online kurz - Cesta do nitra emocí

Poznej své pocity

Kurz je vytvořen z 5 denní výzvy na FB

Nahlédneš do světa svých emocí.  Vyber si téma a emoci, která ti nedá spát a pojď ji poznat. Proč tu je? Proč se vrací? 

Vaše ruka Vás povede. Vaše emoce bude komunikovat prostřednictvím barev a pohybu ruky. 

Emoce se ukládají do našeho těla, hlavně ty, které odmítáme. Budeme uvolňovat  emoci pomocí prožitku v těle, skrze tvoření našeho obrázku.

Emoce, jsou hluboce propojené s vnitřním dítětem. Dovolíme si otevřít kreativitu, bez posuzování, lpění. Budeme si hrát a dovolíme jen tak být, s tím co je. 

Budeme komunikovat s naším tématem a emocí. Budeme naslouchat našemu vnitřnímu hlasu. Budeme se učit důvěře a intuici. 

Tvá cesta, bude jen Tvá. Nic není dokonalé - co je perfektní je možná oku lahodné, ale uvnitř je to nepravdivé.Zde si dovol být nedokonalá, moc nebo málo. Zde je možné vše.

 • Já neumím malovat. Mám obavy, abych to zvládla.
  Tento kurz vznikl z FB výzvy. Byli v něm převážně ženy, které nikdy nemalovaly. A musím za sebe osobně říct, že je to nejlepší, pokud nemáte žádné zkušenosti. Nejste totiž drženi tím co umíte a o čem jste přesvědčeni a hůře, se Vám dovoluje, dělat věci jinak. Kdo nikdy netvořil má obrovský plus - dovolte si tvořit jako malé děti, aspoň tady v kurzu, na papíře - dovolte si se bavit, tvořit, hrát si a poznávat se.
 • Co k tomu budu potřebovat?
  Ve výzvě, to ženy zvládly s pastelkami, tužkami, fixami. Je to také možná cesta. Za mě, ale doporučuji akrylové barvy. Nemusíte nakupovat vše, stačí Vám 4 akrylové barvy, akvarelový papír a můžete tvořit. Nehledejte v tom překážky, pokud Vás chytne tvoření, prostě si sednout a tvořit a hrát si, časem si pak nakoupíte pomůcky. V kurzu je o pomůckách samostatná sekce, kde se dozvíte, jaké pomůcky používám já a jaké vám doporučuji v kurzu.
 • Co mi kurz přinese?
  Pokud Tě kurz volá, tak vždy Ti to přinese něco moc potřebného pro Tebe a Tvou cestu. Buď se tomu otevřeš a půjdeš a nebo máš čas a necháš to uzrát. Naše cesta nám vždy přináší mnoho poznání, je jen na nás jak s tím naložíme.
 • Naučím se v tomto kurzu malovat?
  Kurz není o tom naučit se malovat. Kurz je o poznání našeho vnitřního světa - světa emocí. Malba je jen prostředníkem k vyjádření se.
 • Garantuješ vrácení peněz?
  Věřím, že kurz přitáhne jen toho, kdo v něm má opravdu být. Kdo je připraven se ponořit do vnitřní práce do pravdivé cesty, nikoliv té vnější. Pokud chceš vše perfektní, a hledáš dokonalost a nelze se na svět dívat jinak, pak pro tebe tento kurz není.
 • Na jak dlouho mám přístup?
  Přístup do kurzu máte na 1 rok.

Co kurz obsahuje?

 • Poradím Vám jaké pomůcky, můžete použít pro své tvoření
  Doporučím Vám, které pomůcky koupit. Najdete tam také bonus - video, jak si připravit akvarelový papír pro tvoření.
 • 5 videí, která na sebe navazují - jak se dostat do hlubin emocí
  V kurzu je 5 videí, které Vás navedou jedno po druhém k hlubšímu pochopení toho, co Vám Vaše emoce a téma chce říct. Každé video má své téma, svou cestu, kterou Vám předávám skrze tvorbu svého obrázku. Videa na sebe navazují. Doporučuji jít opravdu pomalu - každé video se bude otevírat po týdnu, aby jste měli prostor, vše vstřebat.
 • Podpora a inspirace ve skupině na FB
  Ke kurzu je skupina, kde se můžete navzájem inspirovat a sdílet s ostatními účastníky kurzu.
 • Členská sekce v kurzu
  Kurz je vytvořen v členské sekci, můžete případné otázky psát tam, já odpovím formou videa nebo živého vysílání v naší FB skupině.

Videa z kurzu se otevírají po 5 dnech

Videa se postupně otevírají, nastavila jsem 5 dní, také díky zpětné vazbě, z kurzu malovaná cesta, kde si chválí ten prostor pro každé video a každé téma. Přístup do kurzu máte po dobu 1 roku. Není kam spěchat. 


co o kurzu říkají účastnice výzvy? 

Název kurzu Lenka vystihla přesně, Cesta do nitra - zase jsem se dostala blíž k sobě, uvědomila jsem si své další automatické reakce a přesvědčení. Uvědomění - část úspěchu k jejich propuštění. Za sdílení ve skupině jsem vděčná, díky tomu se mi také spousta věc odkryla i z témat Lenky a holek. Jsem moc ráda, že jsem do kurzu šla, i když jsem si myslela, že neumím malovat, nejsem tvůrčí - to je lež mysli - všichni to umíme, já se nakonec při tvoření docela vyřádila.
Romana Kačerovská
Milá Lenko. Podařilo se ti, mne dostat k mému jádru emoce. Nasdílela jsem obrázek do skupiny, ale chci Ti osobně poděkovat. Tvým průvodcovstvím jsem se dostala k sobě dovnitř, což je pro mne dost obtížné. Pořád jsem jen kroužila kolem. Dnes se to tedy prolomilo ohromně. děkuji děkuji děkuji. Jsem o krok dál k mé pravdě a svobodě.
Michaela Bratrychová
Milá Leničko, chtěla bych Ti moc poděkovat za tuto výzvu. Bylo to hodně intenzivní, vzhledem k tomu, že si tam člověk prochází svými emoci, tak ne vždy příjemné, ale tento formát se podle mě povedl. V první řadě Tvé autentické procházení vlastním tématem. Obrovská inspirace pro nás. Zároveň Tvůj velmi osobní přístup ke každé z nás s takovým velkým a citlivým pochopením. A v neposlední řadě velká síla vytvořené skupiny. Ač jsem nikdy neměla chuť a potřebu svěřovat se “cizím” lidem, tak tady to šlo samo. Měla jsem tolik pochopení pro ostatní, stejně jako mě se dostávalo podpory. Ten pocit, ze na to člověk není sám, ale zároveň jde sám svou cestou, kde mu nikdo nic nediktuje, jen ho jemně vede. Prostě byla to jízda a stala za to. A rozhodně se těším na další. Děkuji
Iva Vaňková
Leni,💗💗💗 Neočekávala jsem, že mne tahle tvorba takhle pohltí. Jde tady vlastně o objevování sama sebe, o uvědomění vlastních slabostí, otvírá se nespočet emocí, duše prochází v podstate samolecbou... A i když zpočátku to byl hrozný tlak, chce to vypnout mysl a nechat věci plynout, ať si odplavou. Vyplavou ale další a postupně se rozklicuje problém, který vlastně při této tvorbě přestal být problémem a přijde úleva, lehkost bytí.. Je to takové,, hravé,, Někdy mne to nechtělo pustit dál, viz poslední obrázek, který jsem opravdu vrstvila a vrstvila a zase přišla další výzva, až jsem se dopracoval k ODPUŠTĚNÍ. Takže moc děkuji Leni, stojí to za hřích 💗, a těším se na pokračování, Eva
Eva Kleinová

Pro koho je kurz vhodný?

 • Pro každého, kdo na sobě chce vědomě pracovat
  Tvorba je cesta k sobě, jen si to dovolit a být otevřená.
 • Pro každého, kdo by se rád ponořil do svých hlubin.
  Baví Tě objevovat samu sebe? Tak to jsi tu správně. Nech všechny omezující myšlenky a programy za sebou a pojď se mnou na malovanou cestu. Plnou intuice, emocí a hlubin, ve kterých je ukryté poznání.
 • Pro každého, kdo si chce pro sebe vytvořit obrázek,, který ho bude doprovázet na jeho cestě
  Zhmotnit, to co se ukrývá hluboko v nás je velmi silná energie. Uvidět to, procítit to a být s tím, je úžasná cesta a vy budete mít úžasného parťáka, kterého si vytvoříte na kurzu.

Pro koho kurz není? 

 • Pro toho, kdo se chce naučit techniky malování
 • Kdo chce rychlé výsledky a myslí si, že to vyřeší za něj někdo jiný
 • Kdo není ochotný nahlédnout do vnitřního světa

Máte na mě dotaz ohledně online kurzu?

Napište mi

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů