Vítejte na mém uměleckém webu:

Athelaj - Cesta tvůrčího ducha

Rozkvět vnitřního světa: Cesta od stínu k magii

Vítejte na mé stránce! Jsem Lenka Vlášková, tvůrkyně uměleckých děl pod jménem Athelaj. Ráda bych se s vámi podělila o můj příběh. 

Nepatřila jsem sem, ale našla jsem svou cestu. Už od dětství jsem cítila, že nezapadám, že jsem jiná. Citlivost mi znepříjemňovala kontakt s vnějším světem, a vada řeči jen zesilovala mé pocity odcizení. Zavřela jsem se ve svém vnitřním světě, plném fantazie, a tak jsem žila až do dospělosti. Byl to osud, myslela jsem si, že budu žít ve stínu, pochybovat o sobě a trpět nedostatkem sebevědomí.

Ale v roce 2012 se můj život obrátil vzhůru nohama. Stála jsem před rozhodnutím opustit vše, své sny, své místo bydliště, práci i koně, kteří mi byli jediným světlem. V tu dobu jsem začala objevovat osobní rozvoj, svět, který mi byl dosud skrytý. Absorbovala jsem informace a kurzy jako hladová. Bylo to jako probudit se z dlouhého spánku. Pracovala jsem s kartami a energiemi, a všechno to mi otevřelo nové perspektivy.

Když jsem si myslela, že už jsem venku, narodil se mi syn a začal tříletý proces nemoci. Ale dokázala jsem se uzdravit sama, pochopit souvislosti a všechny puzzle se najednou srovnaly. V ten okamžik mi přišla myšlenka vytvořit obraz. Začala jsem poznávat samu sebe skrze malování a objevovat barevný svět plný intuice a magie.

A tenhle proces trvá dodnes. Skrze malby objevuji sama sebe, procházím úžasnými procesy a ponořuji se hlouběji do svého vnitřního světa. Učíme se neustále, naše cesta nikdy nekončí.

 

Malování je mým duchovním putováním, prostředkem vyjádřit svou vnitřní cestu, emoce a energii. Každý štětec a každá barva jsou mé nástroje, které mi umožňují propojit se s neviditelným a přenést ho na plátno. Kombinuji techniky, které jsem nasbírala na své cestě, a tím otevírám bránu k nekonečnému potenciálu tvoření.

Tvorba se stala nedílnou součástí mého života, mým duchovním posláním. Ve chvílích, kdy se ponořím do tvůrčího procesu, se otevírá prostor, kde mohu spojit sebe sama s vyšším vědomím. Tvořivost se stává prostředkem pro osobní rozvoj a objevování hlubších vrstev mé bytosti.

Každý tah štětcem je zrcadlem mého nitra, každé vrstvení barev je vyjádřením mého vnitřního světa. Malování je pro mě svatý rituál, který mě spojuje s esencí mého bytí a dává mi možnost projevit sebe sama ve všech odstínech a podobách.

Dovolte mi, abych vás pozval do světa mé tvorby, abyste společně se mnou prozkoumali magii a mystérium, které se skrývá v každém obraze. Otevřete své srdce a připusťte, aby vás mé dílo oslovilo a inspirovalo na vaší vlastní duchovní cestě.

 

Zajímá Tě můj příběh?  Jak jsem se dostala k malování?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pojď mě sledovat