Říjnová akce 3 úžasných obrazů

Ayahuasca

Ayahuasca úžasný obraz s neuvěřitelnou energií.

AYAHUASCA
(Původní hodnota 45.000 Kč)
🌀25.000 Kč 🌀

❗️POZOR poslední týden akce hodnota nyní 20.000 Kč ❗️
70×70 cm

V portálech, je tohle nejvíc co dokážu nyní sem přivést, aby jsme to mohli také vidět, cítit z obrazového hlediska a uvidět a ucítit spojení s touto posvátnou medicínou aniž bychom ji fyzicky přijmuli. Mnohdy přijímáme mnoho věci ho našich těl, aniž bychom si byli vědomi, že napojeni s tím prostě a jednoduše JSME a máme.
Byl to proces, do toho já jedu od začátku tvorby detox, do toho úplněk a cyklus jak jinak. Bylo a je to celé o očištění, zahodit ten balast a odlehčit. Uvidět prastarou energii, která boří hranice ale ne proto, abychom se jich všech zbavili ale proto, abychom uviděli to co nám neslouží to co už žít nechceme a posunout se dál.
Tohle není o nesmyslném létání a řečičkách, tohle je chvíle, kdy se postavíte nazí před sami sebe a uvidíte SE. Před tím soudcem co drží hranice, před stínem co vás drží ve strachu, před manipulací a destrukcí sebe sama.
Mnoho lidi potřebuje zážitky tzv. mimo tělo neboť si potřebují prožít, že fakt jako něco tam je, někdo si prožije naplno to tělo, aby se cítil ale to léčení je v tom, že se vrátíte bez balastu a chtění čehokoliv jinak než je TEĎ. Jsme vším už teď to jen hranice mysli otupuje naše smysli. Jsme pořád v tom veškerým vědomí.
Vědomi této rostliny přišlo mezi nás a to co si odnesete je jen na Vás. 🙏❤️

Ayahuasca

Portál strážce

Prodaný

70×70 cm, plátno na rámu
Původní hodnota 35.000 Kč
🌀🌀 Hodnota nyní 22.000 Kč 🌀🌀

❗️POZOR poslední týden akce hodnota nyní 18.000 Kč ❗️

Sdílím s vámi původní text, který vznikl s obrazem

VIZE K OBRAZU
Jednou za čas přijde zlomový okamžik, který změní běh dosavadních událostí. Zlomovým okamžikem v tuto chvíli je tento obraz.
Snažila jsem se texty k obrazům překládat do pochopitelných slov, neboť jsem měla pocit, že to mnoho lidí nedá, nepochopí anebo jako já budou si myslet, že je to úplně mimo.
DOMOV: Pochybuješ o sobě co?
Jistě, že o sobě pochybuju, jsem prostě jen člověk, že jo. Občas mě přepadá depka, jestli tohle vše, co dělám je fakt skutečné. Jestli i tohle teď co píšu je skutečné?
DOMOV: Skutečné? Proč? Jde jen o to sdělit skutečnou podstatu skutečnosti, poté je možné ji skutečně vidět, ztvárnit, ukázat.
Hm, dík za lehkou odpověď. Pro mě by bylo ideální, aby člověk přišel k obrazu na-cítil ho a věděl.
DOMOV: Ty jsi úžasná
(smích – hodně dlouhý smích …..)

Neutečeš před tím, ani tímhle – jen piš co vidíš – TEĎ

Točí se mi hlava, tak jako vždy při malování toho obrazu, táhne mě to dovnitř, je to zase otisk toho mého nejsilnějšího tématu, který v malbách otisknu a tou je DOMOV, nedá mi to prostě spát, nedá mi to pokoj, musím pořád a znovu tahat další a další energie a dávat je na plátno, abych uviděla DOMOV.
DOMOV je pro mě nejen pojem místa, je to spíš energie, která je plná mě samotné. Chytám tu energii a dávám na plátno a s každým obrazem narůstá větší a větší touha a chuť malovat další a další dokud – nevím co dokud ….
Toto, co nyní vidíte je portál DOMOVA pradávná, daleká, dávná energie, která se navrací v tyto časy, aby léčila, aby Vás propojila s domovem a nasměrovala Vás, léčí a mění, propojuje. Je to jako by se do Vašeho srdce dostal celý vesmír, celá struktura neskutečného propojeného vesmíru, bytosti, která žije, mění, tvoří.
Malby jsou portály do dimenzí, z kterých proudí velmi silné energie a jak už mi to také potvrdila další má blízká duše, majitelé jsou strážci, těchto portálů a jsou schopni unést tyto velmi silné energie, nejen pro sebe ale i své okolí, umožňují těmto energiím být i jinde než u mě doma. Pomalu a jistě se tyto energie rozšiřují dál a dál do dalších míst a jejich strážci jsou nedílnou součástí, neboť skrz ně mohou obrazy pracovat pro všechny. Není proto náhoda, že mnoho mých klientů, má více obrazů – otevírají se těmto energiím a umožňují jím proudit u nich a tím léčit dané místo, lidi kolem sebe. Majitelé obrazů procházejí velkými procesy s obrazy, ale jsou na toto připraveni, proto není ani možné obrazy kopírovat, protože každý malba má toho svého jedinečného strážce.
❤️🙏


Gaia

prodána

70×100 cm, plátno na rámu
Původní hodnota 45.000 Kč
🌀🌀 Hodnota nyní 25.000 Kč 🌀🌀

❗️POZOR poslední týden akce hodnota nyní 20.000 Kč ❗️

Bdí nejen nad planetou Zemí, ale nad vším živým i neživým.
Otevírá nás pro život na Zemi, pro přítomný okamžik, pro vděčnost a věcnost naši duše.

Jednu Gaiu jsem už tvořila a byla to ta nejvíc hustá a zároveň jemná energie s velmi jasnými hranicemi. Žena, která si ji ode mě koupila by Vám určitě potvrdila, že proces s ni nebyl žádný let ve vysokých výškách, ba naopak.

Nelze to rozdělit na temnou a světlou, protože už nyní víme, že je to jedna a ta samá energie. ALE tady na Zemi, v našich životech, strastech a radostech je to jiná káva. Pokud nejsme úplně ještě schopni povolit důvěru v to co se děje, držíme se strachu a toho pocitu temnoty tahle bytost nám to vysvětlí pořádným ponorem do hlubin Zemského jádra, kde vás bude láskyplně podporovat avšak nepoleví ve své snaze ukázat Vám tu jednotu v těchto energiích.

Bdí nad dvěmi bytostmi, které zdůrazňuji krční čakry, což je velký symbol toho, že je tam další vrstva ve které obraz pracuje a tou je komunikace, vyjádření sebe sama. Vychází jim z úst modrý proud energie který se točí kolem mandaly která je v barvách srdeční čakry. Pravdivost k sobě otevírá naše srdce a dává najevo Gaie, že jsme připraveni jít cestou životem. Ano život je teď to hlavní co je třeba žít, ne příručky, ne teorie ale život sám.

Nad mandalou bdí žlutá mandala životní energie, která je našim pohonem ale je to zde místo strachu, křivdy všeho co nejsme ochotni pustit, odpustit. Místem křivd a všeho čím se brzdíme, abychom nemuseli udělat krok jinam – role oběti, chudinky atd.

Jako podpora jsou tam portály DOMOVA no a dohromady je to jedna velká jízda osobním rozvojem.

Buď pravdivá opravdu si vše přiznáš? Bojis se říct ne? Jedes za svou hranici? 5 čakra
To zavírá či otvírá tvé srdce a to buď rozhýbe čakru životní energie nebo ji uzamkne.

A nad tím vším vyšší síla, která má velmi jasne hranice ti začne ukazovat cestu.

Mno a aby jsi se neztratila máš tu energii domova, kterou rozlišně vnímáš jen zde a to nevadí tady se to hodí jako velká podpora.

Byla to úžasná práce.děkuji, že jsem byla otevřená pro tuto bytost, aby mohla přijít mezi nás.

Gaia
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů