Hluboká VIZE – 20.05.2016 Kutná Hora (1.část)

„Je to tu pěkně vlhké, vzduch je tu jakoby zkažený, nic tu nedýchá, je to podivné a otrávené místo. Teče tu voda, jsou tu i potraviny – ale vše je mírně otrávené a způsobuje to bolest, utrpení – lidé jsou zde oblečeni dost teple, je tu zima – podívám se nahoru a zjistím, že jsem v nějaké studni. 
Sleduji své ruce, jsem odhodlaná z toho místa odejít, opustit ho nadobro a tak poslední energii co mám dám do cesty nahoru – moje myšlenky – tam je lépe, tam budu moct dýchat.

Šplhám nahoru, je to neskutečně těžká cesta, ale pro tu vidinu udělám cokoliv. jsem skoro nahoře … ach bože to je úleva.
Vyšplhám se a první co vidím je poušť – sesunu se zmožená ke studni, nevím čemu věřit, jsem ztracená, koukám se zpátky do studny – tam to znám, tam je to místo, které jsem tolik nesnášela ale co tady? Vždyť tady nic není – nemám sebou ani vodu nic …. NE mě to nepřemůže, jdu i za cenu, že umřu – JDU …

Umírám …

Narodila jsem se a jsem zpátky ve studni – jsem v šoku – ale pamatuji si, svůj minulý život – můžu si udělat zásoby sice zkažené vody ale aspoň nějaké – vše připravuji a když jsem připravena opouštím studnu – desítky životů umírám na poušti – stále více a více připravená cestovat dál a dál ….sunset landscapes sand planets deserts digital art artwork hero_www.wall321.com_26

Poslední život jsem prostě připravená, že dojdu někam, kde nebude jen pusto prázdno – chci, aby někdo šel se mnou ale zůstávají, nechtějí zemřít – raději utrpení než smrt.

Jdu už se umím na poušti pohybovat, už jsem celkem s energií pouště v krásném souznění – stále mě žene vidina toho, že někde ulehnu do trávy, kde si odpočinu, najím se něčeho čerstvého.
Jdu a vidím před sebou něco velkého – je to ZEĎ – ta poušť je oplocená ZDÍ – umírám u zdi vyčerpaná a unavená z věčného kráčení někam, za jiným a lepším, za něčím co neexistuje, za něčím za čím jsem se domnívala, že jdu….“

Bylo ticho – mé tělo plulo nahoru a já mohla položit jednu otázku:
L: Jaký to má smysl?

A: „Jediný smysl který to má, tomu vkládáš ty, žádný význam to nemá“ Zeptám se otázkou – jaký to pro tebe má význam?

L: CO? já mám odpovídat Vám? Nic se nikdy nedozvím, to je peklo na zemi pořád musím něco hrabat ze sebe – ach ….
Pro mě to má význam zbavit se místa kde nechci být – nechci být v utrpení a bolesti chci ven.

A: „A cestování tomu má nějak pomoci – to je ten význam?“

L: CO?

ticho

….

landscapes ruins desert rocks utah national park rock formations 2000x1333 wallpaper_wallpaperswa.com_79

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů