energie

Co je to zasvěcení?

Zasvěcení je předání energie. Energie není spása, která nás vysvobodí z našich strachů, nemocí ale je to skvělá pomůcka jak na sobě pracovat. Mnohokrát jsem četla, na zasvěcení i negativní komentáře, většinu to bývají lidé, kteří buď zasvěcení nemají, nebo to celé nějak špatně pobrali. Zasvěcení není opravdu o tom, že vás to zbaví všech problémů, že to za Vás něco vyřeší – naopak – zasvěcení je krok, na který musí být každý připraven ve smyslu vzít za svůj život a vše co se v něm žije zodpovědnost. Naučit se žít v přítomnosti.

Jak vím, že je to pro mě?

Energie otvírají možnost, jak na sobě pracovat. Neotvírají se však těm, kteří na sobě pracovat nechtějí – to pak vypadá tak, že energie otevře něco co nechcete a bojujete s tím a tím, že se do aury zasvětí zhuštěná vibrace v podobě symbolu – vám to prostě nedá pokoj – proto se někde můžete dočíst, že ti co mají zasvěcení jsou na tom hůř, je to u lidí, kteří to všechno nějak špatně chápou a mají k tomu postoj s odporem a strachem. Vědomě na tom nechtějí pracovat.

Pro koho je zasvěcení vhodné?

 Já zasvěcení doporučuji lidem, kteří po tom touží, nedá jim to spát – doporučuji to těm, kteří vědí co znamená práce na sobě, těm co jsou zodpovědní a jsou tvůrci svého života.

Jak se postupuje?

Pokud nemáte s energií žádné zkušenosti, začíná se od Shambally 1024 a pak pokud chcete můžete pokračovat dál a dál.

Jak probíhá zasvěcení?

Domluvíme si čas a datum, vše se děje na dálku. Z pohodlí Vašeho domova. Teď už je to s energií jinak než před 5 lety, vše frčí velkou rychlostí.

Budu mít nějaké potvrzení?

Ano k zasvěcení patří tzv. "manuály" ale jsou to jen takové zajímavé informace, v téhle době, je potřeba jet intuitivně. A po zasvěcení dostanete certifikáty.

Něco o vibracích a jak funguje symbol
Naše tělo je vibrací.
Vibrace jsou naše emoce, myšlenky, slova, tón hlasu, postavení těla – vibrace je vše – je to skrytá část nás samých – když se zadíváte na vše jako na vibracii, zjistíte, že každá vibrace má svou esenci.
Tak jako různé energetické systémy – Shamballa ta vibruje na vellice jasné a modré barvě, které vibruje směrem dolů a nahoru, je velice detoxikační – neboť její vibrace je založena na změně vnímání.

Symbol, který se vpravuje do aury, je jen zhuštěná vibrace – je to úžasné – je to zhuštěná informace do jednoho symbolu a když ho rozbalíte získáte vysoko vibrační informaci ve své auře.
V samotné Shamballe je jich opravdu hodně – to vlastně mění celkově auru a vše. Proto někteří říkají, že po zasvěcení se lidé mají hůř no jistě, osobní růst není o tom, sednout si někam do klidu a meditovat, vysoké vibrace hned léčí a detoxikují a nedají Vám pokoj.
Shamballa a jiné systémy jsou opravdu pro připravené jedince, kteří se nebojí práce na sobě samých.
Vibrace, která převládá, ihned převezme velení – roztéká se jako voda a pokud sedíte někde v lese – pak se roztéká i do okolí a vše je vibračně ladící
Pod tím ale má i to místo svou vibraci a pak se vibrace spojí a vy se cítíte spojeni s tím místem – to je vibrační shoda.
Vibrace je základem všeho vnímání – pokud ji v sobě změníme – zapracujeme na ni – pak už nestojí nic v cestě co by nemohlo být viděno jako vibrační shoda.

Pokud nemáte žádnou energii, nejprve se začíná Shamballou 1024 a pak se pokračuje - SH2002, SH3101, SH12D, SH Kristova, SH 4906

Energie Boží pečeť zasvěcuji alespoň po SH 1024 nebo pokud máte reiki. 

Nech protékat energii skrze své tělo
Tato Shamballa je základním kamenem pokud začínáte
Další pokračovaná po Shamballe 1024
Pokračování po Shamballe 2002
Jedinečné pokračování dobrodružné cesty skrze energie
Energie plná lásky, odevzdání
Po Kristově SH, tu mám pro Vás tento poslední krok

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte mě

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů