Posvátná sexualita, vnitřní muž a vnitřní žena, vědomé milování
50x50
19.000 Kč

Tento obraz můžete obracet a vědomě pracovat s jednotlivými částmi.
Vnitřní žena, naproti ní vnitřní muž, muž a žena dýchání a energie napojeni na vesmír a vědomé milování čakry první a srdeční ukazují to jak se otvírá žena - skrze srdce otvírá svou bránu a muž zas otvírá svou bránu a tím se otvírá jeho srdce.
Je to o posvátnosti muže i ženy, kdy žena uzná svého muže a uctí ho a to samé udělá muž uzná svou ženu, její proměnlivosti její emoce.

Proces jsme se vám pokusila přiblížit ve videu na mé FB stránce ATHELAJ.ART

 Cely tento obraz je odrazem dlouhodobého procesu, který sebou nesl bolest ale i pochopení.
Otevřít se bolesti a stínu který dřímal v této oblasti nebylo vždy jednoduché ale není to nemožné. Pokud chcete je možné všechno.

Vědomé milování je úžasný nástroj a přístup k sexualitě která je jemnější, přítomnější bez času a tlaku bez napětí bez výsledku.

Tento obraz je úžasná cesta, kterou jsme až nyní mohla namalovat protože jsme konečně našla odvahu to znovu otevřít a uvědomit si ze proces je někdy nepříjemný ale ze je to jen odraz toho jak moc některé věci držíme a hold tělo reaguje.

Přeji všem ženám aby našli sílu vnitřně si uvědomit, že existuje i jiná cesta, že je možné cítit se uvolněná, a dovolit a otevřít se muži. Protože pokud se nedokážete otevřít muži je třeba pracovat na úctě k němu i k jeho pohlavním orgánům.

Ta cesta taky byla o tom vztah k vlastnímu tělu a k vlastní sexualitě což je nezbytný krok na této cestě. Pracovat nejen v páru ale také sama na sobě ❤️ sama se sebou.

Živoucí obraz který tepe životem. Přeji ti ať najdeš cestu jak ukázat cestu která je krásná a úžasná 🙏

Děkuji byla to úžasná práce ❤️