GAIA

 

45.000 Kč 

100x70  cm, plátno na rámu 

Bdí nejen nad planetou Zemí, ale nad vším živím i neživím.
Otevírá nás pro život na Zemi, pro přítomný okamžik, pro vděčnost a věcnost naši duše.

Jednu Gaiu jsem už tvořila a byla to ta nejvíc hustá a zároveň jemná energie s velmi jasnými hranicemi. Žena, která si ji ode mě koupila by Vám určitě potvrdila, že proces s ni nebyl žádný let ve vysokých výškách, ba naopak.

Nelze to rozdělit na temnou a světlou, protože už nyní víme, že je to jedna a ta samá energie. ALE tady na Zemi, v našich životech, strastech a radostech je to jiná káva. Pokud nejsme úplně ještě schopni povolit důvěru v to co se děje, držíme se strachu a toho pocitu temnoty tahle bytost nám to vysvětlí pořádným ponorem do hlubin Zemského jádra, kde vás bude láskyplně podporovat avšak nepoleví ve své snaze ukázat Vám tu jednotu v těchto energiích.

Bdí nad dvěmi bytostmi, které zdůrazňuji krční čakry, což je velký symbol toho, že je tam další vrstva ve které obraz pracuje a tou je komunikace, vyjádření sebe sama. Vychází jim z úst modrý proud energie který se točí kolem mandaly která je v barvách srdeční čakry. Pravdivost k sobě otevírá naše srdce a dává najevo Gaie, že jsme připraveni jít cestou životem. Ano život je teď to hlavní co je třeba žít, ne příručky, ne teorie ale život sám.

Nad mandalou bdí žlutá mandala životní energie, která je našim pohonem ale je to zde místo strachu, křivdy všeho co nejsme ochotni pustit, odpustit. Místem křivd a všeho čím se brzdíme, abychom nemuseli udělat krok jinam - role oběti, chudinky atd.

Jako podpora jsou tam portály DOMOVA no a dohromady je to jedna velká jízda osobním rozvojem.

Buď pravdivá opravdu si vše přiznáš? Bojis se říct ne? Jedes za svou hranici? 5 čakra
To zavírá či otvírá tvé srdce a to buď rozhýbe čakru životní energie nebo ji uzamkne.

A nad tím vším vyšší síla, která má velmi jasne hranice ti začne ukazovat cestu.

Mno a aby jsi se neztratila máš tu energii domova, kterou rozlišně vnímáš jen zde a to nevadí tady se to hodí jako velká podpora.

Byla to úžasná práce. ❤️🙏 děkuji, že jsem byla otevřená pro tuto bytost, aby mohla přijít mezi nás.