AUTOMATICKÉ

LÉČIVÉ VÝKLADY A VIZE

Hlavní činností roku 2019:

  • VIZE – léčivé transformační texty 
  • Výkladové – automatické – léčivé texty (pomocné karty -  tarot, andělské, vykládací, afirmační, čakrové a další kartičky z mé sbírky)

Výklady se otevírají postupně, jak je klient připraven, proto je posílám korespondenčně, aby si klient mohl pracovat  dle svého tempa a mohl se kdykoliv k výkladu vrátit a čerpat další informace.

 

CO JE PRO MĚ TAROT A PRÁCE S KARTAMI?

Je to jako brána do vlastního podvědomí, je vlastně náš průvodce nás samotných. Pro mě je to seberealizace, hledání odpovědí a hlavně směr, kterým na sobě pracovat. Také je to, ale duchovní cesta, je jedno co si pod tím představíme,duchovno může být cokoliv, čemu věříme či co považujeme pro nás za cestu  životem. Já výklad karet považuji za vnitřní svět nás samotných, je to otevření a nahlédnutí do koutů naší duše, ať otevřeme negativní nebo pozitivní stránku, vždy nás to má něco naučit o nás samotných. Proto mé výklady jsou hlavně o našem vnitřním světě , protože to co nás obklopuje jsou naše myšlenky a naše odrazy v zrcadle našeho světa, který si vytváříme sami …

Každý výklad má obrovskou hodnotu, protože je v něm skryto mnoho informací, které se odkrývají během měsíců ale i let – proto jsou mé výklady dlouhodobé – nejsou to vhledy do budoucna, jsou to vhledy do přítomnosti, ve které si vytváříme svou vlastní budoucnost. Z přítomnosti vede klíč k budoucnosti. 

Někdy se člověk ocitne v situaci, která mu není jasná. Nebo má pořád ty stejné problémy ať už jsou zdravotní, v milostném životě,rodinném vztahu. Nebo dokonce má pořád stejný sen a chce mu rozumět .Tarot je dobrý rádce v hledání sama sebe, při volbě pokud nějakou řešíme. Může nám pomoci v tom co dělat při hledání zaměstnání. Tarot odpoví na Vaše otázky v mnoha směrech, jen je si třeba uvědomit, že zodpovědnost za svůj život máte jen Vy sami, Tarot Vám pomůže nahlédnout do nitra a ukáže problém či cestu z jiného úhlu.

Ráda Vám pomohu najít rovnováhu ve Vás samotných, najít ten bod, kde jste se ztratili, to je totiž nejdůležitější, pojmenovat ty bubáky, kteří nás stále posílají do stejných situací, zaměstnání, vztahů. Nehledejte chybu v okolí, musíte ji hledat v sobě samotných, to je první krok a společně to zvládneme. Stačí věřit a nebát se.

Pro své klienty si přeji jen jedno, aby byli ochotní naslouchat své pravdě a moudrosti.
Aby každý pochopil, že vše je v něm samotném, že není třeba se bát naslouchat sobě, najít v sobě veškeré odpovědi.

Přeji jim mnoho odvahy…

Pokud chcete výklad, který je podrobný a konkrétní, je důležité, aby jste Vy sami byli konkrétní a otevření se mnou komunikovat. Pak se Vám také dostane odpovědi, která je konkrétní k Vaší otázce. Poslední dobou se mi stává, že lidé nevědí jak položit otázku a na co se ptát. Tady Vám samozřejmě pomohu nejlépe položit otázku, ale mám pocit, že někteří lidé si to představují jako hru, nic neřeknu a uvidím co vyvěští já nevěštím, nic není zadarmo, nic není bez Vaší pomoci a nic není bez Vaší zodpovědnosti. Velice ráda Vám pomohu, velice ráda vám ukážu cestu, ale tato cesta musí být s Vaší energií.


JAKÉ TVOŘÍM AKTUÁLNĚ VÝKLADY

♥  VELKÝ VÝKLAD OSOBNOSTI – 2000 Kč

5-8 stan A4

Shrnuje vše co jsem doposud dělala, jiný výklad již nenabízím. Je to kombinace Vizí, karet, snů a informací přímo pro Vás. Je to obsáhlý výklad, který shrnuje veškeré oblasti a hledá v nich podstatu, která je důležitá pro uvědomění, kam a jak v životě vést své kroky, na co se zaměřit, co zpracovat ve svém životě, aby se energie uvolnily. 

Není to výklad o budoucnosti, je to přítomnost, neboť to je jediné místo, která je vlastně krokem k budoucnosti. 

 

Výklad se otvírá postupně, jak je člověk připravený, veškeré pocity patří k procesu s textem - je třeba být otevřen pak je vše možné. 

Zpracování výkladu trvá 2 týdny po přijetí platby. 

CHCI SVŮJ VÝKLAD

Jak výklady vnímají klienti

Dobrý deň Lenko,ďakujem Vám krásne,už rozumiem prečo som si vybrala náhodou? na výklad práve Vás. Je krásny,miestami smutný,no trefný.V podstate sa mi všetky tieto informácie vynárali v mysli stále dokola a vy ste mi ich pomohli krásne poukladať a konečne dávajú zmysel…Neuveriteľné…tiež rozumiem prečo som mala veľkú potrebu už pár mesiacov kontaktovať otca,s kt.sme sa navideli roky…Som pripravená a budem s láskou na sebe pracovať.Ďakujem Leničko za pomoc na mojej ceste,Boh Vás žehnaj za Vašu lásku a ochotu pomáhať . Opatrujte sa,ešte sa ozvem ako mi samoliečba pokračuje . Papa PS:* všade uz dlhšie vidím zvieratká alebo ľudí so zatvorenými očami , už rozumiem…. :-* Pekný víkend
Jana
Lenko, ještě jednou DĚKUJI za úžasný výklad . To jak jste vystihla podstatu a účel mého výkladu je pro mě známka vašeho božského daru a lásky s kterou pracujete. Ráda bych povzbudila ty, kteří váhají, aby se nebáli, neváhali a plně důvěřovali vaší práci a laskavému přístupu. Děkuji vám a přeji vám mnoho úspěchů, jak ve vaší práci, tak ve vašem osobním životě. Jste pro mě velmi obohacující bytost!!! Děkuji a doporučuji.
Bára
Děkuji moc za osobní výklad.Vlastně jsem to vše už věděla, jen jsem měla problém věřit sama sobě, potřebovala jsem to slyšet takhle zvenku. Začala jsem na sobě pracovat a cítím se mnohem víc vyrovnaná a láskyplnější, i když vím, že mám ještě velký kus před sebou, ale vidím, že se něco začíná dít.
Veronika
Velmi Vám děkuji paní Vlášková za výklad, krásně jste vše vystihla a podala pomocnou ruku, jak pokračovat, což bylo přesně to, co jsem potřebovala. Patří Vám obrovské a velké DÍKY! Přeji do budoucna hodně štěstí.
Aneta
Díky, paní Vlášková, za úžasné zážitky při Vašem působení energiemi. Vesmír nám dává tolik možností a vždy mile překvapí a to Vaším prostřednictvím. Těším se na Vaše další léčivé a lidsky příjemné působení!
Milada Chomátová
Ještě tak před rokem jsem byla obyčejná,utahaná žena sice s hodným manželem i dětmi,ale se spoustou problémů,které jsem považovala za neřešitelné…pak jsem pomalu přecházela na víru v anděly..po absolvování prvního léčení se někam ztratily problémy a teď,po druhém mám jen a jen dobrou náladu a hromadu energie..Lenko,díky
Blanka Sedláčková
Chceme Vám Leni moc poděkovat za práci, kterou jste na nás udělala a za trpělivé rady, které nám stále dáváte. Při prvním čtení jsem nemohla a ani nechtěla zastavit slzy, které se mi častokrát hrnuly do očí. A stále se k výkladu vracím. Hledám cestu k sobě a vím že už na ní jsem. Výklad je mi ukazatelem a směrovkou. Martina byla nadšená, že se jí okamžitě ulevilo s bolestmi zad. A co víc … taky ji hodně dojal a vzal za srdíčko. Řekla mi, že by tomu nikdy nevěřila – že ona byla vždy ta co vše ustojí. Myslíme obě, že změny pomaličku přicházejí a víme, že vše nejde vyřešit hned. Ještě jednou Leni díky, žehnáme vám i vaší práci.
Lenka a Martina
Děkuji Ti Leni za pomoc ,Tvé působení a cenné rady jsi úžasný človíček s velkými dary. Výklad mě ukázal další cestu jak a kudy se dát na cestě sama k sobě.Je to docela dřina a pro odvážné jít do hloubky své duše ale pro mě jiná cesta není když chci dosáhnout klidu a být šťastná ,cítit lásku z hloubky otevřít se všemu…. Myšlenky rozebírající minulosti a obavy z budoucnosti to je téma které se mi zobrazilo ve výkladu a pracuji na tom aby jsem se naučila žít v přítomném okamžiku a netrápila sama sebe tím co mi jde v hlavě . Díky Lenčiné energetické práci a pochopení které jsem našla ve výkladu se mi otevřela cesta a je to jen na mě jak na sobě zapracuji… Ještě jednou děkuji a jsem ráda že jsem Tě mohla poznat a mnohému se přiučit.
Majka Mullerová
Byla jsem zoufalá a vyděšená, naprosto ztracená životě. Lenčiny stránky, jsem měla z neznámého důvodu oblíbené. Když ,,přišlo to bolavé období,, oslovila jsem bez rozmyšlení právě Lenku. Zpětná reakce a vřelé slovo přišlo okamžitě. Bylo to, jako když vás někdo ve chvíli, kdy je vám hrozná zima, cítíte se nemocná, vyčerpaná, přikryje teplou dekou a donese čaj. Lenka mi poté zaslala pár slov o mě a celé té situaci. Čtu si je skoro denně a musí uznat…. tolik pravdy, no.. naprostá trefa. Oslovila jsem ji, že bych ráda podstoupila terapii odblokování, protože jsem silně cítila, že ji potřebuji. Co se dělo poté a stále děje, je už opravdu o něčem jiném je to léčivé… klidně řeknu, něco jako balzám pro duši a zdravé myšlenky. Už nejsem ta vyděšená a v koutě se choulící osoba. Za tohle velké díky Lence Je mi ctí, že patří do skupiny lidí,které nazývám přáteli Děkuji Vám Lenko, za to že jste .
Marcela Giňová
Chtěla bych moc poděkovat paní Vlášková za úžasnou práci. Nechala jsem si dělat tarotový výklad a energetické odblokování a konečně chápu co se děje, kde je problém. Navíc jsem si koupila energetický obraz a má neskutečnou sílu. DĚKUJI máte můj obdiv.
Monika
Milá Leni, moc Ti děkuji, při prvním čtení jsem brečela jak malá a ještě dlouho po tom. Výklad jsem si pak přečetla několikrát, abych to všechno vstřebala. To co říkají karty jsem asi podvědomě cítila, ale pohodlnost, strach a programy v hlavě udělají své. Teď jsem trochu zmatená, protože okolí reaguje jinak než jsem čekala (možná správně, ale já tomu nerozumím), ale ona se pravda v pravou chvíli vyjeví. Děkuji Leni a přeji jen to nejlepší a těším se na energii:)
Hanka
Lenko, děkuji za kartičky, pořádně jsem si pobrečela. Ano některé věci jsem vnitřně věděla, ale ne vše.Cítila jsem znovu tolik bolesti, že nechápu kde se vzala, měla jsem za to, že už jsem si vše oplakala. Budu nad tím přemýšlet a ještě znovu číst.
Věra
Leničko, moc Vám děkuji za úžasné výklady, jak na zdraví, tak za ten velký osobnostní, opravdu člověku do slova a do písmene „mluvíte z duše“, ukážete cestu, poodhalíte, co je skryto a být by nemělo… Moc děkuji, byla jsem překvapena i rychlostí, jakou komunikace probíhá. Určitě se zase brzy ozvu a využiji některé z Vašich služeb.
Lucie
Děkuji Leni za výklad,rozplakal mě,protože to vše sedí přesně,jen když to člověk slyší nebo čte od druhého,tak se mu to potvrdí.Pevně věřím,že dokáži to,co mi karty řekly a budu moci v klidu žít ten můj vysněný,rodinný a hlavně Můj život.Děkuji
Eva
Jsem moc vděčná že jsem se na Vás obrátila,Vaš výklad byl neskutečně trefný a pravdivý. Dostavám novou sílu a naději,že vše dobře dopadne.Děkuji
Jarka
Moc moc děkuji za Váš krásný výklad-pravdivý ,dokonalý a úplně přesný jsou tam všechny moje strachy a pocity a to s čím bojuji už dlouho….Karty krásně řekli vše.Dává mi to skoro všechno smysl něco málo ne ale snad na to časem přijdu,ale vím ,že musím začít první u sebe. S úctou
Iveta
Lenka,velmi,velmi dakujem za vas vyklad,,,,uzasny,pravdivy,dokonaly,neskutocne mi pomohol,prave zrkadlo toho,co prezivam,s cim bojujem,co pocitujem,co su moje strachy,co ma brzdia….s vasou pomocou ale vsetko zvladnem……VELKE,OBROVSKE DAKUJEM !!!!!!!!
Klaudia
Děkuji moc za výklad karet, bylo to pro mě velice přínosné a poučné. Sice ještě přesně nevím, co mám dělat, ale vím, jakou mám hledat cestu. Výklad tarotových karet je opravdu něco jiného klasický výklad. Je o tom vnitřním já, které si spousta lidí nepřipouští. Velkým zážitkem pro mě bylo odblokování čaker. Cítila jsem to. Jemný tlak, šimravé brnění, něco se se mnou dělo a děje se to pořád. Nejúžasnější byl pocit, že z mých dlaní srší horkost a pak že mě někdo drží za ruce. 14 hodin po skončení jsem stále v euforii. Leni, díky moc za otevření očí a za umožnění nahlédnout do jiného světa, vážím si toho.
Zuzana
Dobrý den, nechala jsem si u paní Vláškové udělat výklad, nevěděla jsem co od toho čekat, protože jsem chodila již dřív ke kartářkám, ale tohle bylo jiné. Bylo to o mě, bylo to o mém nitru a bylo to o skrytých věcech, které jsem potlačovala roky a nikdo o nich nevěděl. Tento výklad mi otevřel oči, vřele doporučuji. Paní Vlášková mi velice pomohla příště využiji zase jejích služeb. Teď již vím, že vše je možné a záleží jen na mě. Moc děkuji s úctou
Jitka S.
Děkuji Vám za zaslané informace, ač to ne vždy bylo příjemné čtení, pomohlo mi to otevřít oči a pochopit to co se mi odehrává v nitru. Někdy člověk potřebuje nasměrovat na tu správnou cestu, protože ji ztratil v záplavě všeho, co potkává… Váš výklad a karty mi v tomto hodně pomohli. Děkuji Vám za to.
Anna
Děkuji za výklad, moc mi to pomohlo. Byla jsem překvapená stylem výkladu, kdy se výklad zajímá tebou, to co je teď, co má člověk v sobě za strašidla, ale i za pozitiva. Musela jsem to přečíst několikrát a rozhodně se znova na tebe obrátím, až si nebudu vědět rady! Našla jsem se v tom, i to co se odehrává uvnitř mně. Hezké děkuji.
Kačka