrací v tyto časy, aby léčila, aby Vás propojila s domovem a nasměrovala Vás, léčí a mění, propojuje. Je to jako by se do Vašeho srdce dostal celý vesmír, celá struktura neskutečného propojeného vesmíru, bytosti, která žije, mění, tvoří.

Malby jsou portály do dimenzí, z kterých proudí velmi silné energie a jak už mi to také potvrdila další má blízká duše, majitelé jsou strážci, těchto portálů a jsou schopni unést tyto velmi silné energie, nejen pro sebe ale i své okolí, umožňují těmto energiím být i jinde než u mě doma. Pomalu a jistě se tyto energie rozšiřují dál a dál do dalších míst a jejich strážci jsou nedílnou součástí, neboť skrz ně mohou obrazy pracovat pro všechny. Není proto náhoda, že mnoho mých klientů, má více obrazů – otevírají se těmto energiím a umožňují jím proudit u nich a tím léčit dané místo, lidi kolem sebe. Majitelé obrazů procházejí velkými procesy s obrazy, ale jsou na toto připraveni, proto není ani možné obrazy kopírovat, protože každý malba má toho svého jedinečného strážce.

Tento obraz mi ukázal, že je potřeba vystoupit ze strachu toho sdílení a nebát se sdílet i takové informace.

Děkuji