ENERGIE

Zasvěcení 

Energie není spása, která nás prostě vysvobodí z našich strachů, nemocí ale je to skvělá pomůcka jak na sobě pracovat.

Mnohokrát jsem četla, na zasvěcení i negativní komentáře, většinu to bývají lidé, kteří buď zasvěcení nemají, nebo to celé nějak špatně pobrali. Zasvěcení není opravdu o tom, že vás to zbaví všech problémů, že to za Vás něco vyřeší – naopak – zasvěcení je krok, na který musí být každý připraven ve smyslu vzít za svůj život a vše co se v něm žije zodpovědnost. Naučit se žít v přítomnosti.

 

Energie otvírají možnost, jak na sobě pracovat. Neotvírají se však těm, kteří na sobě pracovat nechtějí – to pak vypadá tak, že energie otevře něco co nechcete a bojujete s tím a tím, že se do aury zasvětí zhuštěná vibrace v podobě symbolu – vám to prostě nedá pokoj – proto se někde můžete dočíst, že ti co mají zasvěcení jsou na tom hůř, je to pravda ale je to pravda jen u lidí, kteří to všechno nějak špatně chápou a mají k tomu postoj s odporem a strachem.

 Já zasvěcení doporučuji lidem, kteří po tom touží, nedá jim to spát – doporučuji to těm, kteří vědí co znamená práce na sobě, těm co jsou zodpovědní a jsou tvůrci svého života.

 

Něco o vibracích a jak funguje symbol

Naše tělo je vibrací.
Vibrace jsou naše emoce, myšlenky, slova, tón hlasu, postavení těla – vibrace je vše – je to skrytá část nás samých – když se zadíváte na vše jako na vibracii, zjistíte, že každá vibrace má svou esenci.
Tak jako různé energetické systémy – Shamballa ta vibruje na vellice jasné a modré barvě, které vibruje směrem dolů a nahoru, je velice detoxikační – neboť její vibrace je založena na změně vnímání.

Symbol, který se vpravuje do aury, je jen zhuštěná vibrace – je to úžasné – je to zhuštěná informace do jednoho symbolu a když ho rozbalíte získáte vysoko vibrační informaci ve své auře.
V samotné Shamballe je jich opravdu hodně – to vlastně mění celkově auru a vše. Proto někteří říkají, že po zasvěcení se lidé mají hůř no jistě, osobní růst není o tom, sednout si někam do klidu a meditovat, vysoké vibrace hned léčí a detoxikují a nedají Vám pokoj.
Shamballa a jiné systémy jsou opravdu pro připravené jedince, kteří se nebojí práce na sobě samých.
Vibrace, která převládá, ihned převezme velení – roztéká se jako voda a pokud sedíte někde v lese – pak se roztéká i do okolí a vše je vibračně ladící
Pod tím ale má i to místo svou vibraci a pak se vibrace spojí a vy se cítíte spojeni s tím místem – to je vibrační shoda.
Vibrace je základem všeho vnímání – pokud ji v sobě změníme – zapracujeme na ni – pak už nestojí nic v cestě co by nemohlo být viděno jako vibrační shoda.

SHAMBALLA

♥ Shamballa jako „nástroj“ Shamballa není o teorii, z vlastní zkušenosti vím, že nejlepší jak se o ni dovědět co nejvíce je se nechat zasvětit a pak s energií pracovat – poznáte nejen energii ale sami sebe. Sama si pamatuji jak jsem o ni nevěděla nic a po zasvěcení všechna teorie šla stranou. Prožít si tu zkušenost s touto energií je to jediné a největší co Vás obohatí. Naučí Vás sama energie jak s ní pracovat, pokud tomu budete otevření a přístupní. Proto se zde nedočtete vlastně nic co se můžete dočíst na stovkách stránek, kde je neustále stejné info o poštu symbolů atd. Pro mě to není podstatné, pro mě je podstatné to, aby každý klient uchopil zasvěcení pro svůj růst, pro pochopení a individuální práci, která není omezena manuálem nebo něčím co je údajně dané.

♥ Shamballa 1024

  1. stupeň – 700 Kč
  2. stupeň – 700 Kč
  3. stupeň – 1000 Kč
  4. stupeň – 2000 Kč

Většinou zasvěcuji už tuto Shamballu celou, ale samozřejmě je to vždy individuální kolik jsme ochotni investovat a jak jsme připraveni.

♥ Shamballa 2002

1 – 4 stupeň – 2000 Kč

Zasvěcuji pouze najednou, bez rozdělení stupňů.

♥ Shamballa 3110

1 – 4 stupeň – 2000 Kč

Zasvěcuji pouze najednou, bez rozdělení stupňů.

♥ Shamballa 12 D

1 – 12 stupeň – 3000 Kč

Zasvěcuji pouze najednou, bez rozdělení stupňů.

♥ Kristova Shamballa

1 – 4 stupeň – 2000 Kč

Zasvěcuji pouze najednou, bez rozdělení stupňů.

♥ Shamballa 4906

1 – 2 stupeň – 1500 Kč

Zasvěcuji pouze najednou, bez rozdělení stupňů.

BOŽÍ PEČEŤ

♥ Nech protékat energii skrze své tělo Pro mě je to neskutečně silná energie, která otvírá přesně to co potřebujete, je možné, že info se bude lišit od „majitelky“ energie, ale věřím a vím, že každý ve svém vlastním vesmíru to pobere a žije jinak. Vím, že jsem v začátku byla z energie zmatená, chtěla jsem ji vodit kam má jít a prostě byla jsem ze shambally zvyklá na něco jiného – energie mě naučila se napojit a důvěřovat a vnímat tok energie nikoliv symbolu nebo se do toho snad plést přílišným mozečkem.

CENA ZA ZASVĚCENÍ – 2000 Kč

Není to energie, která by lpěla na symbolech naopak, je velice zvláštní ji zachytit pokud lpíme na něčem co jsme se naučily, je to jako s tím zasvěcením na dálku – pokud máme nějakou představu a lpíme na něčem tahle energie nás vyvede z omylu.

Je naprosto bez symbolu, je to čistý tok energie – uvolnit potřebu vědět kolik má symbolů, uvolnit potřebu vědět jak funguje, prostě jen být a dovolit si napojit se a nic neočekávat.

Důležité je u téhle energie vypnout a zcela důvěřovat procesu.