BYTOST ODEVZDÁNÍ JE MEZI NÁMI


Akryl, plátno na rámu
70×50 cm – PRODANÝ

HODNOTA – I tento obraz si vybral cestu hodnoty jako předchozí bytost. 
Tentokrát si obraz vybral velmi specifickou cestu ke svému majiteli či majitelce. Nebudu udávat zatím přesnou hodnotu – ale vy sami, pokud máte vážný zájem o obraz, napište na kolik si tuto bytost ceníte, kolik by jste byli ochotni do ní investovat. Uvidíme zda si obraz vybere Vás… 
(hodnota bytosti má svou spodní hranici, pod kterou není dovoleno jít, takže je to velmi zajímavé a jsem sama zvědavá co to má přinést mě i Vám)

Hlavním symbolem je tu můra, která je silnou energií odevzdání se a tématem smrti, nechat určité věci zemřít, nechat být, opustit, pustit. 
A není ani náhoda, že sedí v oblasti krku a maličko se dotýká srdce. Proto u ty ženy které se odevzdávají jsou zálité v modré barvě což je barva krční čakry a 3 oka. Dotýkají se jemně srdce i té můry, dotýkají se ji s respektem a úctou a s důvěrou. 
Bytost je opět symbolem vyšších čaker, intuice a otevřenosti k tomu co k nám přichází. 
Tady ale nad bytosti je další bytost, která dřímá a ochraňuje napojeni a je velkým symbolem ochrany. 

Když to shrneme je to velká transformace plná tématu opustit něco co už je dávno mrtvé co neslouží a je třeba přehodnotit mnoho věcí. 
Povolit tlak na výkon a na akci ale ponořit se do proudu a odevzdat se životu a všemu co se děje. 
Ruce, které to vše jemně ochraňují jsou láskou a energii, která se nám dostává pokud důvěřujeme a svou přítomnost plně přijímáme a zároveň důvěřujeme. 

Bytosti teď upozorňuji na transformaci a na to položit se v důvěře do proudu života. Umět přijmout vše co se děje a najít si v tom něco pro sebe je úkol pro každého z nás. A tyto energie doslova bombardují teď tento prostor je to důležité pro nás všechny. 🙏❤️

Září úžasnými barvami, práce s obrazem byla moc příjemná a zase mě ukázala, jak bojovat proto čemukoliv je předem prohraný boj. Ukázala mi zase, jak divně chodím okolo jako Pešek 😂 místo abych šla doprostřed a přijala jak je to teď a nechala umřít všechny ty hry okolo. 

❤️🙏 ať je vám taky inspirací. 

Tento způsob hodnoty obrazu je velmi zajímavý a myslím, že u mnoha obrazů to půjde tímhle směrem. 😍 
Mějte krásné dny

FOTKY Z PROCESU MALBY

Zlatá barva tady velmi dominuje
Hotovo 🙂
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů