CESTA K SOBĚ

 

Někdy kráčíme tmou, abychom byli schopni vidět světlo

                                                                                                           

 

 

 

Mým záměrem jak ve výkladech, špercích a obrazech - jít cestou JEDINEČNOSTI. Pro každou duši, pro každého člověka utrhnout jeho kus jedinečnosti, krásy a dát mu ho, přála bych všem, aby se otevřeli a dovolili si být JEDINEČNÍ. 

Vím a jsem si vědoma, že tato cesta je někdy trnitá, někdy je plná strachu a otevírá nás na mnoha úrovních, přesto jsem si jistá, že je to cesta která nás otvírá a léčí na mnoha úrovních, být jedineční a nést to s láskou je velký DAR. 


Na své cestě jsem již mnoho životů, již od pradávna.

Ale nyní jsem si jistá a cítím, že naplňuji opravdu to, co bylo a je mým „záměrem“. V tomto životě jsem konečně procítila, proč se mi vše děje a jaký to má pro mě význam, moje vědomí začalo kráčet z té mlhy do úplně jiné roviny a navracím se opět k sobě.

Moje cesta, je jedinečným spojením všeho co jsem ve svém životě potkala a zažila a stále zažívám a ještě zažiji, to vše mě formovalo začít vidět věci jinak a začít se zajímat o hlubší podstatu. Moje cesta vedla přes vlastní zkušenost, přes vlastní prožitky, z kterých jsem čerpala moudrost. Tento proces nekončí naopak je nekonečný, a proto se má práce mění přesně s tím, jak kráčím, takže není vlastně vůbec možné popsat úplně do detailu, co dělám, protože je to nekonečný proces. 

Odevzdala jsem naučené pravdy, a ubírám se směrem, který je mi z celého srdce blízký a to je předávat moudrost, která pramení z mých prožitků. Mým cílem a záměrem je, aby každý klient dostal „nástroj“ jak se sebou pracovat, aby našel cestu ke své jedinečné PRAVDĚ.

 

Všechny své poznatky z hlubin svého nitra transformuji do obrazů, šperků, světlonošů nebo do vizí a výkladů.

 

S láskou a úctou Athelaj.