PROPOJENÍ ROK 2021

Vytvořila jsem obrázek pro rok 2021 a ráda s Vámi bude sdílet jeho poselství. Každý ať si z toho odnese co potřebuje nebo i to co nepotřebuje, je to na Vás.

Jemné ohlédnutí

Rok 2020 byl pro každého nějakým způsobem nový, nebo převratný. Celý náš život, naše cesta, naše pocity, situace jsou ovlivňovány mnohem větší silou, než jsme sami vlastně schopni pochopit, přiznejme si to, víme úplné kulové, jak se říká.

Tento rok ukázal jednu důležitou věc a tou je takové malé odseknutí od vnějšího světa, od jeho zábavy, od vzrušení, od setkávání – bylo nám to sebráno a pro někoho, je to jediná cesta, mnoho lidí neudělá zásadní krok bez toho aby jim to bylo sebráno. A v roce 2021 se ukáže jak moc jste tohle vše pobrali.

Když vidím občas jak moc to lidi rozděluje, bude to asi zajímavý rok pro některé jedince. Ponechme si své pocity a svůj názor na to vše, ale také buďme otevřeni k ostatním. Vždy se díváte skrze filtr Vaší vlastní situace, někdo komu zemřel někdo blízký bude na celou situaci mít jiný náhled než vy, nebo rodinná firma jako hospoda , hotel, budou vnímat tuto situaci taky jinak, než člověk, kterého se to profesně nedotkne … buďme otevření k druhým – PROPOJENÍ je totiž téma roku 2021 …

Nezapomeň, ať už vnímáš situaci jakkoliv, jsme propojeni neviditelnou nití.

Na obrázku můžete vidět ženu – její vlasy mají barvu od země po vodu – tedy propojení toho co se děje ve hmotě s našimi pocity a emocemi – vše je ale propleteno silnými kořeny, které propojují ZEMI A VODU.

Ve spodu je taková příroda, až bych řekla nijaká, není ani zajímavá, není totiž podstatná. To co je tu ozdobou té malby je celá ta hlava té ženy a vše co z ní vychází. Propojení s vodou, lesem, krystaly – se vším co Vás jen napadne. Je to nekonečné propojení všeho.

Před nějakou dobou jsem namalovala obrázek k malbě Ayahuasca a vím, proč nikam nešla, je to totiž obraz roku 2021, trošku předběhla svou dobu – je totiž o propojení a napojení a toto téma nás bude provázet. Není jednoho bez druhého, učíme se dlouho, že není světla bez tmy – a teď jdeme dál, není místo, kde by jste nebyli propojeni – takové místo neexistuje, neschováte se. Nesmíme jít proti sobě v dobách, které se zdají temnější, musíme se propojit a spojit. Propojit se více elementy, se živly. Tento rok bude plný magie, vidím to na sobě a těch přípravách, jsou obrovské.

Podpora k malbě Ayahuasca
Ayahuasca

V mé tvorbě tento rok dojde k posunu, cítím to, nevím jak ale cítím, že to bude zas o kus dál. Propojuji techniky, propojuji elementy s tvořením, mám vykuřovací koutek, živel vzduchu, je tu podstatný – a na to jsem vyložila karty.

První karta je prvopočátek elementu vzduchu – nová cesta, nové myšlenky, nové nápady. Bude to více kreativní, to co nás uvalilo do karantény, k sobě, bez lidí, bez všeho toho kolem, nás učí více se projevit skrze nové nápady, které jsou s námi v propojení v našem souladu.

Další karty jsou hmotné karty, kde se přelívá hmota do jiné sféry, jakoby to co bylo jasné a pevné, nyní změnilo své skupenství a už to tak pevné není, není to jisté – učíme se žít v určité nejistotě na vnějším světě budujeme tu vnitřní, kterou nelze otřást – vše co je křehké a na špatném základu spadne a už Vás to nebude lechtat a čekat, prostě Vás to sejme, občas to jinak nejde. Budovat nová propojení, budovat na lepším základě. Myšlenky musí být odrazem vnitřní práce, nikoliv vnější domněnky.

Celé ty karty jsou o novém začátku – což není nic neobvyklého k výkladu na nový rok, ale je tam taková neúprosná energie. Je to na nás, jako na jednotlivci a v tom pohledu v propojeni, pak dáváme i ten globální dopad. Není cesta říkat o jedné skupině zda e dobrá či špatná, to propojení souvisí se soucitem s druhým polem než stojíme, jen tak můžeme v propojení přinést mnoho dobrého a společně postavit pevnější základy.

Nasajte energii z obrazu, který jsem vytvořila. A zkuste nasát i obraz Ayahuascu, která celou dobu toto měla v sobě jako zprávu – PROPOJENÍ bude jednou z klíčových v roce 2021.

Jsme napojeni na vše kolem nás, nemusíme ani u toho fyzický být, nebo to fyzicky přijímat do těla, když toto zjistíte a prožijete, už nemůžete brát svět tak jako dřív.

A jak to provést v praxi? Propojení s laskavostí a otevřeností? No bez propojení k sobě a s laskavostí k sobě a otevřeností to nelze – pokud budeme pracovat na tom být otevření a laskavý k sobě samým i v dobách kdy na sobě vidíme něco negativního, nebo se nám na nás něco nelíbí, budeme otevřenější k vnějšímu světu snadněji – pokud budeme budovat propojení se svými emocemi, se svým tělem, pak vše co je kolem nás bude lehčí brát stejně jako bereme sami sebe.

Cítím i to propojení s lidmi jako téma, nová práce, nebo projekty, nová setkání. Propojení sami se sebou a nacházení darů, které máme v sobě, budeme více samostatní, budeme více věřit sami sobě. Vnější okolnosti nebudou tím co nás dostane až na dno, bude to postoj který k tomu postavíme – bude to propojení s vnitřním světem, kde budeme hledat odpovědi, a ta odpověď bude mít větší hodnotu, než vnější odpověď.

Za sebe Vám přeji, ať vstoupíte do nového roku s laskavostí a propojením sami se sebou. Užijte si poslední den tohoto roku a těším se na Vás, na vše co přijde i nepřijde.

s láskou Athelaj. Art

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů