AVA-NET

Nová bytost a její proces

má svou majitelku ❤️🙏

Nejdřív zemské barvy a jemnost
pak nastala černá barva
a pak se zrodil vesmír

Bytost, která přišla si dala teda záležet, aby téma minulosti bylo jasné, měnila pozadí poměrně rychle a takové kontrasty, které vytvořila byli v tom procesu pro mě občas těžké, udržet se v důvěře.

Je to bytost mnoha vrstev od tématu minulosti – tedy pohled na to co bylo, dostat se do hloubky k obrazům našich kořenů a prohlédnout za příběh do emocí a uvidět skládanku, zase o kus lépe, jinak s odstupem.

Je pro ni i blízké téma Egyptu, což opět sahá do minulosti, nejde tady o minulé životy na tom nesejde, je důležité to co se děje nyní řešit tady, občas pohled do minulosti nám ukáže kde opravdu stojíme teď a tady.

Je tu také téma ženství, odevzdání, silueta ženy, pozlacena. Už není potlačena. Není náhoda, že dnes proběhla moje hodina zpěvu a ten obraz byl u toho. Dovolení se projevit, jít do hloubky, svléknout se a nebát se prostě JÍT …

Cely vesmír má tato bytost na své hlavě ve své korunní čakře, vše jde do spirály což nám ukazuje, že to co řešíme nikdy neskončí pouze jdeme do větší a větší hloubky 🙏❤️

Máš odvahu jít do hloubky? Máš odvahu se odevzdat a plynout s důvěrou v to co se děje?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů