Bytost propojení – napojení

vice zde

Někdy mi lidé píší, že jim nejde se napojit na srdce, na duši, že jim něco chybí, nebo je něco blokuje. Mnohdy říkají, že nemají dar, že neví co je jejich dar a dokonce ho hledají jakoby nebyl nebo ho ztratili? Ale kde ho hledají? Kam jako zmizel?

Dar vám někdo daruje a je. Buď ho přijmete nebo ne a pokud ho nepřijmete, tak se stane co? Co myslíš?

Propojení je téma tohoto roku. Jsme propojeni se vším, jenže jsme ochotni více věřit tomu, že to tak není, hledáme příčiny, proč to nejde a pak napravujeme bloky a učíme se podle metod vnímat sebe a duši a srdce.

Chápu to, měla jsme to taky. Uvěřila jsme myšlence, že jsme ztracenec co je k ničemu a nemá žádný dar. Jenže tohle je konec příběhu.
Začátek je totiž ten boj o dar, o napojení na duši, hledaní vztahy co jsou Vědomé? … a tak bychom mohli pokračovat.
Všem kdo mě píší jak to dělám a jak tvořím a jak to, sakra že mám vize??? Co sem jako udělala?
No vzdala jsme boj a přestala hledat. Uvědomila jsme si totiž, že hledání budí jen další hledání a aby mi myšlenka, která maskovala emoce smutku už dala pokoj, přijala jsme ji, tak jak byla. Tak ostrá a hnusná – nemám dar ani napojení – fajn, no a co. Nemám, nebudu hledat budu si užívat co je teď. A pak se stalo kouzlo.
Přišla magie – život – bůh – vesmír
Do mého srdce se dostala ta emoce co mi blokovalo to hlavové hledání ( chápej hlava chtěla abych necítila smutek) projel mou smutek, žal a pak krok po kroku jsme došla až sem – napojeni jsme všichni na vše. Nikde to není a není to ztraceno. Nehledejme logiku, není tam. Prostě to žijte i s tím, že tam nic není, že nic necítíš nebo snad, že máš blok? No a co? Nech to koňovi, ten má větší hlavu. Užívej si přítomnost, nadechni se a pozoruj PRAVDU co je pod tou myšlenkou? Co nechceš prožít?

⚜️⚜️a o tom je tento obraz⚜️⚜️
Jsme propojeni, jsme napojeni neustále, je to něco, co nelze zrušit. Jediný kdo si to zdánlivě ruší, jsme jen a zase jen MY, tím čemu věříme ve své mysli, abychom zakryli emoci, kterou nechceme prožít.

Athelaj. Art
Tvořím srdcem

🙏❤️ je to úžasný obraz plný propojení a napojení na naše průvodce, na tu magii kolem nás, která se nestará o to zda je někdo ve své mysli napojený, nebo hledá, nebo neví – ona tam prostě JE 🙏🙏

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů