„NA PŘÍMO“ do roku 2020

Už jen to číslo je magické, pro celý výklad jsem použila svůj nový tarot TRUEBLACK, který je fascinující a zároveň mi vyhovuje tím propojením barev s černou.

Nový rok je možností nabrat novou energii a vědoměji s ní pracovat a již nekonat věci o kterých víme, že nefungují, nebo, že nás nečiní šťastnými.

Začátek roku je vždy takový nenápadný start, buď odstartuješ nebo zůstaneš stát na čáře a poběžíš jindy, je to na Tobě.

STAR – HVĚZDA

Ve víru energií, všedních starostí, a čehokoliv co nás unáší od soustředění se na sebe, je třeba se propojit s každou částí …

Proud s tebou hází, máš pocit, že tě to vede jinam a jinak, ale je třeba zaměřit se na propojení dalších částí, chytit proud, který plyne rovnoměrně, který je více přímočarý, energie zamotaných kruhů, spěchu je zničující, je to místo, které Tě zamotá, je třeba hledat energie, které mají směr přímí, vedou tě jasným směrem, vedou tě s laskavostí, něžností a otevřeností a to je velký úkol, protože jsme občas přesvědčeni, že je vše v pořádku.

Pokud je vše v pořádku a vnitřně jsme v tom uvolněni, nikdy nebudeme mít nutnost říkat někomu ani sobě že je vše v pořádku. Hvězda po Vás v novém roce bude chtít více přímočarosti, přímosti, narovnanosti, a cest, které mají jasný směr – už žádné bludné kruhy, stačí vystoupit – ale vystoupit znamená odejít z toho, co už není tak potřebné, však jsme v tom tolik zvyklí, že se bojíme opustit to co nám škodí …. jak zvláštní, že.

Hvězdy tě povedou – jen v temnotě můžeš vidět hvězdy – jen tam, kam se ti nechce můžeš vidět energii, která má směr jiný než dosavadní kruh.

Kruh je posvátnou symbolikou. ale jako vše má svou stranu rovnováhy a extrému. Extrém je bludný kruh, který nás vrací stále do bodu z kterého nás učí vyskočit – otázka je zda-li se točíme dál nebo jdeme směrem VEN z kruhu, tedy směrem přímým.

MEČE – živel mysli

Zabít něco nevinného, je poměrně snadné – tedy pohled do vnějšího světa je velmi snadný, je nám na dosah a uzavírá naše vidění, takže pokud chcete můžete zabíjet nevinné i tento rok.

Ano zní to divně, ale to nevinné, čisté zde jako králík je vnější svět, svět na který věci svádíme, svět na který máme položenou vinu – je jedno co to je – politika, jídlo, svět, klimatické změny, příbuzní, rodině, děti, peníze, vztahy … cokoliv – jo jasně zdá se ten vnější svět vlastně černý jak bota, je to svět, kde jsme zahaleni onou energií kruhu.

Tento rok je rokem vnitřním, vždyť ten pohled ven děláme a dáme ho často a změnilo se něco? Tak proč děláme věci stejně a stále hledáme jiný výsledek? Asi je na čase začít se dívat do vnitřního světa – do toho našeho.

Když se podíváte na džungli jménem Facebook nebo Instagram nebo cokoliv, kde se schází lidé, občas jen zíráte co vše lidi komentují, je to jak nemoc, je to vir, který Vás sežere a navíc vám dodá falešný pocit, že máte PRAVDU JEN VY – někdy a to mi věřte je tou nejtěžší cestou MLČET – nereagovat, nekomentovat, nechat to být, nechat to, jak to je ….

Zkuste si to, v místě, kde reagujete a pořád je to bludný kruh, zkuste MLČET, kolik to stojí energie, kolik sil, uvnitřnit se a držet zobák 🙂 co …

Poradím Vám jeden fígl, pokud toho nejste schopni a reagujete třeba na děti, hned slovy, zalepte si malou páskou jen přes kousek rtu, a jakmile budete chtít otevřít ústa, dojde Vám že je otvíráte – tak se můžete naučit více mlčet a pozorovat svoje vlastní pochody – jít na to na přímo.

MINCE – element země – hojnost, práce, tvoření

Tento rok cítím jako zásadní v našem tvoření, práci. Bude to rok, kde se bude budovat a stavět na lepších základech. Takový poměrně pracovní rok, ale každý asi trochu jinak – někdo bude budovat ten vnitřní svět, někdo rozjede své tvořen, někdo založí firmu – každý bude tvořit to co potřebuje, tvoření není jen vnější ale hlavně jde o nastavění v nás samotných a pak je nutné konat i v tom vnějším, bez toho se neobejdete.

Co se naučím, aplikuji …

Když zůstanete pozorní, bude tento rok úspěšný, když se naučíme být v rovnováze – jako zde na kartě – černá barva, bílá liška a mnoho hojnosti – je tam vždy ta dualita, ta rovnováha – černá, bílá, hojnost a? co je rovnováha hojnosti, no ano správně 🙂 a i když máme pocit, že ve svém životě té hojnosti moc nemáme, je to úplně naopak – jsme zahlceni hojností, ale uvnitř to nějak nehraje – nespokojení, necítíme vděčnost, naštvaní – ale vše prudí, pořad to proudí, to jen neumíme být chvíli zticha, abychom viděli podstatu svých myšlenek a pocitů a vědomě s nimi pracovali. Veškeré omezení toho co je a není, je jen v tom čemu věříme. Tento rok nám to bude ukázáno právě v téhle oblasti, je jen na nás jak se k tomu postavíme.

Cítím zde super energie, začít něco nového, začít trošku jinak, a nové projekty mají zelenou. Sama se tento rok chystám na pár novinek a už se nemůžu dočkat. Jen se nebát, neřešit strachy a jít do toho s důvěrou a láskou.

Královna Holí – element ohně – energie, konání, praxe

A poslední karta je konání, akce, jak jinak. Bez toho to není možné. Bylo možné se šťourat v sobě a pohoda, teď už to tak moc není, je na čase propojit to s tím konáním a začít žít tu naši duchovní praxi.

Je to velmi zajímavá karta, začíná to hvězdou, kruhem co je třeba rozseknout a tady to končí naprostou přímou kartou a cestou – dát si cíl, možná vizi kdo ví – může to pomoct v tom když víte kam jdete.

Někomu to vyhovuje, někomu ne – někdo rád vidí kam jde, někdo to nechává, musíte si najít to kde máte lepší pocit. Mě třeba ta vize vede dobře – o nic nejde vlastně jde jen o to vidět tu přímou energie, nemotat se do nějakých bludných vztahů, zaměstnání, myšlenek, emocí atd. – nemotejte se – jděte přímo – na přímo mluvte s lidmi, sdělte to co máte na srdci, mluvte upřímně – veďte energie PŘÍMO.

Já osobně cítím, že pro mě bude rok 2020 rokem magickým ve tvoření, v rovnováze a mlčení – to mi ještě úplně nejde ale ne někdo v prostoru internetu ale v tom praktickém životě – tam ještě musím zabrat a to cítím jako velký úkol tohoto roku pro mě – najděte si tu jednu silnou věc a jděte za ní.

Každý rok bude mít své silné chvilky i slabé – bude dobrý i špatný, bude prostě takový jaký bude potřeba pro Vás. Bude to tak jak má a je na nás přijmout to s důvěrou, prát se s tím co je, je boj, který nemůžete vyhrát, je to jako to mlčení, to je úplně to samé – někdy je největší posun mlčet a zároveň přijmout věci tak jak jsou a jít směrem přímým – jít NA PŘÍMO.

Každopádně ať je pro Vás rok 2020 magickým místem, které Vás učí a dovede Vás k mnoha pokladům, který Váš vnitřní život udělají bohatší a vědomější. Ať se Vaše úspěchy odrazí i ve VAší práci, tvoření a ať je VAše cesta přímější a otevřenější.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů