CESTA MAGIE

Vznikl největší formát obrazu, který jsme kdy vytvořila.
Má 110×110 Cm

Proces a jeho cesta byla neskutečná a teď Vám ho ukážu.

první vrstva
druhá vrstva
Čtvrtá vrstva
Pátá vrstva

Tady v té vrstvě už se tam ukazuje had ❤️

Tady se už jasně ukázal had, strom a žena která sbírá poklady
Pak to už šlo velmi rychle a jasně

Vše se skládalo velmi jasně a symbol po symbolu se ukazovaly.

Hotový obraz

HAD symbolem prostředníka mezi nebem a podsvětím, moudrosti, životní a sexuální síly, symbol ženské energie. Je také symbolem stvoření světa, matrice a DNA člověka.
Had je ona samotná magie, tvor, který když se narodí umí vše co dospělý a nikdo ho nic neučí. Když v zimě v zemi zmrzne, přestanou mu fungovat životní funkce a s teplem se probouzí. Fascinující ❤️

Had je zde znakem cesty, je to sám život.

POUSTEVNÍK symbolem hledání smyslu života, smyslu toho co se děje a duchovní růst. Poustevník je ochoten jít do největšího strachu a tam se s ním potkat. Vleze do tlamy hada a putuje vnitřními stíny až dojde ke ….

KOŘENY a strom života je symbolem daru, který na nás čeká cestou skrze hada. Poklad, který naleznete jen tehdy pokud jste ochotni vydat se na cestu mimo vaši komfortní zónu, mimo vše co znáte. Do strachu, do nedůvěry, do nelásky, do bolesti. Jen s důvěrou a odhodláním, ta vám dělá Lucernu na Vaší cestě. Je světlem, je tím co vám pomůže v cestě.
Strom je symbolem toho jak dole, tak nahoře a jak nahoře, tak dole.

BOHYNĚ je symbolem ženství a oslavuje měsíc, noc a tmu. Mnoho žen chce být bohyní, ale bohyně je žena, která zná tyto cesty do hlubin, bez ní by byla stále tou malou holčičkou.

Bytost je symbolem prastaré magie, znázorňuje muže, který dřímá ve své ruce hůl, na které je měsíc s vlkem a ženou. On je tu jako prvotní symbol. Na tuto cestu musíte být připraveni, bez toho to nejde. Mnohdy něco moc chceme, aby aby jste jako poustevník vyšli ze svým hlav a šli do podsvětí do neznáma je potřeba být připravený odhodit vše to co tvrdíte, že je problém.
Je tu jako podpora vzít zodpovědnost a život do svých rukou, už žádná oběť ale jasná energie záměru a prvního kroku.
Má také jednu bránu na srdci. Otevřené srdce a otevřená mysl je klíčem. Otevření jsme k věcem které nás baví a těší ale co ty co nás nebaví? Netěší? Ty co nechceme? Buď stojíte a vykládat své příběhy z mysli a braníte se opravdu něco udělat a nebo se vykašlete na všechny příběhy ze své mysli a vyrazíte na cestu.

Žena která sbírá dary a je pod ni znak je vlastně takovou odměnou na konci obrazu. Není to cíl. Jít nějak za odměnou nefunguje. Jít a neočekávat je ten dar.

Tento obraz je Magie v přímém přenose. Je to cesta, je to život. A buď ho půjdete a nebo budete oběti toho co se stane a děje.

Je to na Vás.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů