online kurz - malovaná cesta

Vydej se na svou cestu plnou poznání

Budeme spolu-tvořit obrázek, který Vás provede procesem s tématem masky a omezujícími programy.  A možná objevíte na své cestě s obrázkem více, než jste čekali. 

Čas v tomto kurzu neexistuje. Kurz je rozdělen, jen z důvodu, lepší orientace. Náš cíl bude, nechat vše plynou, nelpět na výkonu nebo času. 

Naše společné tvoření, bude rozděleno do 3 vrstev, trvat bude 3. týdny.  S každou vrstvou budete týden ve spojení a vědomě na ni pracovat. 

Setkáte se s mnoha emocemi, lpěním a snahou a pocitem, že něco musí být perfektní a hezké. Budeme praktikovat uvolnění, které nám pomůže i v běžném životě. 

Tvoř, sleduj to kouzlo

Tento obrázek vznikl pod rukama jedné z účastnic kurzu ❤️🙏

V našem tvoření použijeme různé techniky a nástroje. Bude to Váš deníček a prostor pro sebe vyjádření.  Prostor, kde neplatí žádná pravidla. 

Otevřeme se proudu tvoření, skrze náš vnitřní hlas. Naše vnitřní dítě, dostane možnost si hrát, vyjádřit se. V tomto kurzu se setkáte s mnoha procesy a je to velmi individuální, ale bude to VAŠE. 

Hraj si

Naučíte se kombinovat techniky a hrát si ❤️ jako jedna z dalších účastnic, která si s tím úžasně vyhrála. 

Důvěřuj procesu

Budeme se uvolňovat do svého procesu a cesty s obrázkem. Můžete zkusit i namalovat obličej bez strachu zda to dokážete. Pojďme cestou důvěry jako jedna z účastnic kurzu, která vytvořila úžasný obrázek, plný důvěry. 

 • Já neumím malovat. Mám obavy, abych to zvládla.
  Kurz je pro každého, kdo má odvahu vydat se na cestu sebepoznání, bez jakékoliv zkušenosti s malováním. Můžete jít cestou tvoření, nebo můžete jít s procesem mého obrázku a psát si poznámky na papír, třeba pro Vás bude překvapení, co vše vznikne jen pomocí tužky. Malovat může úplně každý. V tomto kurzu nám nejde o to, aby to bylo hezké, nebo aby to bylo líbivé, jde nám o ten proces a cestu. Doporučuji jít do toho a malovat se mnou, bude to nejen zábava, ale lépe se propojíte s procesem.
 • Co k tomu budu potřebovat?
  O pomůckách mám v kurzu samostatné video, kde Vám přiblížím, co vše budete potřebovat. Pomůcky také budou sepsány ve formátu PDF, pokud by jste chtěli použít stejné pomůcky jako já. Pokud nechcete jít cestou barev, stačí Vám k tomu psací potřeby, vytvoříte si takový deníček. Já Vám doporučuji jít barevnou cestou, nebát se toho a jít do tvoření na plno. Nepotřebujete drahé barvy ani nástroje, stačí jen odhodlání začít. Budou Vám stačit základní akrylové barvy (černá, bílá) a pak barvy, které Vás volají i ty, které nemáte rádi. Můžete použít i akvarel, ale v kurzu budeme hodně vrstvit. Budete potřebovat 2-3 štětce. Pokud nepůjdete cestou barev stačí Vám tužka, fixa, pero.
 • Co mi kurz přinese?
  Přinese Ti vše co potřebuješ. Jít s procesem je velká škola odevzdání, naslouchání emocím, které můžeme volně projevit do Vašeho tvoření, bez posuzování. Můžeme na papír napsat slova ať jsou jakákoliv, otevřít se a uvidět ve hmotě to, co se uvnitř nás děje. A to je nejvíce co si z kurzu můžete odnést - uvidět, zhmotnit, zvědomit, přijmout, odevzdat.
 • Naučím se v tomto kurzu malovat?
  Ne, k tomu tento kurz není. Je to kurz pro otevření se intuici, emocím a projevit je na papír a zvědomit je. Taková terapie v obraze.
 • Garantuješ vrácení peněz?
  Ne, tento kurz je pro mě nevyčíslitelný svou hodnotou. Věřím, že kurz zavolá každého kdo neodevzdává svou sílu druhým, kdo je otevřený novým zkušenostem a připraven vědomě na sobě pracovat. Kdo si chce užít volnost , kdo chce probudit tvořivého ducha, nechat promluvit své vnitřní dítě. A nechat se překvapit a důvěřovat co vše mu to přinese, když se odevzdá procesu a proudu tvoření.
 • Na jak dlouho mám přístup?
  Přístup do kurzu máte na 1 rok.
 • A proč právě téma masky?
  Inspirací vytvořit tento kurz mi byl můj vlastní proces s mým obrazem, který mě provedl tématem masky. Mnoho lidí mi psalo, že můj proces se jich hluboce dotýká a mě napadlo, otevřít brány všem, kdo chtějí tento proces ještě prohloubit a zažít si ho naplno doma.

Tento kurz můžete projít mnoha způsoby. Můžete se mnou malovat, nebo  pozorovat proces mého obrázku a zapisovat si poznámky k Vašemu procesu.  Ke kurzu jsou i pracovní listy, které Vám pomohou lépe se ponořit do procesu. Není zde žádné omezení, vše záleží na Vás. Téma tohoto kurzu jsou MASKY a PROGRAMY, které nás brzdí a za které se schováváme. Určitě najdete i jiná témata, která Vám to přinese.

Najdi za co se schováváš, vytáhni to na světlo a nech to na sebe působit. Otevři se procesu a vydej se na cestu plnou poznání, skrze vnitřní svět. 

Co kurz obsahuje?

 • Proces malby, kterou jsem tvořila pro tento kurz
  Kurz je rozdělen do 3 týdnů, tvořit ho můžete, jak dlouho budete potřebovat. Každý si může jít svým vlastním tempem. Proto se jednotlivé týdny otevírají vždy po 7 dnech, aby jste měli dost času na zpracování jednotlivých vrstev.
 • Video o pomůckách, které můžete použít na své tvoření
  Doporučím Vám, které pomůcky koupit. Tipy, čím nahradit určité pomůcky, jak využít i to, co máte doma.
 • Pracovní listy k jednotlivým vrstvám
  Každá vrstva má hluboký smysl v procesu a je třeba si na to dát dostatek prostoru a času. Budeme společně budovat jednotlivé vrstvy a budeme pokračovat na další vrstvě, až v momentě, kdy budeme s naší aktuální vrstvou v souladu. Pracovní listy nám pomohou vše zaznamenat. Položit si správné otázky. Inspirace, jak se uvolnit do procesu s malbou.
 • Podpora a inspirace ve skupině na FB
  Ke kurzu je skupina, kde se můžete navzájem inspirovat a sdílet s ostatními účastníky kurzu.
 • Členská sekce v kurzu
  Kurz je vytvořen v členské sekci, můžete případné otázky psát tam, já odpovím formou videa nebo živého vysílání v naší FB skupině.

VIDEA

Natočila jsem pro Vás 7 videí, které jsou rozdělené na 3 týdny.

Pomůcky

Různé tipy a doporučení, jaké pomůcky v kurzu použít, nebo nahradit, pokud je doma nemáte.

Podpora

Kurz je v bezpečném prostředí členské sekce, kde je možné psát své dotazy. Pro sdílení a inspiraci, tu pro Vás bude Facebook skupina.

Praxe

Pracovní listy s tipy a inspirací, jak na sobě během procesu s malbou pracovat.

Pro koho je kurz vhodný?

 • Pro každého, kdo na sobě chce vědomě pracovat
  Tvorba je cesta k sobě, jen si to dovolit a být otevřená.
 • Pro každého, kdo by se rád ponořil do svých hlubin.
  Baví Tě objevovat samu sebe? Tak to jsi tu správně. Nech všechny omezující myšlenky a programy za sebou a pojď se mnou na malovanou cestu. Plnou intuice, emocí a hlubin, ve kterých je ukryté poznání.
 • Pro každého, kdo si chce pro sebe vytvořit obrázek,, který ho bude doprovázet na jeho cestě
  Zhmotnit, to co se ukrývá hluboko v nás je velmi silná energie. Uvidět to, procítit to a být s tím, je úžasná cesta a vy budete mít úžasného parťáka, kterého si vytvoříte na kurzu.

Pro koho kurz není? 

 • Pro toho, kdo se chce naučit techniky malování
  Tyto kurzy mám v plánu v roce 2022 tvořit.
 • Kdo chce rychlé výsledky a myslí si, že to vyřeší za něj někdo jiný
 • Kdo není ochotný nahlédnout do vnitřního světa

Máte na mě dotaz ohledně online kurzu?

Napište mi

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů