Tarotové putování – výběr z karet

Vyberte si jednu kartu, jednu možnost – A,B nebo C


A jak si vybrat? 
Nechte na sebe působit obrazy, barvy. Veškeré pocity i negativní jsou v tuto chvíli dobré, když si budete vybírat, nechte na sebe působit i téma, na které se chcete zeptat. Myslete na to téma, na otázku, prociťte všechny emoce a pak si přečtěte odpověď.

Karty jsou z balíčku ANGELARIUM, je to velmi specifický balíček, obrazy jsou tvořené v PC. Autoři karet – Eli Minaya a Peter Mohrbacher.

ODPOVĚDI:

Angelarium, od tvůrce, který se ve svých vizích a snech setkává s anděly, které ztvárnil do karet. Pro někoho děsivé, pro někoho strašidelné a přesto hluboké a nesoucí ty nejpodstatnější části toho co odmítáme, je nejvíce potřebné. 
Se svým tématem, otázkou, myšlenkou a pocitem zůstaňte a jen nechte působit text, buďte otevření. Až si najdete svou kartu níž je pak ještě výklad karty, která chtěla všem něco předat. ❤️ a také odkaz do mé skupiny, kde budou probíhat lekce tarotu, na kterém se můžete naučit víc vnímat svou intuici. 

A. GEVURAH 
Tento anděl, který představuje spravedlnost světa – zrození a smrt, rovnováhu v životě. Všimněte si rolniček, které má na konci rukou – všimněte si také podstatného symbolu levé ruky, kde chybí podstatná část – není se za co chytit. 
„Tvá intuice, tvá ženská část, nemá co uchopit, je to tak spravedlivé – pravou rukou uchopíš svůj meč – svou mysl a pohybuješ se mezi dvěma světy – jedním uchopitelným a druhým tak neprobádaným, kde není čeho se chytit. Zazvoním vždy když nejsi v rovnováze, přijdu k Tobě blíž a upozorním tě – a teď tedy vcházím do tvého prostoru, abych Ti ukázal, jak důležitá je rovnováha mezi pravou a levou stranou, mezi mužem a ženou, mezi matkou a otcem, mezi nebem a zemí, mezi zrozením a smrtí. MEZI BOHEM světem duchovním a MEZI STÍNEM světem spodním. Tvůj stín přichází, jako zvuk rolničky, který se rozezní a rozvibruje tvé tělo strachem, který je klíčem k rovnováze, cesta k sobě, cesta ke světlu a poznání.“

B. BARCHIEL
Tento naděl je velký léčitel, nachází se pod hladinou, okolo medúzy a rybka. Je to celé ponořené do emocí, do silných prožitků, které je možné ale cítit a uvidět až v naprosté hlubině nás samých, bez těchto cest tam dolů to prostě nepůjde. Tento anděl je takový sice jemnější v tom obraze, ale je stejně hluboký, jako Ti dva ostatní, protože dostat se do hlubin a vynořit se z nich a sebrat své světýlko, svůj poklad je náročná práce plná uvědomění a trpělivosti.
„Už jsi blízko, neboj se ponořit do hlubin, neboj se toho co Tě svírá, ono pokud zůstaneš na břehu, nikdy Ti nedám pokoj, vždy tu budu s Tebou a budu na sebe upozorňovat. Je čas jít do hlubin a poznat svůj největší strach, své zklamání, svou bolest a zranění, a já ti pomohu dostat z toho poklad a poznání, pro které jsi si přišel.“
Ještě mi k tomu přišlo, že ty medúzy jsou občas žahavé, občas nepříjemné, ale to už u těch cest do hlubin tak bývá, nevyhýbejte se věcem, které nejsou příjemné, neodmítejte je, nechte je vejít a nehodnoťte je. 

C. EISTIBUS
Tento anděl je takové přímé napojení. Hodně podstatná je tam symbolika té posvátné geometrie, která je součástí všeho, můžeme ji vidět naprosto všude i cítit. Je to propojení mezi vším a pokud se na to nacítíte, odpojíte veškeré možné překážky ve Vaší mysli, otevře se Vám úplně jiný svět plný energie, kterou nelze vůbec zachytit myslí a o tom je tento posel. Občas se mi tento stav rozjíždí, když maluju velké portály, to jsou obrazy zachycující posvátnou geometrii propojujících neskutečné možné i nemožné dveře. 
„Chodím si pomalu a lehce po všech propojeních, které jsem objevil, jsem propojen a spojen se vším a tak tím pádem tím dokážu i být. S tím čím jsem spojen, dokážu i být – to si zapamatujte, to je podstatné. Já jsem Tvé propojení mezi světy, já jsem ta podstata, která touží poznat geometrii ve skutečném světě, osahat si ji, ochutnat ji, zažít ji. Já chci prožívat – já chci cítit, to je mé poslání, to je má zpráva pro tebe. Svět, který ty považuješ za horní není cíl, je to kousek skládanky do toho ochutnat to vše na vlastní kůži a to je mé poslání, to je má radost, to je můj svět. Prozkoumávat ten spodní svět na svém vlastním těle – jaké to je….“

Na tomto výkladu je zajímavé, že ta první karta A. měla opravdu málo lidí, kteří ji chtěli a ta se ukázala v tom výkladu jako podstatnou – protože ukrývá v sobě mnoho témat, jedno z nich se ukázalo tady v tom jako důležité pro všechny a to je VZTAH K BOHU. 
Začínat s takovou dardou 🙂 no moc se mi do toho nechtělo, ale kdo mě zná ví 🙂 že já jsem prostě hold skokan a tak Vám to tu napíšu, to co karty chtěli říct Vám všem bez rozdílu výběru. 

„Jaký máš vztah k Bohu? a je jedno v jakém smyslu – podívej se do obou – vztah k bohu jako minulost tedy historie, zda Ti téma Boha neznechutila historie, ve tvých buňkách, totiž koluje vše co se dělo, nezapomeň jsi se vším propojen…. 
Druhý vztah k Bohu je ten vnitřní tvůj vlastní – pro každého něco jiného – láska, vesmír atd. 
Měli jste někdy na Boha vztek? No tak, přiznejme si to v sobě to stačí, dovolme si mít vztek na BOHA, na stvoření, na vesmír, na život – dovolme si mu nadávat – je to krok, který je podstatný k uvědomění toho co skutečně Bůh je – to Vám ale neprozradím, na to si každý musí přijít sám. 
A pak až tohle budete mít, uvolníte se do historie a budete cítit, že to vlastně nic nemá společného s tím pojmem, až si dovolíte vztek, který je vlastně mířený jinam a tento pojem je jen zástěrka, podívejte se na BOHA jako na OTCE a uvolněte vztah ke svému otci, jako stvořiteli, jako někým hlavním v našich životech. Uvolněte se do Boha …“ 

Ať jsou pro Vás tyto řádky přínosem v jakékoliv podobě, jen to nechte plynout, jen to nechte být bez hodnocení. Jsme zvyklí, ano je to zvyk neustále vše hodnotit, hlavně sebe skrze druhé, zkusme to obrátit, a jen toho našeho kritika pozorovat co vlastně říká a proč to říká…..

POZOR – koho zajímají karty a chtěl by nahlédnout, jak více probudit svou intuici, v mé skupině bude probíhat mini kurz tarotu – jste srdečně zváni.

https://www.facebook.com/groups/osobnitransformace/?ref=bookmarks

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů