Můj příběh

VÍTEJTE NA MÉM UMĚLECKÉM WEBU:

ATHELAJ – CESTA TVŮRČÍHO DUCHA

Rozkvět vnitřního světa: Cesta od stínu k magii

Vítejte na mé stránce! Jsem Lenka Vlášková, tvůrkyně uměleckých děl pod jménem Athelaj. Ráda bych se s vámi podělila o můj příběh.

Nepatřila jsem sem, ale našla jsem svou cestu. Už od dětství jsem cítila, že nezapadám, že jsem jiná. Citlivost mi znepříjemňovala kontakt s vnějším světem, a vada řeči jen zesilovala mé pocity odcizení. Zavřela jsem se ve svém vnitřním světě, plném fantazie, a tak jsem žila až do dospělosti. Byl to osud, myslela jsem si, že budu žít ve stínu, pochybovat o sobě a trpět nedostatkem sebevědomí.

Ale v roce 2012 se můj život obrátil vzhůru nohama. Stála jsem před rozhodnutím opustit vše, své sny, své místo bydliště, práci i koně, kteří mi byli jediným světlem. V tu dobu jsem začala objevovat osobní rozvoj, svět, který mi byl dosud skrytý. Absorbovala jsem informace a kurzy jako hladová. Bylo to jako probudit se z dlouhého spánku. Pracovala jsem s kartami a energiemi, a všechno to mi otevřelo nové perspektivy.

Když jsem si myslela, že už jsem venku, narodil se mi syn a začal tříletý proces nemoci. Ale dokázala jsem se uzdravit sama, pochopit souvislosti a všechny puzzle se najednou srovnaly. V ten okamžik mi přišla myšlenka vytvořit obraz. Začala jsem poznávat samu sebe skrze malování a objevovat barevný svět plný intuice a magie.

A tenhle proces trvá dodnes. Skrze malby objevuji sama sebe, procházím úžasnými procesy a ponořuji se hlouběji do svého vnitřního světa. Učíme se neustále, naše cesta nikdy nekončí.

Malování je mým duchovním putováním, prostředkem vyjádřit svou vnitřní cestu, emoce a energii. Každý štětec a každá barva jsou mé nástroje, které mi umožňují propojit se s neviditelným a přenést ho na plátno. Kombinuji techniky, které jsem nasbírala na své cestě, a tím otevírám bránu k nekonečnému potenciálu tvoření.

Tvorba se stala nedílnou součástí mého života, mým duchovním posláním. Ve chvílích, kdy se ponořím do tvůrčího procesu, se otevírá prostor, kde mohu spojit sebe sama s vyšším vědomím. Tvořivost se stává prostředkem pro osobní rozvoj a objevování hlubších vrstev mé bytosti.

Každý tah štětcem je zrcadlem mého nitra, každé vrstvení barev je vyjádřením mého vnitřního světa. Malování je pro mě svatý rituál, který mě spojuje s esencí mého bytí a dává mi možnost projevit sebe sama ve všech odstínech a podobách.

Dovolte mi, abych vás pozval do světa mé tvorby, abyste společně se mnou prozkoumali magii a mystérium, které se skrývá v každém obraze. Otevřete své srdce a připusťte, aby vás mé dílo oslovilo a inspirovalo na vaší vlastní duchovní cestě.

Jak si se dostala k malování?
Dostala jsem se k tomu skrze osobní rozvoj. Pokud Tě zajímá můj příběh. Najdeš ho v hlavním menu – O mě
Co používáš za barvy?
Kombinuji barvy – akrylové, watercolor, inkousty, pastelové barvy
Jakou malířskou techniku používáš?
Moc mě teď baví mixmedia – je to metoda, kde se mixují různé techniky, barvy, koláže. Tvořím také metodou dottpainting – tečka vedle tečky. Vše propojuji v jednu metodu, to mě baví nejvíce.
Děláš reprodukce?
Obrazy, které vznikají na míru nereprodukuji. Cítím, že každý z nás, má svou jedinečnou cestu, příběh a energii. Pokud vznikne něco, co budu kopírovat, bude to už vznikat se záměrem, že to bude pro větší počet lidí. Tvořím autorské tisky z některých mých děl, které jsou k tomu přímo malované, koupit si je můžete na kvalitním papíře. Prodej plánuji během roku 2022.
Maluješ obrazy na míru?
Ano, malby na míru tvořím moc ráda, je to úžasná cesta, kde mohu na chvilku nakouknout do vnitřního světa mých klientů a přenést ho do obrazu.
Kolik stojí obraz na míru?
Malby na míru, jsou velmi specifické. Pokud půjdeš touto cestou, je důležité promyslet si investici, kterou chceš vložit do obrazu. Vše ostatní se poskládá samo – téma, velikost a množství energie. Tolik kolik vložíš, se navrátí v podobě malby. Doporučuji se podívat v menu na záložku ART, kde je video o malbách na míru.
Co tě inspiruje při tvorbě?
Moje největší inspirace je můj vnitřní svět a moje vlastní cesta k poznání. To mě velmi inspiruje, vždy jsem měla velkou fantazii, skryté světy, které nikdo neviděl a ty jsou mi také inspirací.
Jsou to energetické malby?
Vše co tvoříme je energie. Já své obrazy maluji ve stavu propojení s proudem v přítomnosti. V mé tvorbě nelze vymyslet barvy, co bude na obraze, vše vzniká jako skládanka, samo, bez lpění a posuzování. Proto působí velmi silně až magicky. Vznikají totiž v magický čas – TADY a TEĎ.

ZAJÍMÁ TĚ MŮJ PŘÍBĚH? JAK JSEM SE DOSTALA K MALOVÁNÍ?

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pokud máte nějaké otázky a potřebujete další informace, neváhejte napsat. Stačí vyplnit formulář níže a já se vám co nejdříve ozvu. Ráda vám poskytnu potřebné odpovědi a pomůžu vám s vašimi nejasnostmi.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

2 + 10 =