BYTOST – Transformace, změny a rovnováhy

MÁ SVOU MAJITELKU

HODNOTA – Tentokrát si obraz vybral velmi specifickou cestu ke svému majiteli či majitelce. Nebudu udávat zatím přesnou hodnotu – ale vy sami, pokud máte vážný zájem o obraz, napište na kolik si tuto bytost ceníte, kolik by jste byli ochotni do ní investovat. Uvidíme zda si obraz vybere Vás… 
(hodnota bytosti má svou spodní hranici, pod kterou není dovoleno jít, takže je to velmi zajímavé a jsem sama zvědavá co to má přinést mě i Vám)

Celý obraz je v energii změny, ať energetické, nebo v naší mysli – v tomto obrazu je totiž symbolů a tolik prolínajících se energií, že jsem z toho před jejím dokončením byla maličko zmatená. Nakonec se ale vše jakoby zakulatilo a energie se uhladila do velmi jemné a krásné energie. 
Už jen samotná „hra“ na to, jak ji kdo ocení je velmi specifická, učí nás, že pokud jsme schopni investovat sami do sebe, pokud se otevřeme tomu, že pustíme tu energii směrem ven, jsme pak také připraveni takou energii přijmout – tedy už v prvních řádcích je jasné, že téma dávání a přijetí a velmi důležitá pro tento obraz. 

Bytost, která má vedle sebe ženu, která ji šeptá do ucha – je symbol naslouchání, intuice a napojení na naše vedení – ať se domníváme, že je kdekoliv … JSME TO POŘÁD JEN MY a jsme schopni uslyšet sami sebe. 
Silueta ženy má zdvižený prst, kde také ukazuje směrem nahoru – což je symbol určitého napojení na vyšší vědomí, které pak přenáší do slov, do ucha a je možno slyšet poslání. 

Muž a žena se symbolem čaker, jsou tou rovnováhou – nejen v oblasti energie, ale také jako symbol vnitřní muž a vnitřní žena. 
Muž má okolo sebe ochranu ale také určitou hranici 
Žena je sama v sobě a vše co je v jejím okolí i onen muž s tím je propojená. 

Žena propojuje a muž nastaví onu hranici nebo ochranu, velmi krásně ukázáno, jak funguje vnitřní muž i žena. 

Další symboly jsou velmi silné ač jsou vlastně jednoduché a jsou zalité a to doslova speciální zlatou barvou – hřejí neskutečně pokud k nim dávám ruku – což je opět připomínka otevřít se hojnosti, darům a všemu co přichází – ale pozor opět to nemusí být dar a hojnost v tom pozitivním smyslu, ale může to být i v tom negativním, že se nám nedaří, že něco nejde – i tento symbol, je velmi specifický pro tu hodnotu obrazu – pokud na něj nedosahujeme, přijměme to a nasajme co je dovoleno nasát. Učí nás přijmout i to negativní a proměnit to v dar. 

Vše je zalité do růžovo- zelené což nejvíc jede v srdeční čakře, což mohu potvrdit, před dokončením, jsem měla pěkné tlaky na hrudi a celé to velmi tlačilo na dokončení a zveřejnění. 

Obraz má krásné barvy, které tak září, že vůbec nevím jak to vzniklo :)mám pořád stejné barvy, ale tyhle jsou opravdu zářící. 

FOTY Z PROCESU:

Athelaj. ART
Tvořím srdcem

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů