POSELSTVÍ ROKU 2022

Moji drazí, tak jako každý rok, si velmi ráda sednu ke kartám a nasávám poselství pro nový rok. Asi víte, že Vás nečeká nějaké poselství, ve stylu co Vás čeká a co Vás nemine. Moje putování s výkladem pro rok 2022 začíná příběhem každého z nás.

Příběh každého z nás je odrazem toho, jak jsme schopni se popasovat s výzvami, které potkáváme na našich cestách, naše cesta, je odrazem našeho výběru, naší volby.

Milovat, cítit, dovolit, otevřít se a tím otevřít i svou cestu větší možnosti. První karta našeho příběhu je MILOVANÁ – se srdcem na dlani, jde po své cestě, není to vždy snadná cesta, neboť milovat, cítit je o velké odvaze. A to je jedno z hlavních témat nového roku. Energie, které odkrývají důležitou část naší cesty – EMOCE. Citlivost jako síla, přetavení programu o slabosti a tvrdosti. Emoce nás činí silnějšími uvnitř našeho světa, naše cesta se tak rozšíří, nasaje novou energii a povede nás k většímu procítění sebe sama a toho čemu věříme a za čím si stojíme ze strachu, z odporu – ať je to cokoliv – v tomto roce budeme odevzdávat vše co není založeno na naši vnitřní pravdě.

Odevzdej se, zastav se a pozoruj své tělo, kde jsou emoce, které nechcete vidět a cítit?

Cyklus, který jdeme, je jako spirála. Jít po své cestě s myšlenkou zbavit se na své cestě něčeho, je další zastávka a další oklika. A je tu krásná karta mnoho cest – která ukazuje, že každá volba nás nakonec dovede zase někam, není špatné rozhodnutí, je to pouze zkušenost a to jak s ní naložíme je na nás.

Naši cestu ovlivňuje cyklus, který se opakuje ve spirále. Je mnoho cest, jak kráčet a jít, volba je na tobě, ale není špatná nebo dobrá, je to další možnost jak růst, jak se více otevřít emocím. Obrať zrak k sobě, odevzdej snahu a lpění.

Světelný bojovník, je další karta. Víte, každý z nás je ve své podstatě světlo, které buď září nebo je natolik zahaleno, že není vidět, ale to, že něco není vidět, neznamená, že to není. A proto je na čase přestat něco hledat, řešit a zpracovávat, světlo tu je, tak jako stín – nic nechybí. Naše určitá část by tak chtěla vědět JAK, chtěla by systém do těch věcí, ale on to nefunguje – hlavně ve světě emocí. A protože celé to téma roku 2022 je sejít z hlavy do srdce, podívat se do emocí, nahlédnout do vnitřního světa.

Emoce Tě budou unášet jako proud, nech se vést, nech to plout.

Další karty z dalšího balíčku, mluví o tom samém – Hluboká láska – zrození jako portál. Projít určitým přerodem skrze poznání, znovu se zrodit a tím se stát více pravdivými. Víte, ale nejde o to něco najednou měnit, aby byla láska a emoce – ta cesta je skrze přijetí toho co skutečně JE – pokud necítím, pokud se cítím zavřená – pak je moje cesta skrze to, že nic z toho není teď možné – chtít něco co není – chtít být někde jinde než jsem je boj, který prohrajete, dojde Vám energie. Nakonec Vám dojde, že to uzavření drží pouhá myšlenka a důvěra v ní – že něco není, chybí nebo toho není dostatek.

Takže přijměte, plujte tam, kde se nacházíte, jakmile Vás mysl tahá do míst kde nejste – nechte ji, ať si tahá, ale vy zůstaňte sami se sebou. Zvědomění toho, co je nevědomé.

Vidět širší obraz věcí je o odstupu, odstoupit z vlastního utrpení mysli a vidět situace a věci z jiné perspektivy.

Tvá cesta Ti ukazuje kam kráčet, jde jen o to, nezasahovat příliš a s důvěrou kráčet.

Nedrž vše silou, lpěním – pusť se, odevzdej vše a jdi do emocí. Emoce se někdy zdají děsivé, ale ta cesta vede skrze NĚ.

Věděla jsem na konci roku, že moje malby a tvorba se bude posunovat k tématu emocí, cítění. Celý půl rok, jsem toto téma v sobě otevírala a na konci roku, došlo k zásadním okolnostem a jsem už schopna to převést na plátno, takže rok 2022 pro mě je na téma emoce – a tím se otevírají i online kurzy, pro každého, kdo chce skrze uvolnění vnitřního dítěte dostat se k emocím.

Můj osobní obraz je stále v procesu, zastavil se v této podobě, ale bude pokračovat dál. Emoce jsou hlavním tématem a tento výklad to jen potvrdil.

Ať je pro Vás tento rok, rokem poznání. To je hlavní – jít dál po své cestě, být otevření a schopni vidět sami sebe s určitým odstupem. Je jedno jak a kam půjdete, Vaše cesta je neustále s Vámi, tak jako vesmír, velký duch, bůh, láska jak chcete. Je to pořád s vámi, nikdy to nezmizí – máte to vše u sebe. Cesta je zbavit se omezujících přesvědčení a programů.

Užijte si vstup do nových energií a těším se na spolu-tvoření.

Athelaj. ART

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů