BYTOSTI A SVĚTLONOŠE

Naslouchej stvoření, skrze tvoření.

V roce 2018 jsem se rozhodla tvořit šperky. Kdysi před lety jsem to zkoušela, ale moc mi to nešlo a tak to vše muselo uzrát. Jako šperk ho můžete nosit, je to jen přidaná hodnota bytosti, která přichází. Někdy to chce čas než je připravena jít na krk. 

Bytosti jsou pro mě nová vášeň, to co nestíhám přenést na plátno, přenáším do šperků. Nebo jsou i bytosti, které jdou společně s obrazem. Je to zase něco nového vzrušujícího, a je to velká výzva modelovat určité věci, které jsem nikdy nedělala. 

Jsou doplněny vždy kameny, které pečlivě vybírám a vždy se snažím vědět jejich původ. Kameny jsou zde jako zesilovače energie, jsou to úžasní pomocníci. 

 

 

 

Z čeho jsou vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je přímo na šperky a je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám podle svého pocitu, který do šperku chce jít. Kupuji je ze zdrojů, které se mnou ladí a kde je možné dohledat odkud kámen pochází. Ve šperku i kameny kombinuji a můžete tak mít ve svém šperku více kamenů najednou.

Tvoříte na zakázku?

Zatím to není v mých silách a chci tvořit jen to co přijde ve vizi či k obrazu. Nebráním se ničemu, ale nyní to cítím tvořit to co přichází. Sledujte mě a určitě ten svůj objevíte.


NA PRODEJ

Náhrdelník

1.900 Kč 

Úžasný Safír asterický, dva Sagenity a jeden malý Olivín. ❤️🙏
Zavěšen na Prehritu a epidotem. Dvě ocelové ozdoby ❤️

Nechte hluboké poznání vejít do svého nitra.
Nechte se vést do koutů a zákoutí, tam kde mysl už nestíhá. Ponořte se ZA mysl.

Tento Safir je plný struktur, které sahají hluboko, můžete pozorovat světlo jak dopadá na neprobadané oblasti našeho vědomí.


POZNÁNÍ

1.700 Kč 

Ve šperku, je usazený Labradorit a úplně dole je malý Faden křišťál. Je zavěšen na Sagenitu.

Každý pohled, každý návrat k sobě, do sebe nám přináší mnoho poznání a mnoho nového co otvírá další a další dveře.

Bude k němu krabička z dílny mého muže vytisknutá na míru na 3D tiskárně.


YONI

1.100 Kč  
Malachit
Celý šperk je zavěšen na Sodalitu, Rodonitu, Labradoritu a růžovém Obsidiánu plus červené dřevěné korálky.

❤️🙏bude k němu samozřejmě krabička na míru, z dílny mého muže na 3D tiskárně.


SVĚTLONOŠE

Magické předměty, které přenášejí, přinášejí SVĚTLO

 

Když si trošku zavzpomínám, kde to vlastně začalo, tak v roce 2017 jak našel Vojta v lese parůžek, já ho ozdobila a kuriózně se dostal někam kde bych to nečekala.

Hůlky a co jako říkám si? Vždyť o tom nic nevím, jenže vnitřní hlas je silnější než hlas kritika. Žádné hůlky, kdepak.

Dovolte, abych s Vámi sdílela prvního SVĚTLONOŠE, ano tak jim říkám. Neboť jsou to nositelé světla - což je vše ve vysoké vibraci, vše co přenáší informace všeho druhu a jeho využití je nekonečné.

Se Světlonošem je možné pracovat přímo na těle nebo v auře. Není nic omezeno, vše je na naší intuici. Mě stačilo ho mít u sebe a vše bylo tak jasné, tak hladké, tak milující.

Dotkni se světla, dotkni se Světlonoše

 

Ke každé hůlce je také speciální krabička, vyrobená v dílně mého muže na 3D tiskárně. Je to neobyčejný a velmi úžasný nástroj a jen na nás jak s ním budeme pracovat. 

Z čeho jsou světlonoše vyrobené?

Vyrábím je z polymerových hmot, které se pak zapékají z troubě. Tato hmota je lehká a dají se s ní dělat úžasné věci nejen modelovat ale po upečení ji lze ještě upravovat a barvit.

Jaké kameny používám?

Kameny vybírám do Světlonoše velmi pečlivě, většinou pokud není udělaný z jiného kamene se jedná o Křišťály - tzv. LASERY.

Tvoříte na zakázku?

Je to jako u šperků, zatím na zakázku tvořit nebudu, on si Vás ten pravý brzy najde.


 

2.500 Kč 

Křišťál (tzv. Laser)
Labradorit
Sagenit
Fluorit
Asterický Safír

Pírka a malé růženíny zavěšené na měděném řetízku

Hůlky, tedy světlonoše, vznikají vždy, tak nějak bez všech informací. Jen přijde jaké kameny a už se to skládá.
Nejlepší informace jsou ty, na které si přijdete sami, ty které jsou ve Vás. A proto zde není návod jak s nimi pracovat, protože každý s nimi pracuje jinak.

Tento je zaměřeny právě na toto téma více nás samotných, než vnějších informací, které nás stejně zmatou protože si mnohdy protiřečí.

Buďte hravý jako děti, užijte si tuhle bytost jako průvodce.

Bude k ní samozřejmě krabicka na míru z díly. Mého muže na 3D tiskárně.
Mějte krásný předvánoční čas ❤️