Nové malby – Bohyně a květ života

Vznikly dvě BOHYNĚ

To co se zrodí ze tvé krve a tvého těla, se stane posunem tvé duši, tak jako se zrodila žena, tak jako se zrodil život, tak silná transformace to je.
Z krve toho počátku je vše, je to uzemňující a zároveň velmi duchovně vedené směrem ke tvé duši.
Být ženou je darem, který nám tak připadat nemusí, vede nás pomalu a jistě cestou otázek – proč tu jsme jako žena, proč mám tolik emocí, proč jsme cyklická, proč se mnou tak muži zachází , proč nemám partnera, proč mě sex nebaví, proč je v mem rodu taková zátěž, proč krvací mé tělo a já se cítím tak špatně ….

Žena učí sama sebe – sebeúcty, sebevědomí skrze její vlastní proces ať je to cokoliv – partneři, sex, rodina, cyklus, těhotenství, mateřství, zrození, smrt a tím pozvedá vztah k sobě a k ostatním.

Ženy jsou bohyně a ne proto, že jsou nad něčím nebo někým, ale proto, že dokážou transformovat velké dávky stínu a tmy do světla skrze tělo, duši a svou ženskou emoci. Bohyně jsme všechny navzdory tomu zda kráčíte vědomě nebo ne, jednoho dne každá začne vytahovat temné strany ven skrze 1 čakru, čakru krve, podstaty a vesmíru.

Tento proces dobře nacítíte i z bohyně která vznikla jako amulet. Labradorit který v jejím lůně zahaluje do noční oblohy do světa kam když chcete vyjít ven, je třeba jít ❤️

Vznikla, aby dala průchod dechu v nás.
Aby jsi se nadechla a vydechla v době měsíce, v době tvého cyklu, v době klidu, v době kdy vše odchází. Dala jsi průchod všemu co chce ven a odpočinula si.Nech proudit skrze sebe cyklus, dychej a dej všemu průchod ❤️

Více o rozměrech a cenách najdete ZDE v sekci – BOHYNĚ

Vznikla také pololidová destička s motivem Květu života, více o ni ZDE

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů